Skip to main content
MISTER SIZE 60 trīs iepakojumi
MISTER SIZE 60 trīs iepakojumiMISTER SIZE 60 (36 prezervatīvi)MISTER SIZE 60 (10 prezervatīvi)MISTER SIZE 60 (3 prezervatīvi)MISTER SIZE 60 Iepakojuma aizmugure

2023. gada marta lielajā Stern.de prezervatīvu salīdzinājumā Mister Size prezervatīvi ir pirmajā vietā ar vērtējumu 1,2.

Fabio un 1435 citiem patīk mūsu produkti

MISTER SIZE 60

Platie, īpaši plānie prezervatīvi nodrošina ērtu un drošāku valkāšanu. Atklājiet Mister Size 60 priekšrocības jau tagad!

Izceltas īpašības:

 • plats piegriezums jutīgam seksam
 • ērts un drošs stiprinājums
 • tīra intensitāte, pateicoties tikai 0,05 mm biezai sieniņai
 • caurspīdīgs un gluds
 • materiāls: dabiskā kaučuka latekss
 • nominālais platums: 60 mm

MISTER SIZE 60 ir pieejams šādos iepakojuma izmēros:

3 prezervatīvi
10 prezervatīvi
36 prezervatīvi

Mūsu MISTER SIZE 60 prezervatīvus varat ātri un ērti iegādāties šādos veikalos:

Spēcīgs un intensīvs - MISTER SIZE 60

Spēcīgam dzimumloceklim ir daudz priekšrocību - ja zini, kā to labi izmantot. Un, protams, arī kontracepcijai ir jādarbojas, katru reizi nedomājot par to, ka tavs labākais gabals dus pārāk ciešā prezervatīvā. Ar MISTER SIZE 60 viss lieliski pieguļ, un jūs beidzot varat pilnībā koncentrēties uz labām sajūtām. Tāpēc izbaudiet mirkli un ļaujiet sev aizlidot līdz neiedomājamiem augstumiem.

Komfortabla piemērošanās, pateicoties individuālam prezervatīva izmēram

Perfekti pieguļošs prezervatīvs ir kā otra āda. Jūs to gandrīz nepamanīsiet un varēsiet izbaudīt mirkļus kopā visapkārt. Taču, lai to paveiktu, vispirms ir jāatrod pareizais prezervatīvs. Nekādu problēmu ar MISTER SIZE - jo šeit jūs varat izvēlēties savu personīgo izmēru no plašā klāsta. Atšķirība būs atvieglojums. Ar velnišķīgi labu sajūtu.

MISTER SIZE - 7 prezervatīvu izmēri labākam seksam

MISTER SIZE piedāvā septiņus dažādus prezervatīvu izmērus, sākot no 47 mm platuma līdz 69 mm platumam. Plašs diapazons, kas nodrošina perfektu piegulēšanu un intensīvu sajūtu. Un neuztraucieties par pareizā izmēra atrašanu. Ar MISTER SIZE Smart, MISTER SIZE mērlenti vai ērto prezervatīvu mēr ierīci MISTER SIZECondom Sizer jūs to uzzināsiet vienā mirklī.

Kā alternatīvu varat pasūtīt arī mūsu praktiskos izmēģinājuma komplektus, kuros ir trīs dažādi izmēri, kas ir blakus viens otram, lai sāktu darbu. Jūsu gadījumā jūs saņemsiet 57. - 60. - 64. izmēru prezervatīvus.

Jūsu MISTER SIZE 60 trīs dažādu izmēru iepakojumos

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par ātru starpbrīdi, neregulāru seksu vai iekāres intensīvu mīlas fāzi - pareizais prezervatīvs, protams, vienmēr ir pieejams pareizajā iepakojuma izmērā:

 • 3 gabali - praktiskai izmēģināšanai
 • 10 gabali - nākamajām mīlas naktīm
 • 36 gabali - krājums optimistiem un taupīgiem cilvēkiem

Ja jau zināt savu izmēru un esat iemācījies to novērtēt, vislabāk ir iegādāties vairākus iepakojumus iepriekš. Tad jums nebūs drīzumā atkal jāpasūta.

Pārbaudīta kvalitāte

MISTER SIZE sniedz pilnīgi jaunas sajūtas seksa laikā un vienlaikus nodrošina optimālu drošību. Jo tikai šādā veidā mīlēšanās laikā jūs varat pilnībā ļauties. Tāpēc visi MISTER SIZE prezervatīvi atbilst DIN standartam EN ISO 4074:2002 un tiek rūpīgi testēti. Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

MISTER SIZE prezervatīvi ir pieejami ne tikai 7 dažādos izmēros, lai katrs vīrietis varētu atrast savu ideālo kontracepcijas partneri. Tie ir arī plānāki un tāpēc jutīgāki nekā parastie prezervatīvi.

Funkcijas

Nominālais platums: 60 mm

nominālais garums: 200 mm

Sienu biezums (prezervatīva biezums): 0,05 mm

Krāsa: caurspīdīga

Forma: cilindriska, ideāli piemērots un viegli izvelkams, ar rezervuāru

Lubrikants: īpaši mitrs

vegāns: jā

Pārbaudīta kvalitāte

Dermatoloģiski pārbaudīts un 100% elektroniski testēts

Sertifikāts: CE 0120 / ISO 4074

Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

EAN tirdzniecībā:

3 iepakojums: 4260605480133 10 iepakojums: 4260605480140 36 iepakojums: 4260605480157

MISTER SIZE prezervatīvu galvenā sastāvdaļa ir latekss. To iegūst no kaučuka koka, tāpēc tas ir tīrs dabīgs produkts, kas papildus kaučuka sastāvā galvenokārt satur ūdeni, bet nelielā daudzumā arī sveķus, olbaltumvielas un minerālvielas.

MISTER SIZE prezervatīvu ražošanā tiek izmantots tikai augstākās kvalitātes dabiskā kaučuka latekss no rūpīgi atlasītiem piegādātājiem. Lateksa maisījuma sastāvā ir arī citas sastāvdaļas, kas nodrošina labu elastību, drošu izturību pret plīsumiem un patīkamu, neitrālu smaržu.

Pilns MISTER SIZE prezervatīvu sastāvdaļu saraksts:

 • Cis-1,4-poliizoprēns (dabiskā kaučuka latekss).
 • Cinka dietilditiokarbamāts (paātrinātājs).
 • 4-metilfenols, reakcijas produkti ar diciklopentadiēnu un izobutēnu (antioksidants).
 • Cinka dibutilditiokarbamāts (paātrinātājs)
 • cinka oksīds (vulkanizācijas aktivators)
 • Sērs (vulkanizējošais aģents)
 • Kālija hidroksīds (ziepes)
 • Taukskābju spirts (ziepes)

Informācija saskaņā ar Produktu drošības regulu (ES) 2023/988

Ražotāja informācija

sertifikāti

Lietošanas instrukcija