Skip to main content

Pareiza prezervatīva uzvilkšana: Kā to izdarīt pareizi jau pirmajā reizē un kādas ir lielākās kļūdas.

Pareiza prezervatīva uzvilkšana ir vissvarīgākā, bet bieži vien arī kaitinošākā seksa daļa, jo vienmēr ir šī stulba pauze.

Šī rokasgrāmata palīdzēs jums dažu sekunžu laikā perfekti uzvilkt prezervatīvu, atpazīt problēmas un izvairīties no lielākajām kļūdām.

Mums ir arī padomi, kā to visu padarīt vēl skaistāku un pat ļoti erotisku jums abiem.

Tāpēc rūpīgi izlasiet instrukciju, un jūs noteikti paveiksiet savu darbu.

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - soli pa solim

Veicot šos 6 soļus, jūs un jūsu partneris būsiet drošībā, un prezervatīva uzlikšana būs pavisam vienkārša. Šajā rokasgrāmatā mēs 4. solī aplūkosim priekšāda noņemšanu. Ja esat apgraizīts, šo soli, protams, varat vienkārši izlaist.

1. Ievērojiet iepakojumā sniegtos norādījumus

Pat ja esat izlasījis šeit sniegtos prezervatīva uzlikšanas norādījumus, vienmēr varat iepazīties ar prezervatīva iepakojumā sniegtajām instrukcijām, ja neesat pārliecināts. Tur atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, lai prezervatīvu uzvilktu pareizi.

Prezervatīva iepakojuma atvēršana

Kad plastmasas prezervatīva paciņa ir jūsu rokās, varat to vienkārši pārplēst ar roku gar zobaino malu. Ja kādā stūrī tas neveicas tik labi, bieži vien palīdz izmēģināt citu stūri.

Ir ļoti svarīgi, lai Jūs nekad neizmantotu šķēres, nažus, zobus vai citus asus vai asus priekšmetus, lai atvērtu iepakojumu.

Tas var sabojāt prezervatīvu, Jums pašam to nemanot.

3. Izņemiet prezervatīvu un turiet to pareizajā pusē.

Kad esat atvēris iepakojumu, varat izņemt prezervatīvu.

Pirms izņemšanas pārliecinieties, ka pirksti ir tīri un tajos nav spermas vai baudas pilienu.

Ja Jums ir bijis kontakts ar prezervatīvu, Jūsu partnere var iestāties grūtniecība, neskatoties uz prezervatīvu.

Lai pārbaudītu, vai turat prezervatīvu pareizi, varat to turēt aiz galiņa un ļoti viegli pavelciet uz prezervatīva ārējā gredzena.

Ja ārējais gredzens veido nelielu malu, tas ir pareizā virzienā. Ja ir vienlaidu virsma un gredzenu nevarat pavilkt tālāk, tas ir nepareizais virziens.

4. atvelciet priekšādu, ja jums tāds ir.

Ja jums ir priekšāda, tagad ir pienācis laiks ar vienu roku to atvilkt pēc iespējas tālāk. Arī jūsu partneris var jums palīdzēt ar 1 vai 2 rokām. Tas arī palīdzēs jums saglabāt erekciju un padarīs to nedaudz jautrāku.

5. apsēdieties un nolieciet

Gandrīz ir! Tagad turiet prezervatīvu kā mazu cepurīti uz sava dzimumlocekļa gala, kamēr tu to turēsi pie galotnes. Vislabāk to izdarīt ar īkšķi un rādītājpirkstu.

Pārliecinieties, ka galotnē nav gaisa, jo tas var palielināt risku, ka prezervatīvs pēc uzvilkšanas plīst.

Kad gaiss ir izplūdis un priekšāda ir atvilkta atpakaļ, varat izvilkt prezervatīvu, cik vien tālu vien iespējams. Tam jānosedz viss dzimumlocekļa kāts līdz pat pamatnei.

