Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi par prezervatīviem un prezervatīvu izmēriem

Biežāk uzdotie jautājumi

Saņemiet atbildes uz visiem jautājumiem par prezervatīviem, savu prezervatīva izmēru un MISTER SIZE kā piemērotu prezervatīvu.

Mūsu Vinergy radošā komanda pastāvīgi strādā pie tā, lai padarītu prezervatīvus vēl labākus - vēl jutekliskākus, un tās vīzija ir "Izcilība prezervatīvos". Mūsu apgalvojums: seksam ar prezervatīvu jābūt tikpat labam kā bez tā! Mēs to cenšamies sasniegt katru dienu. Pēc gandrīz 20 gadu kaislības un pieredzes ar pareizā izmēra prezervatīviem mēs esam radījuši Mister Size. MISTER SIZE ir prezervatīvs, kas izskatās kā prezervatīvs, aizsargā kā prezervatīvs, bet lietošanas laikā nemaz neizjūtas kā parasts prezervatīvs. Kāpēc? Jo vīrieši un sievietes nejūt gandrīz neko. Taču ne tikai nenozīmīgais biezums ir pamanāms baudas pastiprinātājs: MISTER SIZE ir pieejams septiņos dažādos izmēros - galu galā, katra vīrieša labākais gabals ir ļoti individuāls.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Mister Size priekšrocībām? Šeit jūs varat atrast visu

Šeit varat viegli un ērti izmērīt prezervatīva izmēru, izmantojot 3 dažādas metodes.

Kontracepcijas metožu drošība tiek aprēķināta saskaņā ar Pērles indeksu, taču neviens kontracepcijas līdzeklis nav 100% drošs. Prezervatīvu Pērles indekss ir 2-12, kas nozīmē, ka no 100 sievietēm, kuras lieto prezervatīvus vienu gadu, 2 līdz 12 iestāsies grūtniecība. Vairumā gadījumu šis augstais skaitlis ir saistīts ar lietošanas kļūdām. Vairāk par pareizu lietošanu var uzzināt 18. bieži uzdotajos jautājumos. Tomēr, ja runa ir par aizsardzību pret STI, piemēram, HIV, sifilisu, gonoreju, B hepatītu un C hepatītu, prezervatīvs nodrošina ļoti augstu aizsardzības līmeni.

Prezervatīvi ir gumijoti, plāni apvalki, un tos lieto seksa laikā, lai pasargātu no nevēlamas grūtniecības un STI. Pirms dzimumakta tie ir jāuzvelk uz erekcijas stāvoklī esoša dzimumlocekļa, un tie ir viens no nedaudzajiem kontracepcijas līdzekļiem vīriešiem, neskaitot sterilizāciju.

Prezervatīviem faktiski nav nekādu blakusparādību. Tomēr, ja jums ir alerģija pret lateksu, tie var izraisīt alerģisku reakciju. Aptuveni 2 % cilvēku cieš no lateksa alerģijas, tāpēc viņiem ir jālieto prezervatīvi bez lateksa.

Citas blakusparādības, piemēram, aizrīšanās, noslīdēšana vai sajūtu zudums, ir mazākas vai no tām var pilnībā izvairīties, ja lietojat piemērota izmēra prezervatīvus.

Gandrīz puse pāru (48 %) lieto kontracepcijas tabletes, bet otra puse (47 %) lieto prezervatīvus. Visi pārējie kontracepcijas līdzekļi veido tikai nelielu daļu. Protams, daži pāri vienlaikus lieto vairākus kontracepcijas līdzekļus, piemēram, prezervatīvu un tabletes.

Lielākā daļa vīriešu izmanto prezervatīvus kontracepcijai. Lai prezervatīvs jūs patiešām aizsargātu, ir svarīgi zināt, kā pareizi lietot prezervatīvu, un lietot pareizā izmēra prezervatīvu. Papildus aizsardzībai pret grūtniecību prezervatīvi salīdzinājumā ar citiem kontracepcijas līdzekļiem aizsargā arī pret STI.

Uz prezervatīviem attiecas Medicīnisko ierīču likums, tāpēc tie ir jāsertificē. To var atpazīt pēc CE marķējuma uz iepakojuma. Lai pārliecinātos, ka prezervatīvs ir patiešām drošs, tam ir perfekti jāpielāgojas. Pārāk mazs prezervatīvs var vieglāk saplēsties, bet pārāk liels prezervatīvs var vieglāk izslīdēt.

Jā, katrs vīrietis var lietot prezervatīvus. Neatkarīgi no dzimumlocekļa izmēra un formas ir pieejami piemēroti prezervatīvi, piemēram, Mister Size 7 dažādos izmēros, sākot no 47 mm nominālā platuma līdz 69 mm apkārtmēram. Turklāt visi prezervatīvi ir elastīgi. Erekcijas problēmas bieži vien rodas tāpēc, ka prezervatīvi neder. Lateksa alerģiju slimniekiem ir pieejami prezervatīvi bez lateksa, taču diemžēl tie vēl nav tik daudzos izmēros.

Jā, bet jums ir jāspēj iepildīt prezervatīvos 18 litrus gaisa, lai tie nessprāgtu. Tomēr ir ļoti svarīgi, lai jūs zinātu, kā tos uzvilkt un lietot dzimumakta laikā. Biežākie iemesli, kāpēc prezervatīvs plīst, ir vai nu nepareiza uzlikšana, nepareizs prezervatīva izmērs, vai arī nepareiza uzglabāšana.

Jā, jo orālā seksa laikā sperma var iekļūt organismā caur muti un izraisīt HIV infekciju. Īpaši plāni prezervatīvi, piemēram, Mister Size, ir piemēroti arī orālajam seksam.

Ja, uzvelkot prezervatīvu, erekcija pavājinās, tas parasti ir tāpēc, ka vīrietis baidās, ka, uzvelkot prezervatīvu, kaut ko darīs nepareizi, vai arī tāpēc, ka, atverot prezervatīvu, jūs neesat tik pārliecināts, kā vēlētos, lai būtu. Tas īpaši skar jaunus, nepieredzējušus vīriešus. Vispirms palīdz lietot prezervatīvus pašam un vingrināties ar tiem, pat masturbācijas laikā. Tad, kad esat ar tiem iepazinies, varat lietot prezervatīvu pats dzimumakta laikā vai lūgt, lai partneris to uzvelk jums.

Tas notika: Prezervatīvs ir saplīsis. Lai izvairītos no nevēlamas grūtniecības, ir iespēja lietot "rīta tableti". Rīta tableti lieto ne vēlāk kā 48 līdz 72 stundas pēc prezervatīva negadījuma. Tomēr par lietošanu jebkurā gadījumā jākonsultējas ar ginekologu vai farmaceitu, jo ir svarīgi būt medicīniski informētam par efektivitāti un blakusparādībām.

Ja prezervatīvi jums vienmēr bijuši par lielu, varat izmēģināt Mister Size 47 vai 49. Šo prezervatīvu nominālais platums ir 47 vai 49 mm, tāpēc tie ir mazāki par 52-54 mm platajiem, kas nopērkami aptiekā.

Būtībā visi ūdens bāzes lubrikanti ir piemēroti lietošanai ar Mister Size prezervatīviem. Turklāt jums vienmēr jāpārbauda iepakojums, lai pārliecinātos, vai ražotājs iesaka tos izmantot kopā ar prezervatīviem. Lubrikantus uz eļļas bāzes, piemēram, silikona eļļu, nedrīkst lietot kopā ar Mister Size prezervatīviem, jo tie bojā lateksu.

Visiem prezervatīviem - gan plānspalvveida, gan biezspalvveida - piemēro vienu un to pašu Eiropas standartu EN ISO 4074, kas nosaka, piemēram, ka prezervatīvā jāspēj iepildīt 18 litrus gaisa, lai tas nesprāgtu. Tas nozīmē, ka gan plānstūra, gan biezstūra prezervatīvi atbilst vienādiem drošības standartiem.

