Skip to main content

Mister Size - patiess diženums arī prezervatīvu kvalitātes ziņā

Lai mūsu klientiem garantētu maksimālu drošību, mūsu standarta programmā ir iekļauti augstākās klases materiāli un stingra kontrole. Tāpēc miljoniem prezervatīvu lietotāju visā pasaulē bauda Mister Size augsto kvalitāti, ko nodrošina vairāk nekā 20 gadu pieredze šajā nozarē.

Izejvielas

Mister Size prezervatīvi ir izgatavoti no unikāla dabiskā kaučuka lateksa savienojuma, kas piešķir izstrādājumam īpaši maigas, plīsumiem noturīgas un maz smakojošas īpašības. Tas ļauj Mister Size prezervatīviem nodrošināt intensīvas sajūtas un vienlaikus uzticamu aizsardzību. Lai nodrošinātu optimālu saderību, lubrējošā gela pārklājumu veido tīra silikona eļļa, kas pazīstama arī kā dimetikons.

Sertifikācija

Mister Size ir sertificēts medicīnisks produkts saskaņā ar ES Direktīvu 93/42 EEK. Papildus iekšējai kvalitātes kontrolei mūsu ražošanas un vadības sistēmas tiek regulāri un oficiāli auditētas saskaņā ar ISO 9001 un ISO 13485.

Ražošana

Ražošanā mēs paļaujamies uz mūsu ilgtermiņa partneri Karex, lielāko prezervatīvu ražotāju pasaulē. Mister Size prezervatīvi tiek izstrādāti un ražoti Malaizijā, izmantojot mūsdienīgas iekārtas pieredzējušu speciālistu uzraudzībā. Tas nozīmē, ka mūsu prezervatīvi tiek ražoti netālu no izejvielu ieguves vietas, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo kvalitāti. Katrs Mister Size prezervatīvs tiek elektroniski pārbaudīts, lai noteiktu caurumu esamību. Dabiskā kaučuka maisījums un tīra silikona eļļa garantē vislabāko saderību ar ādu un drošību. Daļas no ražošanas procesa var apskatīt šajā video.

Ilgtspēja

Karex garantē taisnīgu atalgojumu ražošanas personālam un to, ka Mister Size ražošanā netiek izmantots bērnu darbs.

Prezervatīvu iepakojums ir izgatavots no rūpīgi apdrukāta kartona. Mēs neizmantojam nevajadzīgus plastmasas maisiņus vai iepakojuma vietu - mūsu devīze ir: tik daudz, cik nepieciešams, tik maz, cik iespējams.

Mister Size prezervatīvi ir arī vegāni.