6. jautri pavadīt laiku

Prezervatīvs ir uzvilkts, gaiss ir izplūdis no uzgaļa un prezervatīvs ir cieši pieguļošs? Lieliski, lūk, kā pareizi lietot prezervatīvu, tagad jūs esat gatavi brīnišķīgiem brīžiem kopā.

Ja viss neiet tik gludi, vislabāk paņemiet līdzi lubrikantu. Tas ne tikai sniegs labākas sajūtas jums abiem, bet arī pasargās prezervatīvu no pārāk lielas berzes bojājumiem.

Par to, kādi lubrikanti ir īpaši labi vai vispār nav piemēroti, varat izlasīt šeit.

Biežāk sastopamās problēmas, kas saistītas ar prezervatīva uzvilkšanu

Prezervatīvs ir uzlikts nepareizi

Ja prezervatīvu nejauši uzvilcis nepareizi, vienmēr jālieto jauns prezervatīvs, ja jau ir bijis kontakts ar dzimumlocekļa galu.

Tas ir svarīgi, jo pretējā gadījumā uz prezervatīva ārpuses var būt spermas pilieni, kas var izraisīt grūtniecības iestāšanos Jūsu partnerei.

Prezervatīvs ir grūti izvelkams vai izvelkams tikai daļēji

Ja prezervatīvu ir grūti izrotāt, tas vispār neizrotājas vai izrotāties var tikai daļēji, iespējami divi iemesli:

1. Jūs esat uzvilcis prezervatīvu nepareizi. 2. Jums ir nepareizs prezervatīva izmērs un Jūs mēģināt izvilkt pārāk mazu prezervatīvu.

Pirmajā gadījumā jāizmanto jauns prezervatīvs, kā aprakstīts iepriekš. Otrajā gadījumā mēs iesakām pārbaudīt prezervatīva izmēru vēlākais pirms nākamās dzimumakta reizes.

Pareiza izmēra prezervatīva lietošana ne tikai atvieglo prezervatīva izvilkšanu, bet arī palielina Jūsu drošību un uzlabo sajūtas seksa laikā.

Šeit atradīsiet informāciju un rīkus, kas palīdzēs jums noteikt jūsu prezervatīva izmēru.

Erekcija pazūd pēc prezervatīva uzvilkšanas

Ja uzvelkat prezervatīvu un drīz pēc tam zaudējat erekciju vai vairs nespējat to pienācīgi noturēt, arī tas var liecināt par to, ka prezervatīvs ir par mazu.

Tāpēc mēs iesakām vienreiz veikt mērījumus.

Ja prezervatīvs ir par lielu

Ja prezervatīvs ir pārāk liels, tas var viegli noslīdēt, būt nepietiekami cieši pieguļošs un tāpēc var nebūt drošs pret nevēlamu grūtniecību vai STI.

Tāpēc Jums vienmēr jāpārliecinās, ka Jums ir pareizais prezervatīva izmērs.

Aizliegumi, uzvelkot prezervatīvu - lietošanas kļūdas, no kurām vajadzētu izvairīties

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ir dažas lietas, no kurām vajadzētu izvairīties par katru cenu. Lielākā daļa no šīm lietām jums var šķist pašsaprotamas, taču jums nevajadzētu par tām aizmirst:

Veciem un bojātiem prezervatīviem

Prezervatīvi ar beigušos derīguma termiņiem, prezervatīvi, kas iespiesti makā vai pārāk ilgi atstāti karstumā, u. tml. neiederas virs dzimumlocekļa, bet gan atlikušajos atkritumos.

Pirms prezervatīva uzlikšanas virs dzimumlocekļa pārbaudiet, vai iepakojums un prezervatīvs nav bojāts. Ja iepakojumā joprojām ir gaiss, ko var izspiest, jāizmet arī prezervatīvs.

Masāžas eļļa un taukaini lubrikanti

Prezervatīvi ienīst taukus! Savienojumā ar eļļu, vazelīnu, sviestu u. c. tie kļūst poraini un acumirklī izšķīst.