  1. Prezervatīvi vienmēr jāuzglabā vēsā un sausā vietā. Tieša karstuma iedarbība padara prezervatīvus trauslus. Svarīgi ir arī, lai plombēšanas plēve nebūtu bojāta un netiktu pārsniegts derīguma termiņš.
  2. Atplēšot plombēšanas plēvi, nelietojiet asus priekšmetus, piemēram, zobus vai nagus, lai prezervatīvu nevarētu sabojāt.
  3. Pārbaudiet, kurā virzienā prezervatīvu var uztīt. Ja tas netiek izvērsts, tas ir uzlikts uz dzimumlocekļa nepareizajā virzienā. Tomēr sperma jau var būt sasniegusi prezervatīvu. Tāpēc ne tikai apgrieziet to, bet izmantojiet jaunu prezervatīvu!
  4. Turiet rezervuāru ar īkšķi un rādītājpirkstu tā, lai tajā nebūtu gaisa spilvena. Nedaudz pavelciet priekšādu atpakaļ un pilnībā pārvelciet prezervatīvu no rezervuāra pāri cietajam dzimumloceklim.
  5. Un neliels padoms: vienmēr turiet līdzās lietošanai gatavus prezervatīvus, lai varētu sākt uzreiz un nevajadzētu tos meklēt :-)

Jā! Mister Size prezervatīvi ir vegāni. Mister Size prezervatīvi nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas vai dzīvnieku izcelsmes blakusproduktus, to ražošanā un izgatavošanas procesā nav izmantotas dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas vai blakusprodukti, un tie nav testēti uz dzīvniekiem.

Parasti prezervatīvi ilgāku laiku jāuzglabā tikai temperatūrā līdz 30°C. Prezervatīvus nevajadzētu arī pastāvīgi glabāt tiešos saules staros. Tomēr īslaicīga glabāšana 3-4 dienas ārkārtējā karstumā līdz 40°C, piemēram, transportēšanas laikā pa pastu, automašīnā vai iesaiņošanas stacijā, ir iespējama bez problēmām. Tāpēc arī vasarā varat bez bažām pasūtīt prezervatīvus tiešsaistē vai ņemt tos līdzi ceļojumā. Plašāku informāciju var atrast šeit.

Prezervatīvi pasargā ne tikai no nevēlamas grūtniecības, bet arī no tādām slimībām kā AIDS vai gonoreja. Tādējādi prezervatīvi ir vairāk nekā tikai kontracepcijas līdzeklis. Pareizi izvēlēts prezervatīva izmērs nodrošina arī vislabāko iespējamo drošību un pilnvērtīgu sajūtu. Tajā pašā laikā jūsu partnerim nav jābaidās no hormonu blakusparādībām, lietojot kontracepcijas tabletes.

Nē, prezervatīva garumam nav nozīmes, to var izrotāt tik tālu, cik nepieciešams. Svarīgs ir prezervatīva platums, jo tas nosaka, vai prezervatīvs labi pieguļ. Prezervatīva platumu sauc par prezervatīva izmēru. Izvēloties pareizo prezervatīva izmēru, jūs nodrošināsiet vislabāko iespējamo drošību un vislabāko iespējamo sajūtu seksa laikā, jo nekas neslīdēs un neiespiedīs nepatīkami.

Mūsu Mister Size prezervatīvi tiek ražoti Malaizijā ilgtspējības apsvērumu dēļ, jo tur aug mums nepieciešamais dabiskais kaučuks, un tādējādi mēs varam izvairīties no nevajadzīgiem materiālu transportēšanas ceļiem. Mūsu prezervatīvus ražo Karex, lielākais prezervatīvu ražotājs pasaulē. Mūsu komanda ir vairākkārt bijusi uz vietas un pazīst ražotni, kā arī ražošanas un kvalitātes nodaļas darbiniekus, kuri rūpējas par TOP kvalitāti. Sīkāku informāciju par Karex sociālo un vides ilgtspēju var atrast šeit sadaļā "Sociālā atbildība".

Uzzini vēl vairāk par prezervatīviem

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Seksa zināšanas par prezervatīviem

Pareiza prezervatīva izmēra noteikšana 4 vienkāršos soļos

Lai nodrošinātu labu aizsardzību, ir svarīgi lietot pareiza izmēra prezervatīvus. Šeit uzzināsiet, kā 4 vienkāršos soļos noteikt pareizo izmēru.

Kondom Anwendung
Mūsu padomi par prezervatīviem

Prezervatīva lietošana

Kas jāpatur prātā, lietojot prezervatīvus? Lūk, svarīgākie padomi pirms prezervatīvu lietošanas.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Seksa zināšanas par prezervatīviem

Prezervatīvi un prezervatīvu izmēri: Atbildes uz visiem jūsu jautājumiem

Šajā rakstā ir sniegtas atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem par prezervatīviem un prezervatīvu izmēriem. Noklikšķiniet tagad, lai lasītu vairāk.