Skip to main content

Jūsu prezervatīva izmērs

Prezervatīvu izmēri Mister Size - tik individuāli, cik jūs esat

Apavi, krekls un jaka, protams, vienmēr ir ideāli piemēroti, bet vai esat kādreiz domājis par pareizo prezervatīva izmēru? MISTER SIZE tagad liek galu universālajam izmēram un XXL izmēram. Tā vietā jūs saņemsiet precīzu prezervatīvu, kas pieguļ kā cimds. Jūs noteikti sajutīsiet atšķirību - jo no šī brīža tas atkal būs kā tīrs sekss.

2023. gada marta lielajā Stern.de prezervatīvu salīdzinājumā Mister Size prezervatīvi ir pirmajā vietā ar vērtējumu 1,2.

MISTER SIZE lietotne: pionieriem un tehnoloģiju entuziastiem

Vai jūs interesē tehniskās inovācijas un vēlaties uzzināt savu personīgo prezervatīva izmēru tieši tagad? Tad izmantojiet mūsu MISTER SIZE mērīšanas lietotni un izmēriet izmēru tieši ar savu mobilo tālruni vai planšetdatoru.

Izmēriet tagad

Par klasiskiem tēliem: MISTER SIZE mērlente

Protams, varat sevi novērtēt arī klasiskā veidā. Viss, kas jums jādara, ir jāizdrukā mūsu MISTER SIZE mērlente un uzreiz jāsāk mērīties.

Lejupielādēt mērlenti

Pareizais prezervatīva izmērs - kāpēc ir vērts mērīt!

Kāpēc individuālais prezervatīva izmērs ir tik svarīgs? Vai tas patiešām ir tā vērts? Šeit jūs varat uzzināt, kāda ir atšķirība starp standarta un tieši tik, cik nepieciešams.

Pareizais prezervatīva izmērs

Prezervatīvu izmēru tabula

Izvēloties pareizo prezervatīva izmēru, dzimumlocekļa garumam nav nozīmes, nozīme ir tikai platumam, jo prezervatīvus vienmēr var izrotāt garumā pēc vajadzības. Ja prezervatīva izmērs ir piemērots, aizsardzība pret nevēlamu grūtniecību ir garantēta pat tad, ja prezervatīvs ir nedaudz par īsu, bet ideāls izmērs nozīmē, ka tas neslīd un nesašaurina.

Prezervatīva izmērs vienmēr tiek norādīts kā nominālais platums milimetros, piemēram, 47 mm, 60 mm vai 69 mm. Šis nominālais platums ir atkarīgs no platuma, kādā prezervatīvs ir novietots plakanā stāvoklī. Tomēr šim mērījumam ir maz sakara ar realitāti, jo jūsu dzimumloceklis ir apaļš, nevis plakans. Lai sniegtu jums ieteikumus par pareizo prezervatīva izmēru, mēs esam izveidojuši pārrēķinu tabulu.

Vienkārši izmēriet savu erekcionēto dzimumlocekli resnākajā vietā, piemēram, ar auklu vai mērlenti. Pēc tam varat nolasīt atbilstošo izmēru no turpmāk sniegtās mūsu prezervatīvu izmēru tabulas:

Prezervatīva izmērs

Dzimumlocekļa apkārtmēram

Dzimumlocekļa diametram

Izmērs 47

9,5 - 10 cm

3,02 - 3,18 cm

Izmērs 49

10 - 10,5 cm

3,18 - 3,34 cm

Izmērs 53

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

Izmērs 57

12 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

Izmērs 60

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

Izmērs 64

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

Izmērs 69

Vairāk nekā 15,5 cm

Vairāk nekā 4,93 cm

Vienkārši izmēģiniet to...

Kāpēc tērēt laiku mērījumiem, ja varat vienkārši izmēģināt? Ja vēlaties izmēģināt MISTER SIZE uzreiz un jums jau ir aptuvens priekšstats par savu prezervatīvu izmēru, varat uzreiz pasūtīt vienu no mūsu praktiskajiem izmēģinājuma komplektiem. Komplektos ir trīs iepakojumi trīs dažādos, bet blakus esošos izmēros. Jūs izlemjat, kurš prezervatīvs Jums vislabāk der! Neliels padoms: ja veikalā sastapsiet MISTER SIZE, tumši zilā josla vidū palīdzēs jums uzminēt pareizo izmēru...

Izmēģiniet tagad

Parādiet lieliskumu - ar pareizo prezervatīvu tas ir viegli.

Kāpēc ir dažādi prezervatīvu izmēri?

Katrs cilvēks ir individuāls - tas attiecas gan uz viņa raksturu, gan uz ķermeni. Tāpēc mēs parasti pirms apģērba iegādes pielaikojam apģērbu. Galu galā mēs vēlamies, lai viss mums perfekti piestāvētu, un vēlamies justies labi visapkārt. Tikai ar prezervatīviem dažkārt šķiet, ka visi dzimumlocekļi ir vienādi. Taču jūs noteikti esat pamanījuši, ka tā nebūt nav taisnība. Tāpēc mēs, MISTER SIZE, teicām sev, ka vēlamies pilnībā attaisnot vīriešu dažādību - ar septiņiem dažādiem prezervatīvu izmēriem, no kuriem viens lieliski derēs jums. Sajūtu atšķirība ir pamanāma uzreiz. Un tas, protams, ir arī drošāk, jo tagad viss ideāli pieguļ.

Kādi ir izmēri?

Lielākā daļa prezervatīvu ir pieejami tikai standarta izmēros. Nominālais platums parasti ir no 52 mm līdz 54 mm. Ir arī XXL prezervatīvi, kuru nominālais platums parasti ir no 55 mm līdz 57 mm. Tātad redzat: klāsts patiešām nav ļoti plašs. Un, ja jūs neatbilstat šim paraugam, ar lielāko daļu prezervatīvu vienmēr būs problēmas. Vai nu tie ir pārāk vaļīgi, vai arī tie neērti spiež un spiež. Tāpēc nav brīnums, ka daudzi vīrieši izvēlas iztikt bez prezervatīviem - kas, protams, arī nav laba ideja.

Lai izvairītos no šīm problēmām, MISTER SIZE piedāvā septiņu dažādu izmēru - ar nominālo platumu no 47 mm līdz 69 mm - izvēli. Tas ļauj beidzot ērti lietot prezervatīvus, kuros visas kaitinošās blakusparādības vairs nav sastopamas. Tādējādi jūs varat pilnībā koncentrēties uz visskaistāko lietu pasaulē.

Kur uz iepakojuma norādīts prezervatīva izmērs?

Mister Size jūsu personīgais prezervatīva izmērs ir skaidri redzams kā krāsains skaitlis no 47 līdz 69 uz iepakojuma priekšpuses. Tādējādi jūs vienmēr no pirmā acu uzmetiena varat redzēt, vai iegādājaties jums piemērotu izmēru. Papildus tam katra prezervatīva iepakojuma aizmugurē ir arī īss obligāts teksts, kas norāda, ka prezervatīva izmērs ir standarta platums vai nominālais platums. Piemēram, prezervatīva izmērs 60 atbilst standarta platumam 60 mm, un tas pats attiecas arī uz citiem izmēriem.

Noskaidrojiet savu prezervatīva izmēru

Ja vēl nezināt savu prezervatīva izmēru, to var viegli noskaidrot trīs vienkāršiem veidiem:

PDF Prezervatīvu izmēru mērlente

MISTER SIZE mērlente

Vienkārši izdrukājiet, izmēriet un nolasiet

Prezervatīvu stiprinātājs

Prezervatīvu stiprinātājs

Praktisko prezervatīvu Condom Sizer var iegādāties atsevišķos mazumtirgotājos vai arī laiku pa laikam īpašā piedāvājumā.

Mister Size 3 iepakojumi

Iepakojums

Ja varat aptuveni novērtēt savu izmēru, izmantojot tumšo joslu uz iepakojuma.

Sāciet uzreiz, un drīz varēsiet baudīt lielisku seksu ar prezervatīviem.

Uzzini vēl vairāk par prezervatīviem

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Seksa zināšanas par prezervatīviem

Pareiza prezervatīva izmēra noteikšana 4 vienkāršos soļos

Lai nodrošinātu labu aizsardzību, ir svarīgi lietot pareiza izmēra prezervatīvus. Šeit uzzināsiet, kā 4 vienkāršos soļos noteikt pareizo izmēru.

Kondom Anwendung
Mūsu padomi par prezervatīviem

Prezervatīva lietošana

Kas jāpatur prātā, lietojot prezervatīvus? Lūk, svarīgākie padomi pirms prezervatīvu lietošanas.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Seksa zināšanas par prezervatīviem

Prezervatīvi un prezervatīvu izmēri: Atbildes uz visiem jūsu jautājumiem

Šajā rakstā ir sniegtas atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem par prezervatīviem un prezervatīvu izmēriem. Noklikšķiniet tagad, lai lasītu vairāk.