Skip to main content

Jūsu priekšrocības

Kad kontracepcija vienkārši der - MISTER SIZE prezervatīvu priekšrocības

Jums vajadzētu spēt pilnībā ļauties visskaistākajai lietai pasaulē - bez raizēm, kaitinošām diskusijām vai muļķīgām kontracepcijas blakusparādībām. Tieši tam ir paredzēti mūsu MISTER SIZE prezervatīvi: pateicoties to individuālajam izmēram, ideālam piegulumam un īpaši plānajam lateksa materiālam, tie ir tikko pamanāmi, sniedz dabisku sajūtu un vienlaikus nodrošina optimālu drošību. Tāpēc jūs varat izbaudīt priekšrocības kopā un ļauties labām sajūtām bez jebkādām rūpēm. Jo dažreiz tas patiešām var būt tik vienkārši.

Priekšrocības viņam

Ideālā partnera meklējumi attiecas arī uz kontracepciju: ja līdz šim esat bijis neapmierināts ar prezervatīviem, iespējams, jūs vienkārši vēl neesat atradis īsto partneri savam labākajam izstrādājumam. Ar MISTER SIZE jūsu personīgā izmēra prezervatīviem nav saspiešanas, nogurdinošas izvēršanas vai citu nepatīkamu blakusparādību. Jūs to gandrīz nepamanīsiet, un sajūta seksa laikā ir neparasti intensīva. Tajā pašā laikā, protams, tas jūs droši aizsargā un sniedz drošu sajūtu - lai jūs varētu pilnībā ļauties.

Vēlaties uzzināt vairāk? Mūsu testētāji stāsta mums par savu pieredzi.

Izlasiet mūsu testētāju pieredzi

Mēs varam ļauties un izbaudīt visu savu dzīvi.

Sekss ir īpaši lielisks, ja abi kopā uzņemas atbildību un pēc tam ar labām sajūtām nododas viens otram. Mister Size sniedz jums ideālu iespēju to darīt - jo ar plāno un tikko pamanāmo kārtiņu prezervatīvs vairs nestāv starp jums, bet gan kļūst par unikālu savienojumu. Tādējādi jūs abi varat justies droši un izbaudīt seksu visā tā intensitātē.

Vai esat ziņkārīgs? Mēs aicinājām pārus to izmēģināt - šeit viņi stāsta par savu pieredzi.

⚧Luis& Johanna - 39 un 41 gads, no Lībekas

Mana galva ir mākoņos seksa, nevis kontracepcijas laikā

Vai jums ir apnicis, ka par kontracepciju atbild tikai sieviete? Ar MISTER SIZE jums vairs nav jājūtas vainīgai, ja esat apzināti nolēmusi atteikties no kontracepcijas tabletēm vai citiem kontracepcijas līdzekļiem. Jūsu vīrs, draugs vai mīļotais vienmēr ir lieliski sagatavots - un vairs nav iemesla nelietot prezervatīvu.

PS: Ja vēl nezināt sava mīļotā izmēru, vienkārši paņemiet līdzi mūsu izmēģinājuma iepakojumu un prezervatīva izmēra noteikšanas ierīci. Jums būs negaidīts ledlauzis brīnišķīga mīlas romāna sākumam.

Vēlaties uzzināt vairāk? Mūsu testētājiem ir daudz ko pastāstīt.

 

♀Alenya- 25 gadi, no Offenburg

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Jaunumi

Mans prezervatīvs ir Mister Size

Prezervatīvu lietotāji, kuri jau ir izmēģinājuši vairākus prezervatīvus, atkal un atkal mums raksta, ka ir atraduši savu MISTER SIZE prezervatīvu. Protams, mēs par to priecājamies, un tāpēc vēlējāmies to precīzi uzzināt un arī citiem pastāstīt par…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Par mums

Prezervatīvu kvalitāte

Lai mūsu klientiem garantētu maksimālu drošību, mūsu standarta programmā ir iekļauti augstākās klases materiāli un stingra kontrole.

Kondom FAQ
Par mums

Bieži uzdotie jautājumi par prezervatīviem un prezervatīvu izmēriem

Saņemiet atbildes uz visiem jautājumiem par prezervatīviem, savu prezervatīva izmēru un MISTER SIZE kā piemērotu prezervatīvu.

Mister Size Izkāp no rutīnas

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad

Izmēģiniet ko jaunu