Skip to main content

MISTER SIZE stāsts - ideāla prezervatīva vīzija

Ar roku uz sirds: kuram vīrietim patiešām patīk prezervatīvi? Droši vien gandrīz nevienam. Pat mūsu uzņēmuma dibinātājs Jans Vincens Krause līdz šim tos nav izbaudījis. Aptiekā ir tikai standarta izmēri. Prezervatīvs ir sava veida kaitinošs pienākums pasargāt sevi un savu partneri no transmisīvajām slimībām, novērst nevēlamu grūtniecību - bet kopumā vecā labā gumija tiek uzskatīta par iekāres slepkavu. Limp pagātne. Tāpēc mēs, Vinergy, uzsākām meklējumus, lai atrastu perfekti piegulošu prezervatīvu, kas neierobežotu baudas izjūtu. Mūsu meklējumu rezultāts ir MISTER SIZE.

Lūk, kā radās Mister Size

Viss sākās ar domu: kāpēc mēs patiesībā valkājam pareizā izmēra apavus, bet ne prezervatīvus? Jānam Vincencam Krauzem, MISTER SIZE izgudrotājam, vienmēr visam bija labi jāpielāgojas. Un tā tam vajadzētu būt arī ar prezervatīviem. Tā radās ideja: pareizā izmēra prezervatīvi!

2001. gads - pirmais tiešsaistes veikals ar prezervatīvu meklētāju

2001. gadā Jans nodibināja interneta veikalu Vinico, kas joprojām palīdz prezervatīvu lietotājiem atrast pareizo izmēru ar prezervatīvu meklētāja palīdzību.

Tiešsaistes veikals ar piemērotiem prezervatīviem ātri kļuva plaši pazīstams Vācijā. Tās popularitāti Vācijā veicināja daudzi ziņojumi plašsaziņas līdzekļos (piemēram, Focus, Men's Health) un uzstāšanās medijos, piemēram, Kai Pflaume raidījumā. Sadarbojoties ar Bravo, ProFamilia vai pat amerikāņu seksa pētnieku Deividu Šnarhu, Jans ieguva šīs tēmas vēstnešus. Tajā pašā laikā veids, kā ieinteresēt cilvēkus par šo tēmu, kļuva arvien izsmalcinātāks. Piemēram, tika radīti tādi mērinstrumenti kā Condom Sizer, ar kuru palīdzību vīrieši var viegli noteikt savu izmēru. Vīzija pārliecināt pēc iespējas vairāk cilvēku visā pasaulē lietot piemērotus prezervatīvus kļuva arvien konkrētāka.

2008. gads - pirmo izmēru prezervatīvu izstrāde

2008. gadā tiekšanās pēc perfekti piegulošiem prezervatīviem kļuva par realitāti: pieredzējušajā prezervatīvu ražotājā Axel Roth (R&S Consumer Goods GmbH) Jans satika biznesa partneri un ražotāju, kurš dalījās ar viņu idejā un pasūtīja MY.SIZE ražošanu augstākajā kvalitātē un 7 prezervatīvu izmēros. My.Size tika izplatīts ne tikai mūsu interneta veikalā Vinico, bet mums bija arī ekskluzīvas My.Size izplatīšanas tiesības Vācijā un dažās citās valstīs līdz 2020. gada beigām.

2019. gads - tālāka attīstība līdz Mister Size

Ar to, ka prezervatīviem ir perfekti jāpielāgojas, Janam vairs nepietika. Apgalvojums, ka sekss ar prezervatīvu ir tikpat labs kā bez prezervatīva, lika Janam turpināt ķerties pie vēl labāku prezervatīvu izstrādes. savam projektam Janam izdevās iegūt pasaules lielāko prezervatīvu ražotāju Karex. Karex apgalvo, ka ir prezervatīvu tirgus pionieris izstrādes, kvalitātes un ilgtspējas ziņā un ražo prezervatīvus pasaulē pazīstamiem prezervatīvu zīmoliem. Tāpēc tas ir īstais partneris, lai izstrādātu labākos iespējamos prezervatīvus.

Neskaitāmas diskusijas ar klientiem un mazumtirgotājiem ir būtiski veicinājušas MISTER SIZE prezervatīvu izstrādi, kas tirgū tika laisti 2019. gadā. MISTER SIZE ir 20 gadu pieredzes ar izmēru prezervatīviem un visas mūsu kaislības rezultāts! MISTER SIZE ir ne tikai 7 izmēru, bet arī lieliski atbilst sajūtai.

Tadaa! Ja vēl neesat sajutuši MISTER SIZE, varat par to izlasīt šeit...

MISTER SIZE ir prezervatīvs, kas izskatās kā prezervatīvs, aizsargā kā prezervatīvs, taču lietošanas laikā tas nemaz neizskatās pēc prezervatīva. Kāpēc? Tāpēc, ka vīrieši un sievietes nejūt gandrīz neko. Tas ir plāns. Tik plāns, ka tas ir gandrīz neredzams - tikai 0,05 milimetri. Nekā elpa un tomēr aprīkots ar visu nepieciešamo drošību, lai karstas mīlēšanās laikā jūs varētu pilnībā koncentrēties uz savu partneri un viņa intīmajām vēlmēm.

Taču ne tikai tas, ka tas ir niecīgi plāns biezums, ir jūtams baudas pastiprinātājs: MISTER SIZE ir pieejams septiņos dažādos izmēros - galu galā, katra vīrieša labākā detaļa ir ļoti individuāla. Mūsu prezervatīvi lieliski pieguļ pie erekcijas dzimumlocekļa, saplūstot ar to patīkamā vienībā. Arī zeķes vai cimdi ir pieejami vairākos izmēros, lai tie nespiež vai nav pārāk plati un nezaudē saķeri. Dažādi prezervatīvu izmēri ir tikai loģiski un konsekventi. Pat apkārtmēra mērīšana ar MISTER SIZER ir saviļņojoša pieredze. Perfekti piegulošā prezervatīva uzvilkšana kļūst par aizraujošu mīlēšanās sastāvdaļu. Agrāk ķerties pie prezervatīva bija sinonīms iekāres caurumam - taču mūsdienās vīrieši un sievietes ātri atklāj, ka plāns un perfekti piegulošs prezervatīvs ir atslēga uz bezrūpīgu baudu.

Jūs varat ļauties bezgalīgai ekstāzei, nebaidoties, ka prezervatīvs izslīdēs, plīsīs vai pat pazudīs. Felikss un Nora, pāris no Vitenbergas, ir izmēģinājuši MISTER SIZE - un vairs nevēlas mīlēties bez tā. "Mēs varam ļauties - un izbaudīt savu mūža baudu," saka abi. "Mana galva seksa laikā ir mākoņos, nevis kontracepcijas laikā," raksta cits klients. MISTER SIZE lietošana garantē tieši to - jūs varat ļauties mīlestībai, un prezervatīvs paveiks visu pārējo.

Mūsu Vinergy radošā komanda pastāvīgi meklē inovatīvu ideju, tirpinošu jaunumu, kas sola vēl lielāku baudu un augstāku erotisko faktoru. Ja vēlaties labu seksu, jums ir jāspēj ļaut savām domām brīvi vaļu - tāds bija sākuma punkts. Ķerties pie prezervatīva jākļūst par pašsaprotamu lietu - bez garīga spiediena, bez bailēm, bez iekšējās bremzes. Tas, kas ilgu laiku tika uzskatīts par bezcerīgu pasākumu, tagad ar MISTER SIZE ir kļuvis par realitāti.

Mūsu mērķis ir panākt, lai ikvienam cilvēkam būtu iespējams izbaudīt labāko seksu savā dzīvē - neatkarīgi no tā, kādā formā tas notiek - pat ar prezervatīvu. Mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai to sasniegtu, un esam priecīgi saņemt jebkādas atsauksmes. Tāpēc nekautrējieties sazināties ar mums jebkurā laikā, ja jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai idejas uzlabojumiem.