Tāpēc, masējot pirms seksa, jābūt uzmanīgam - jo pēc tam uz rokām un ķermeņa parasti joprojām būs eļļa. Tas pats attiecas arī uz gadījumiem, ja pirms tam uz rokām esat uzklājuši losjonu. Plašāku informāciju par to atradīsi mūsu rokasgrāmatā par lubrikantiem un prezervatīviem!

Prezervatīva izmērs ir par mazu vai par lielu

Seksuālie sakari ar prezervatīvu, kas patiesībā neder, var ātri radīt negatīvas sekas. Tas nepieguļ pareizi, to var uzvilkt tikai ar spēku, tas vieglāk plīst, un jūs mazāk jūtat.

Nemaz nerunājot par seksuāli transmisīvo slimību un nevēlamas grūtniecības risku. Tāpēc vienmēr jālieto pareizais prezervatīva izmērs.

Sākot ar nepieredzējušiem prezervatīviem

Ja nekad iepriekš neesat uzvilcis prezervatīvu, var ļoti palīdzēt, ja dažas reizes izmēģināsiet to uz sevis. Tādējādi iegūsiet vairāk prakses, kas jums var ļoti palīdzēt, kad tas būs vissvarīgāk.

Jūs ne tikai kļūsiet pārliecinātāks, bet arī ātrāk to paveiksiet un kopumā izskatīsieties labāk.

Pretējā gadījumā, ja jūsu partneris ir pieredzējušāks, viņš vai viņa var veikt pārklājumu jūsu vietā.

Īpašas lietas, piemēram, prezervatīva uzlikšanu ar muti, tev vajadzētu darīt tikai tad, ja tavs partneris patiešām zina, kā to darīt, un var to darīt, neriskējot ar tevi.

Lāses un spermas pilieni uz prezervatīva

Ja uz jūsu pirkstiem nokļūst iekāres pilieni vai spermas pilieni un tie pieskaras prezervatīva ārpusei, aizsardzība ir zaudējusi spēku.

Tāpēc ir svarīgi, lai jūsu rokas būtu tīras.

Ja rodas šaubas, īsi nomazgājiet rokas. Un, ja kaut kas neizdodas, vienkārši izmantojiet jaunu prezervatīvu.

Izmantojiet prezervatīvus vairāk nekā vienu reizi

Kad esat uzvilcis prezervatīvu uz dzimumlocekļa, tas ir jāiznīcina. Nav svarīgi, vai esat ejakulējis vai nē.

Kad prezervatīvs ir atvērts, tas ir jāizmanto vai jāiznīcina.

Neplānots anālais sekss

Ja vēlaties doties anālajā dzimumorgānā, jums ir jābūt pienācīgi sagatavotam, jāizmanto piemērots prezervatīvs un pietiekams lubrikants.

Pretējā gadījumā tas būs ne tikai sāpīgs un, iespējams, pēdējais šāda veida piedzīvojums - pastāv arī liels risks, ka prezervatīvs berzes dēļ plīsīs.

Un no tā jūs vēlaties izvairīties par katru cenu. Tāpēc labi sagatavojieties, un tad dodamies uz tirpinošu pieredzi.

Secinājums - pareiza prezervatīvu uzvilkšana

Īpaši pirmajās reizēs var būt grūti pareizi un ātri uzvilkt prezervatīvu, un gandrīz vienmēr rodas neliela pauze.

Taču tas nenozīmē, ka jums ir jāļauj tam jūs satraukt. Tā vietā jūs varat apzināti iekļaut prezervatīva uzlikšanu priekšspēlē, atzīmējot to kā īpašu brīdi.

Piemēram, jūsu partneris var uzvilkt to ar roku vai muti un sagatavot "viņu" seksam. Šādā veidā jūs varat pārvērst iekāres slepkavu par erotisku rituālu, kas jūs vēl vairāk uzbudinās.

Nobeigumā vēlamies ieteikt noskaidrot savu prezervatīva izmēru, lai nodrošinātu optimālu aizsardzību un pēc iespējas lielāku baudu.

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad