Skip to main content

Mister Size komanda

Mūsu ģimenes uzņēmumā visi darbinieki ar pilnu atdevi un entuziasmu rūpējas par to, lai nodrošinātu jums vislabāko prezervatīvu lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par Mister Size darbiniekiem, ielūkojoties aizkulisēs. Iepazīstiet mūsu komandu.

Ja jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai kritika, mēs vienmēr labprāt palīdzēsim. Mēs nopietni uztveram visas atsauksmes, lai katru dienu uzlabotu jūsu pieredzi ar MISTER SIZE prezervatīviem. Lūdzu, nekautrējieties izmantot kontaktformu.

Eva

Mūsu vīzija ir padarīt piemērotus prezervatīvus pieejamus arvien vairāk valstīs visā pasaulē, un tas kopā ar mūsu lielisko komandu - tā ir mana kaislība! Mans labais garastāvoklis parasti ir lipīgs. Man patīk labas idejas un vēl vairāk - kopā ar komandu tās ātri īstenot praksē. Kā rīkotājdirektors es nodrošinu pārskatu un redzējumu, kā arī labu komandas darbu.

Jan

Kāpēc tiek piedāvāti pareizā izmēra apavi, nevis prezervatīvi? Esmu sev uzdevis jautājumus, kurus neviens cits nav uzdevis. Kā prezervatīvu interneta veikala Vinico dibinātājs, kā cilvēks, kurš līdzradīja prezervatīvu zīmolu My.Size un padarīja to pazīstamu Vācijā, un kā Mister Size izgudrotājs, es ar radošumu, izdomu dizainu un vairāk nekā 20 gadu pieredzi prezervatīvu biznesā izstrādāju perfekti piemērotu risinājumu mūsu klientiem daudzās pasaules valstīs.

Gunther

Man patīk kontaktēties un apmainīties ar mūsu klientiem. Kopīga ideju attīstīšana un to īstenošana man sagādā lielu prieku katru dienu. Iepazīt klientus un cilvēkus no visas Eiropas un ārpus tās un pēc tam rūpēties par viņiem un apmainīties ar idejām acu priekšā ir man tuva sirdslieta. Es esmu ideāli piemērots Mister Size, jo kopā ar klientiem atrodu individuālus risinājumus, lai padarītu Mister Size vēl veiksmīgāku. Radoši un ar neviltotu optimismu es vienmēr atrodu jaunus entuziastiskus klientus, kas turpina padarīt Mister Size pazīstamu kā lielisku prezervatīvu.

Bastian

Esmu strādājis uzņēmumā Mister Size kopš tā pirmsākumiem un esmu saistīts ar uzņēmumu kopš 2013. gada. Darbs uzņēmumā Mister Size, tāpat kā prezervatīvi, man ir ļoti piemērots, jo es ar entuziasmu strādāju pie jauniem projektiem un vienmēr meklēju pareizo risinājumu. Man patīk dažādu uzdevumu daudzveidība Mister Size uzņēmumā, vai tā būtu tīmekļa vietnes izveide, iepirkumu un starptautiskās loģistikas organizēšana vai pat starpdienestu atbalsts mārketinga un pārdošanas jomā.

Tatjana

Man patīk izmantot savu radošumu visdažādākajās uzņēmuma jomās. Man patīk daudzveidīgi uzdevumi un jauni izaicinājumi katru dienu. Rūpes par mūsu B2B un B2C klientiem un viņu pozitīvās atsauksmes par mūsu produktiem ir mans lielākais stimuls.

Jau Alberts Einšteins zināja...

Panākumi nāk tad, kad jūs darāt to, kas jums patīk.

Bianca

Praktikanti gatavo tikai kafiju? Ne e-komercijā MISTER SIZE! Pat kā praktikante es jau no pirmās dienas biju lietas kursā un augt kopā ar arvien pieaugošajiem uzdevumiem. Tagad, kad esmu pabeidzis apmācību, es joprojām koncentrējos uz mūsu e-komercijas jomu un mārketingu. Gan ar bloga ierakstiem, gan ar jaunumiem, gan klientu apkalpošanu: Es pēc iespējas labāk informēju mūsu B2C klientus par MISTER SIZE, pareizo prezervatīvu izmēru vai jaunākajām seksa un mīlestības tendencēm.

Neaizmirstiet

Protams, mēs nedrīkstam aizmirst pieminēt visas šeit neminētās čaklās komandas rokas, kas enerģiski un ar pilnu atdevi atbalsta mūs Mister Size gan iekšēji, gan ārēji. Vai tie būtu mūsu mārketinga partneri, nodokļu maksātāji un, pats galvenais, mūsu čaklie noliktavas darbinieki, kas piegādā mūsu produktus uz jūsu mājām vai daudzajiem veikaliem.

Jūsu tiešais kontakts ar mums

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Vācija

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga