Skip to main content

Par mums

MISTER SIZE - Jūsu kompanjons labākam seksam

MISTER SIZE rada ideālus apstākļus, lai jūs varētu izbaudīt mirkļus kopā ar savu partneri visā to intensitātē. Šeit jūs varat uzzināt vairāk par mūsu pamatprincipiem un to, kāpēc mēs pilnībā ticam tam, ko MISTER SIZE pārstāv.

2023. gada marta lielajā Stern.de prezervatīvu salīdzinājumā Mister Size prezervatīvi ir pirmajā vietā ar vērtējumu 1,2.

Vairāk nekā 20 gadu pieredze ar prezervatīviem

Mūsu ģimenes bizness aizsākās 2001. gadā, un jau no paša sākuma viss griezās ap pareizo prezervatīvu izmēru. Sākumā bija tikai pareizā izmēra prezervatīvu meklētājs un mūsu tiešsaistes veikals Vinico, bet drīz vien mēs paši izstrādājām prezervatīvus, un gadu gaitā, pamatojoties uz mūsu pieredzi un klientu atsauksmēm, tika izveidots Mister Size. Plašāku informāciju par Mister Size varat uzzināt pilnajā Mister Size stāstā.

Šodien jums kā klientam joprojām ir tieša saikne ar mums, tāpēc, ja jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai kritika, mēs gaidīsim jūsu atbildes, lai mēs varētu turpināt strādāt pie ideāli piemērotu prezervatīvu uzlabošanas. Vai vēlaties ielūkoties aizkulisēs? Tad iepazīstieties ar Mister Size komandu.

Uzzini vairāk par MISTER SIZE

Das Mitarbeiter Team von MISTER SIZE
Par mums

Mister Size komanda

Mūsu nelielajā ģimenes uzņēmumā visi darbinieki ar pilnu atdevi un entuziasmu rūpējas par to, lai jūs saņemtu pareizo prezervatīvu. Uzziniet vairāk par Mister Size darbiniekiem, ielūkojoties aizkulisēs.

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Par mums

Prezervatīvu kvalitāte

Lai mūsu klientiem garantētu maksimālu drošību, mūsu standarta programmā ir iekļauti augstākās klases materiāli un stingra kontrole.

Kondom FAQ
Par mums

Bieži uzdotie jautājumi par prezervatīviem un prezervatīvu izmēriem

Saņemiet atbildes uz visiem jautājumiem par prezervatīviem, savu prezervatīva izmēru un MISTER SIZE kā piemērotu prezervatīvu.

Jums ir jautājumi?

Neatkarīgi no tā, vai esat privāts klients vai tirgotājs: Vai jums ir jautājumi vai jūs interesē mūsu produkts? Tad sazinieties ar mums tieši, mēs labprāt jums palīdzēsim! Vai esat tirgotājs? Tad apskatiet mūsu dīleru zonu.

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Vācija

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga

Nekādu puspasākumu - četri MISTER SIZE pamatprincipi

Mēs kā komanda pilnībā atbalstām MISTER SIZE, jo mums ir pieticis kontracepcijas metožu, kas ir tikai labi. Šeit nevar būt nekādu kompromisu - visam ir jābūt pareizi. Jo tikai tad jūs varat piedzīvot intīmāko mirkļu laimi un izbaudīt kopā pavadīto laiku visā tā intensitātē. Lai tas viss būtu iespējams, katrs MISTER SIZE solis ir balstīts uz mūsu četriem elementāriem principiem.

Īpaši plāns materiāls nodrošina intensīvu sajūtu.

Seksa laikā sajūtas ir vissvarīgākais - galu galā jūs vēlaties izbaudīt dažus skaistus mirkļus kopā un pilnībā nodoties viens otram. Protams, prezervatīvam kā draugam, kompanjonam un gultas biedram nedrīkst traucēt. Tāpēc mēs esam optimizējuši mūsu MISTER SIZE prezervatīvus tā, lai jūs tos gandrīz nejustu. Pateicoties pareizajam izmēram, ideālai piemērošanai un 0,05 mm biezai sieniņai, seksa laikā starp jums ir tikai plānas plāksnītes kārtiņa. Tādējādi jūs varat izbaudīt pilnvērtīgas sajūtas.

Mūsu 7 izmēri ļauj ikvienam atrast sev piemērotāko prezervatīvu.

Attiecībā uz seksu nav universālu risinājumu, kas derētu visiem. Katrs cilvēks ir atšķirīgs, un tas ir brīnišķīgi. Tieši tāpēc mums standarts ir izslēgts - mums tu esi personīgais akcents. Jūsu mīlas dzīve ir unikāla. Tāpēc arī jūs saņemat savu ideālo pavadoni - prezervatīvu, kas jums patiešām piemērots. Tie varbūt nav pielāgoti pēc jūsu vēlmes (vēl), bet mēs esam velnišķīgi tuvu tam. Jūs to sajutīsiet uzreiz.

Mūsu produkti un materiāli ir pārbaudīti un sertificēti.

Ja runa ir par kontracepciju un aizsardzību, reti kad ir otra iespēja. Tāpēc visam vienmēr ir jābūt piemērotam. Kļūdas ir tabu. Lai nodrošinātu pilnīgu uzticamību, mūsu prezervatīvi ir sertificēti un rūpīgi pārbaudīti. Pirmšķirīga kvalitāte mums ir absolūta minimālā prasība - galu galā ne tikai izmēram, bet arī visam pārējam ir jābūt atbilstošam.

Perfekts piegriezums un augstākās klases materiāli nodrošina augstu drošības līmeni.

Bailes un satraukums seksa laikā ir nevajadzīgi baudas slepkavas, tāpēc mums tie ir absolūti nepieņemami. Tāpēc MISTER SIZE ne tikai ļauj justies labi, bet arī nodrošina maksimālu drošību. Pateicoties personīgajam izmēram un optimālajam piegulumam, viss atrodas tieši tā, kā tam vajadzētu atrasties. Nekādu trūkumu - tikai uzticama aizsardzība skaistākajām stundām kopā.

Kam mēs ticam!

Mēs MISTER SIZE vēlamies ikvienam - neatkarīgi no viņa formas - nodrošināt vislabāko seksu viņa dzīvē. Tāpēc esam izstrādājuši produktu, kas ir tikpat unikāls kā tā lietotājs.

Amazing Sex for everyone!

Lielisks sekss ikvienam - mūsu kredo

Sekss atslābina, sekss sagādā baudu, sekss padara jūs laimīgu - sekss (gandrīz) visu padara labāku. Tāpēc mēs arī uzskatām, ka ikviens ir pelnījis lielisku seksu. Ne tikai vienu reizi, bet atkal un atkal. Tam nevajadzētu būt liekiem šķēršļiem, taču mums ir nepieciešamas vienkāršas kontracepcijas metodes bez raizēm un blakusparādībām. Tāpēc mēs ticam MISTER SIZE. Jo MISTER SIZE padara tieši to iespējamu.

Mister Size - Šis prezervatīvs ir piemērots tieši Jums!

Mūsu Vinergy radošā komanda, kuras vīzija ir "Izcilība prezervatīvos", nepārtraukti strādā, lai padarītu prezervatīvus vēl labākus - vēl jutekliskākus. Mūsu apgalvojums: seksam ar prezervatīvu jābūt tikpat labam kā bez tā! Mēs esam apņēmušies to darīt katru dienu. Pēc gandrīz 20 gadu aizraušanās un pieredzes ar pareizā izmēra prezervatīviem mēs esam uzsākuši Mister Size. MISTER SIZE ir prezervatīvs, kas izskatās kā prezervatīvs, aizsargā kā prezervatīvs, bet lietošanas laikā nemaz neizjūtas kā parasts prezervatīvs. Kāpēc? Jo vīrieši un sievietes nejūt gandrīz neko. Taču ne tikai nenozīmīgais biezums ir pamanāms baudas pastiprinātājs: MISTER SIZE ir pieejams septiņos dažādos izmēros - galu galā, katra vīrieša labākais gabals ir ļoti individuāls.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Mister Size? ... tad aplūkojiet šo lapu.

Šeit varat uzzināt, kā noteikt savu prezervatīva izmēru.

Nē, gandrīz neviens kontracepcijas līdzeklis nav 100% drošs. Kontracepcijas metožu drošumu aprēķina saskaņā ar Pērles indeksu. Prezervatīvu Pērles indekss ir 2-12, kas nozīmē, ka no 100 sievietēm, kuras lieto prezervatīvus vienu gadu, no 2 līdz 12 sievietēm iestāsies grūtniecība. Salīdzinot ar citiem kontracepcijas līdzekļiem, prezervatīvam ir diezgan slikts vērtējums. Vairumā gadījumu tas ir saistīts ar lietojumprogrammas kļūdām. Vairāk par pareizu lietošanu uzziniet šeit. Tomēr, ja runa ir par aizsardzību pret STI, piemēram, HIV, sifilisu, gonoreju, B hepatītu un C hepatītu, prezervatīvs nodrošina augstu aizsardzības līmeni.

Prezervatīvi parasti ir izgatavoti no gumijai līdzīgiem materiāliem, no kuriem lielākā daļa ir izgatavoti no lateksa. Tos lieto seksa laikā, lai pasargātu no nevēlamas grūtniecības un STI, un pirms dzimumakta tos uzvelk uz erekcijas stāvoklī esoša dzimumlocekļa. Izņemot sterilizāciju, prezervatīvs ir vienīgais kontracepcijas līdzeklis vīriešiem.

Prezervatīviem pašiem par sevi nav blakusparādību. Tomēr, ja jums ir alerģija pret lateksu, tās var izraisīt alerģisku reakciju. Aptuveni 2 % cilvēku ir alerģija pret lateksu. Tāpēc ir arī prezervatīvi bez lateksa.

Uz bieži uzdotajiem jautājumiem