Skip to main content

Pareizais prezervatīva izmērs - tāpēc ir vērts veikt mērījumus

Vai jums vienmēr ir bijusi sajūta, ka prezervatīvi jums traucē un atņem daļu sajūtu? Tad mums jums ir lieliskas ziņas: runa nav par prezervatīvu kopumā, bet gan par prezervatīva izvēli un tā izmēru. Kad būsiet atradis sev piemērotāko, jūs gandrīz nejutīsiet atšķirību un beidzot varēsiet pilnvērtīgi izbaudīt seksu pat ar gumiju.

Ideāli piemērots, nevis bezjēdzīgs locekļa salīdzinājums

Tas vairs nav noslēpums, ka labs sekss nav atkarīgs no izmēra. Tāpēc MISTER SIZE ir svarīgs jūsu izmērs - bet tikai tāpēc, lai jūs būtu perfekti saskaņoti nākamajam mīlēšanās seansam. Izvēloties pareizo izmēru, tava labākā daļa un īpaši plāns prezervatīvs veido vienotu veselumu, kas beidzot liks tev pilnībā aizmirst, ka tas vispār tur ir. Nekādas neērtas sajūtas, tikai lielisks sekss.

Noteikt prezervatīva izmēru ir vienkārši!

Pirms pasūtīt pirmo MISTER SIZE iepakojumu, jums, protams, vispirms jānoskaidro savs personīgais prezervatīva izmērs. Mēs esam izstrādājuši trīs ļoti vienkāršas metodes:

Tumša josla uz Mister Size iepakojuma

Tumša josla uz iepakojuma

Savu prezervatīva izmēru varat viegli novērtēt arī pēc tumšās svītras uz mūsu iepakojuma. Tās platums uz katra iepakojuma ir atšķirīgs, tāpat kā prezervatīva izmērs. Ja jūsu erekcijas stāvoklī esošais dzimumloceklis ir tikpat plats kā svītriņa, tad šis prezervatīva izmērs, visticamāk, jums būs piemērots.

Uzzināt vairāk

Mērlentes ikona

MISTER SIZE mērlente - mēra kā uzticams drēbnieks

Ja vēlaties mērīt klasiski, vienkārši izdrukājiet mūsu MISTER SIZE mērlenti. Izgrieziet to un uzmanīgi novietojiet ap savu erekcionēto dzimumlocekli. Pēc tam varat viegli nolasīt savu personīgo prezervatīva izmēru.


Uzmanību: drukāšanas laikā izvēlieties "nav" lapas regulēšanai, lai mērlente tiktu izdrukāta atbilstoši mērogam.

Drukāt tagad

Prezervatīvu stiprinātājs

Prezervatīvu izmēra noteikšanas ierīce - izmēra speciālists jūsu labākajam gabalam

Vai jums vairāk patīk īsti, darbam paredzēti rīki? Tad mūsu Condom Sizer ir jūsu izvēlētā mērierīce. Ar šo praktisko rīku čekas kartes formātā jūs varat ātri un precīzi noteikt savu individuālo izmēru. Un turpmāk seksa laikā varēsiet koncentrēties uz būtiskāko: karstiem mirkļiem nevainojamā savienojumā.

Lasīt vairāk

Protams, arī kā sieviete...

Prezervatīvi nav paredzēti tikai vīriešiem. Ja vēlaties sagatavoties pirms randiņa vai vēlaties izdarīt kaut ko labu savai mīļotajai, protams, varat arī mērīties. Vislabāk, ja jums līdzi ir mūsu praktiskā paraugu paciņa - tā jūs varēsiet uzreiz sākt darbu.

Septiņi prezervatīvu izmēri - un viens no tiem ir tavs

Vai esat jau veicis mērījumus? Tad ir pienācis laiks iegādāties personīgo prezervatīvu. MISTER SIZE ir pieejams septiņās dažādās versijās, un tagad jūs zināt, kurš no tiem turpmāk būs jūsu jaunais sabiedrotais. Neatkarīgi no tā, vai jums piemērots prezervatīvs ir 47 mm, 60 mm vai pat 69 mm - no šī brīža jūs varēsiet daudz labāk izbaudīt seksu ar prezervatīvu. Tāpēc uzreiz apgādājiet sevi un tad dodieties uz nākamo glāstu maratonu uz dīvāna vai uz nākamo piedzīvojumu.