Skip to main content

Jūsu priekšrocības, ko sniedz prezervatīvi

Kad kontracepcija vienkārši der - MISTER SIZE prezervatīvu priekšrocības

Jums vajadzētu būt iespējai pilnībā ļauties visskaistākajai lietai pasaulē - bez raizēm, kaitinošām diskusijām vai muļķīgām blakusparādībām, lietojot kontracepciju. Tieši tam ir paredzēti mūsu MISTER SIZE prezervatīvi: pateicoties to individuālajam izmēram, ideālam piegulumam un īpaši plānajam lateksa materiālam, tie ir tikko pamanāmi, sniedz dabisku sajūtu un vienlaikus nodrošina optimālu drošību. Tāpēc jūs varat baudīt priekšrocības kopā un ļauties labām sajūtām bez jebkādām rūpēm. Jo dažreiz tas patiešām var būt tik vienkārši.

Pārskats par MISTER SIZE prezervatīvu priekšrocībām:

 • 7 dažādi prezervatīvu izmēri - prezervatīvi vairs nav ne pārāk cieši, ne pārāk plati: 7 izmēri nodrošina daudz precīzāku piegulēšanu, salīdzinot ar standarta prezervatīviem, kas bieži vien ir pieejami tikai dažos izmēros. Precīzs piegulums palīdz izvairīties no tādām problēmām kā aizrīšanās, izslīdēšana vai sajūtu zudums, kas savukārt uzlabo komfortu un sajūtas dzimumakta laikā.
 • Īpaši plāni, lai nodrošinātu lielāku sajūtu: mūsu plānās sieniņas biezums arī veicina pilnvērtīgu sajūtu dzimumakta laikā, protams, neapdraudot drošību.
 • Inovatīvas mērīšanas metodes: Mēs piedāvājam ikvienam piemērotu metodi, lai noteiktu savu individuālo prezervatīva izmēru, sākot no mērīšanas lietotnes un mērlentes, ko var izdrukāt, līdz Condom Sizer - mērinstrumentam čekas kartes formātā. Jūs varat arī izmantot mūsu iepakojumu, lai novērtētu savu izmēru.
 • Vegāns: ražošanas procesā mēs neizmantojam nekādus dzīvnieku izcelsmes produktus.
 • Visas pārējās prezervatīvu priekšrocības: Protams, MISTER SIZE prezervatīvi piedāvā arī visas pārējās prezervatīvu priekšrocības, par kurām sīkāk lasiet tālāk lapā.

Priekšrocības vīriešiem

Ideālā partnera meklējumi attiecas arī uz kontracepciju: ja līdz šim esat bijis neapmierināts ar prezervatīviem, iespējams, jūs vienkārši vēl neesat atradis īsto partneri savam labākajam izstrādājumam. Ar MISTER SIZE jūsu personīgā izmēra prezervatīviem nav saspiešanas, garlaicīgas rullēšanas vai citu nepatīkamu blakusparādību. Jūs to gandrīz nepamanīsiet, un sajūta seksa laikā ir neparasti intensīva. Tajā pašā laikā tas jūs droši aizsargā un sniedz drošu sajūtu - lai jūs varētu pilnībā ļauties.

Vēlaties uzzināt vairāk? Mūsu testētāji stāsta par savu pieredzi.

Izlasiet mūsu vīriešu testētāju pieredzi .

Priekšrocības pāriem

Sekss ir īpaši lielisks, kad abi kopā uzņematies atbildību un pēc tam ar labām sajūtām nododat sevi viens otram. Mister Size sniedz jums ideālu iespēju to darīt - jo ar tā plāno un tikko pamanāmo kārtiņu prezervatīvs vairs nestāv starp jums, bet gan kļūst par unikālu savienojumu. Tādējādi jūs abi varat justies droši un izbaudīt seksu visā tā intensitātē.

Vēlaties to uzzināt? Mēs aicinājām pārus to izmēģināt - šeit viņi stāsta par savu pieredzi.

Izlasiet pāru atsauksmes tagad

Priekšrocības sievietēm

Vai esat nogurusi no tā, ka par kontracepciju ir atbildīga tikai sieviete? Ar MISTER SIZE jums vairs nav jābēdā sirdsapziņas pārmetumi, ja esat apzināti nolēmusi atteikties no kontracepcijas tabletēm vai citiem kontracepcijas līdzekļiem. Jūsu vīrs, draugs vai mīļotais vienmēr ir lieliski sagatavots - un vairs nav iemesla nelietot prezervatīvu.

PS: Ja vēl nezināt sava mīļotā izmēru, vienkārši paņemiet līdzi mūsu parauga iepakojumu un prezervatīvu sadalītāju. Tas sniegs jums negaidītu ledlauzni brīnišķīga mīlas romāna sākumam.

Vēlaties uzzināt vairāk? Mūsu testētājiem ir daudz ko pastāstīt.

Izlasiet sieviešu atsauksmes tagad

Prezervatīvu priekšrocības kopumā

Vai vienmēr esat prātojuši, kāpēc patiesībā vajadzētu lietot prezervatīvus? Prezervatīvi sniedz dažādas priekšrocības gan seksuālās veselības, gan kontracepcijas ziņā.

 1. Lietošanas ērt ums: prezervatīvus ir viegli lietot, un tiem nav nepieciešama medicīniska aprūpe vai ilgtermiņa plānošana, tāpēc daudziem cilvēkiem tie ir ērta izvēle.

 2. Aizsardzība pret seksuāli transmisīvajām infekcijām: Prezervatīvi ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā novērst seksuāli transmisīvo slimību, tostarp HIV, pārnēsāšanu. Tie veido fizisku barjeru, kas novērš ķermeņa šķidrumu apmaiņu starp partneriem, kuri var pārnest infekcijas.

 3. Atbalsts sabiedrības veselībai: diemžēl seksuāli transmisīvo slimību gadījumu skaits atkal masveidā pieaug. Daudzi gadījumi paliek neatklāti, bet joprojām var tikt nodoti citiem. Tāpēc, lietojot prezervatīvus, jūs esat drošībā, jo īpaši ar jauniem vai mainīgiem partneriem, un palīdzat nodrošināt, ka slimības nevar izplatīties nepamanītas.

 4. Nevēlamas grūtniecības novēršana: prezervatīvi ir viegli pieejama un efektīva grūtniecības novēršanas metode. Pareizi lietojot, grūtniecības risks ir ļoti zems. Uzziniet vairāk par to, cik droši ir prezervatīvi, šeit.

 5. Tūlītēja pieejamība un ērtības: prezervatīvi ir pieejami bez receptes, un tos var iegādāties aptiekās, lielveikalos un pat tirdzniecības automātos. Tos ir viegli transportēt, un tos var lietot jebkurā laikā. Protams, prezervatīvus var viegli iegādāties arī tiešsaistē. Jums nav jādodas pie ārsta, lai saņemtu recepti, un nav nepieciešama medicīniskā pārbaude.

 6. Nav blakusparādību: Atšķirībā no hormonālajām kontracepcijas metodēm, piemēram, kontracepcijas tabletēm, prezervatīviem parasti nav blakusparādību. Tie ir labs risinājums cilvēkiem, kuri vēlas izvairīties no hormonu lietošanas vai nevar tos lietot veselības stāvokļa dēļ.

 7. Atbildīgas seksuālās uzvedības veicināšana: Prezervatīvi ļauj aktīvi uzņemties atbildību par savu un partnera seksuālo veselību.

 8. Piemēroti gandrīz ikvienam: prezervatīvi ir piemēroti lielākajai daļai cilvēku, arī tiem, kuri ir alerģiski pret lateksu, jo ir pieejami arī prezervatīvi, kas izgatavoti no poliuretāna vai citiem hipoalerģiskiem materiāliem. Slikta sajūta sliktas pieguļamības dēļ vairs nav arguments, jo MISTER SIZE prezervatīvi ir īpaši jutīgi un pieejami 7 dažādos prezervatīvu izmēros.

 9. Nav auglības traucējumu: prezervatīvi ilgtermiņā neietekmē auglību. Pēc prezervatīvu lietošanas pārtraukšanas nenotiek aizkavēta normālas auglības atjaunošanās, kā tas var būt dažu citu kontracepcijas metožu gadījumā.

 10. Tā kā prezervatīvi tiek lietoti tikai pēc vajadzības, tienodrošina elastību, kas nav iespējama ar daudzām citām kontracepcijas metodēm. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti arī cilvēkiem, kuri nav regulāri seksuāli aktīvi. Kā jau minēts iepriekšējā punktā, tie arī neietekmē auglību, un jūs varat elastīgi izlemt, vai vēlaties izlaist prezervatīvu, jo vēlaties radīt bērnus.

 11. Dažādība un jautrība: prezervatīvi ir dažādu izmēru, krāsu, garšu un pat faktūru, kas var dažādot un bagātināt seksuālo pieredzi.

 12. Lēti un viegli pieejami: Salīdzinot ar citām kontracepcijas metodēm, prezervatīvi bieži vien ir lētāki un pieejami bez ārsta konsultācijas vai receptes.

 13. Ar prezervatīviemseksuālās aktivitātes var notikt spontāni un bez iepriekšējas plānošanas, jo tos var lietot nekavējoties un nav pārejas perioda no lietošanas līdz pilnīgai aizsardzībai pret grūtniecību, kā tas ir, piemēram, tablešu gadījumā. Turklāt, lai nodrošinātu pilnīgu aizsardzību, prezervatīvi nav regulāri jālieto kā citas hormonālās metodes. Pareizi lietojot, prezervatīvi aizsargā uzreiz.

 14. Pārrunas par kontracepcijas metodēm, tostarp par prezervatīvu lietošanu, var uzlabot seksuālo partnerusavstarpējo komunikāciju un veicināt atklātākas un godīgākas attiecības.

 15. Aizsardzība seksa rotaļlietām: prezervatīvus var izmantot arī seksa rotaļlietām, lai atvieglotu to tīrīšanu un novērstu infekciju pārnešanu starp partneriem, jo īpaši, ja rotaļlietas tiek lietotas kopīgi.

Pateicoties šīm daudzajām priekšrocībām, prezervatīviem ir būtiska loma kontracepcijā un aizsardzībā pret seksuāli transmisīvajām slimībām, un tie ir labs risinājums cilvēkiem, kuri vēlas praktizēt drošu un atbildīgu seksualitāti. Pateicoties MISTER SIZE prezervatīvu 7 dažādiem izmēriem, gandrīz katram vīrietim ir ideāli piemērots prezervatīvs. Tas nodrošina īpaši patīkamu un drošu sajūtu. Vislabāk tos izmēģināt jau tagad!

Nosakiet prezervatīva izmēru tagad

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Jaunumi

Mans prezervatīvs ir Mister Size

Prezervatīvu lietotāji, kuri jau ir izmēģinājuši vairākus prezervatīvus, atkal un atkal mums raksta, ka ir atraduši savu MISTER SIZE prezervatīvu. Protams, mēs par to priecājamies, un tāpēc vēlējāmies to precīzi uzzināt un arī citiem pastāstīt par…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Par mums

Prezervatīvu kvalitāte

Lai mūsu klientiem garantētu maksimālu drošību, mūsu standarta programmā ir iekļauti augstākās klases materiāli un stingra kontrole.

Kondom FAQ
Par mums

Bieži uzdotie jautājumi par prezervatīviem un prezervatīvu izmēriem

Saņemiet atbildes uz visiem jautājumiem par prezervatīviem, savu prezervatīva izmēru un MISTER SIZE kā piemērotu prezervatīvu.

Mister Size Izkāp no rutīnas

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad

Izmēģiniet ko jaunu