Skip to main content

Prezervatīvu lietošana - oficiālais ceļvedis Mister Size

Kas jāpatur prātā, lietojot prezervatīvus? Kā pareizi lietot prezervatīvu? Uzziniet vairāk par prezervatīvu lietošanu šeit.

Pirms sākat

Mister Size prezervatīvi ir vienkārši lietojami un jautri lietojami. Pareizi lietojot, tie palīdz novērst grūtniecību un seksuāli transmisīvo slimību pārnēsāšanu. Lai nodrošinātu optimālu aizsardzību, jums jāzina vai jānoskaidro jums piemērotais prezervatīva izmērs. Visas prezervatīvu lietošanas instrukcijas atradīsiet šī raksta beigās un, protams, oficiāli katrā prezervatīvu iepakojumā.

Kad esat atradis pareizo prezervatīvu, rūpīgi aplūkojiet atsevišķo prezervatīva iepakojumu un pārbaudiet, vai tas nav bojāts. Ja iepakojums ir acīmredzami bojāts, prezervatīvs jāizmet. Savas un partnera drošības labad izmantojiet tikai nebojātus prezervatīvus.

Pirms prezervatīva uzlikšanas jums jābūt pilnīgā erekcijā. Nemēģiniet uzvilkt prezervatīvu uz dzimumlocekļa, kamēr tas nav ciets. Ja jūsu dzimumloceklis ir ciets, varat uzvilkt prezervatīvu, taču tas vienmēr jādara pirms pirmā kontakta ar partneri, jo dažkārt pirms orgasma var izplūst neliels spermas daudzums.

Soli-pa-solim norādījumi par prezervatīvu lietošanu

Uzvilkt prezervatīvu ir ļoti vienkārši. Mēs jau esam detalizēti aprakstījuši, kā pareizi uzvilkt prezervatīvu, atsevišķā bloga rakstā.

Tieši uz norādījumiem

Videoklips par prezervatīvu lietošanu

Pēc lietošanas

Pēc iespējas ātrāk pēc orgasma, bet jebkurā gadījumā, pirms esat nokarājies, jums vajadzētu pilnībā izvilkt dzimumlocekli ar prezervatīvu no partneres. Lai būtu drošībā, vislabāk ir turēt prezervatīvu, kamēr to izvelkat, lai prezervatīvs neslīdētu un, iespējams, neļautu noplūst spermai.

Pēc lietošanas neizmetiet izlietoto prezervatīvu vai kādu citu priekšmetu, kas nav tualetes piestātne, tualetē. Pretējā gadījumā kanalizācija kādā brīdī var aizsērēt, un neviens nevēlas šādas nepatikšanas pēc vislabākās lietas pasaulē. Prezervatīvi vienmēr jāizmet parastajos sadzīves atkritumos.

Svarīgākie padomi pirms Mister Size prezervatīvu lietošanas

 1. Ja nepieciešams papildu lubrikants, izmantojiet lubrikantu uz ūdens bāzes.
 2. Nelietojiet lubrikantus uz eļļas bāzes, piemēram, vazelīnu, minerāleļļu un ķermeņa krēmu, jo tie var vājināt prezervatīvu un vēlāk izraisīt izstrādājuma bojājumus. Tas attiecas arī uz dažām lokāli lietojamām zālēm (lokāli lietojamām zālēm, piemēram, ziedēm vai krēmiem), ko uzklāj uz dzimumlocekļa vai maksts. Ja neesat pārliecināts par to zāļu iedarbību, kuras lietojat kopā ar prezervatīviem, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam.
 3. Nelietojiet prezervatīvu, ja gumijas materiāls ir lipīgs vai trausls vai ja atsevišķais apvalks ir acīmredzami bojāts.
 4. Pēc iespējas ātrāk vai vismaz 72 stundu laikā vērsieties pie ārsta, ja prezervatīvs lietošanas laikā noplūst vai plīst.
 5. Prezervatīvi ir paredzēti tikai vienreizējai lietošanai. Atkārtoti izmantoti prezervatīvi var palielināt bojājumu un infekcijas risku.
 6. Ja lateksa prezervatīvi tiek pareizi lietoti katru reizi, kad jums ir dzimumattiecības, tie palīdz novērst grūtniecību un samazina HIV/AIDS un citu seksuāli transmisīvo infekcijas slimību pārnešanas risku.
 7. Neviena kontracepcijas metode nevar nodrošināt 100% aizsardzību pret grūtniecību vai HIV un seksuāli transmisīvo slimību pārnēsāšanu. Ja Jums ir aizdomas, ka Jums vai Jūsu partnerim ir iestājusies grūtniecība vai esat inficējies, nekavējoties sazinieties ar savu ārstu.
 8. Šis produkts satur dabīgo lateksu, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas, tostarp anafilaktisku šoku. Ja Jums ir alerģija pret dabiskā lateksa produktiem, pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu.
 9. Uzglabāt vēsā, sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem.
 10. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Pastāv aizrīšanās draudi no piepūstiem vai salūzušiem prezervatīviem.
 11. Prezervatīvu lietošana orālā seksa laikā palielina aizrīšanās risku.
 12. Papildu lubrikanta lietošana anālā seksa laikā var samazināt bojājumu risku.
 13. Prezervatīvs ir medicīnas ierīce, kas paredzēta laicīgiem cilvēkiem - pieaugušiem vīriešiem vai sievietēm.
 14. Par jebkuru nopietnu negadījumu, kas saistīts ar šo izstrādājumu, jāziņo ražotājam un tās dalībvalsts kompetentajai iestādei, kurā dzīvo lietotājs un/vai pacients.
 15. Šie prezervatīvi atbilst starptautiskajiem standartiem ISO 4074 / EN ISO 4074.

Vai kaut kas joprojām nav skaidrs?

Vai jums ir kādi jautājumi par Mister Size prezervatīvu lietošanu? Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu. Atbildes uz daudziem jautājumiem atradīsiet arī mūsu bieži uzdotajos jautājumos.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad