Skip to main content

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

piecas idejas pilnvērtīgai mīlas dzīvei

Sekss ir brīnišķīga lieta - ja ne visskaistākā lieta pasaulē. Tas dod mums mazliet laika atpūsties no ikdienas dzīves, un mēs uz dažiem mirkļiem varam pilnībā iegremdēties patīkamās sajūtās. Labs sekss mūs nedaudz tuvina cilvēkam, ar kuru pavadām šos mirkļus kopā. Un tas izstaro mūsos mazus laimes kvēļus, kas dažkārt ilgst diezgan ilgi un dod mums jaunu spēku turpmākajiem uzdevumiem. Bet kas patiesībā ir labs sekss? Ko mēs varam darīt, lai tas patiešām būtu tik brīnišķīgs kā mūsu iztēlē un visās tajās romantiskajās filmās? Jo dažreiz tas neizdodas tā, kā mēs to vēlamies. Un neapmierinoša seksuālā dzīve var ātri kļūt par izaicinājumu attiecībām. Kā no tā izvairīties? Novēlam jums tos jutekliskos mirkļus, kas liks jums iekšēji dejot. Tāpēc esam jums sagatavojuši piecus soļus, kas tieši to padara iespējamu:

1. solis

Atbrīvojiet sevi no spiediena uz sniegumu un perfekcionisma! Labs sekss var būt vienkārši ...

Iespējams, jūs to jau esat piedzīvojuši un varbūt pat redzējuši seriālā "Kā es satiku jūsu māti": Jūs nedēļām ilgi un rūpīgi plānojat perfektu Jaungada vakaru - un tad atkal viss iet greizi, un vakars svārstās no "tik un tā" līdz pilnīgai katastrofai. Iemesls tam ir samērā vienkāršs: jūsu pilnība traucē. Jo detalizētāk jūs kaut ko plānojat un jo lielākas ir jūsu cerības, jo lielāka iespēja, ka kaut kas neizdosies un jūs jutīsieties slikti. Jūs esat arī saspringts. Un, kad esat saspringts, ir daudz vieglāk kļūdīties. Atbrīvojiet sevi no šīm lietām un izvēlieties daudz brīvāku pieeju - īpaši, kad runa ir par seksu. Jūsu mīlas dzīve nav sacensības, jums nav nevienam nekas jāpierāda. Tas attiecas gan vienam uz otru, gan arī uz jums kā pāri attiecībā pret citiem. Nav nekādu noteikumu par to, cik labam seksam ir jānotiek. Nav arī noteikumu par to, cik bieži jums kā laimīgam pārim ir sekss. Nesalīdziniet sevi ar citiem, bet koncentrējieties uz sevi. Jums vienmēr ir atļauts darīt to, kas liek jums justies labi. Bez spiediena, ko rada gaidas, parasti viss iznāk daudz labāk, nekā jūs būtu iedomājušies.

2. solis

Iesaistieties situācijā - un palieciet spontāns.

Pirmais solis iet roku rokā ar vēlmi vispirms pilnīgi objektīvi iesaistīties situācijā. Iespējams, jūs sākotnēji bijāt iedomājies kaut ko pavisam citu vai pēkšņi notiek kaut kas tāds, ko jūs negaidījāt. Vai tas ir slikti? Gluži otrādi: neparedzēti mirkļi dod mums iespēju gūt jaunus un bieži vien ļoti aizraujošus pārdzīvojumus - ja vien mēs nestāvam tiem ceļā. Piemēram, labi iecerēta masāža pēkšņi var pārvērsties par karstu mīlas piedzīvojumu. Vai arī plānotais iknedēļas sekss var pārvērsties par omulīgu glāstīšanās vakaru, kas savā ziņā ir vismaz tikpat jauks. Varbūt jūs pēkšņi esat noguruši un cerētās kulminācijas vietā iemiegat cieši sasaistīti viens ar otru. Vai jūs tiešām vēlaties par to dusmoties? Vai drīzāk vēlaties izbaudīt šos īpašos brīžus, daloties viens ar otru? Varbūt jūsu mīļotais pārsteigs jūs ar kaut ko jaunu - un jums negaidīti būs labākais sekss jūsu dzīvē. Vienmēr dodiet notikumiem iespēju, iesaistieties situācijā un saglabājiet spontanitāti. Ja vien jūs šajā procesā nepārkāpjat savus principus un nekaitējat citiem, tas ir labākais priekšnoteikums lieliskam seksam.

3. solis

Esiet atvērti un uzdrošinieties eksperimentēt.

Cilvēki ir ieraduma radījumi. Mēs mēdzam darīt lietas atkal un atkal vienādi un neko daudz nemainām, ja vien tas darbojas. Taču laika gaitā tas bieži vien noved pie tā, ka lietas zaudē savu pievilcību. Seksa jomā šis ieradums ātri vien nogalina baudu. Tāpēc ir labi būt nedaudz atvērtākiem un izmēģināt ko jaunu. Protams, tas nenozīmē, ka katru dienu ir jāizmēģina jauna poza. Pietiek kopības brīžiem pieiet ar jaunu perspektīvu: ierastās rutīnas vietā izpētiet otru ķermeni jaunā veidā, dažādojiet pieskārienu veidu, varbūt pat izmantojiet virtuves galdu gultas vai dīvāna vietā. Ja jums abiem šķiet, ka esat kļuvuši nedaudz eksperimentālāki, arī seksa rotaļlietas var būt lielisks papildinājums. Iespēju ir tik daudz - un mazi kopīgi piedzīvojumi stiprina saikni. Starp citu, tas attiecas ne tikai uz seksu, bet arī uz daudzām citām dzīves jomām.

4. solis

Labs sekss nozīmē arī sarunas - tāpēc runājiet par savām domām, pieredzi un vēlmēm.

Daudziem cilvēkiem sekss diemžēl joprojām ir tabu tēma, par kuru gandrīz nekad netiek runāts. Taču kā jūs uzzināsiet, kas patīk jūsu partnerim, ja par to nerunāsiet? Atklātība šeit var būt neticami pievilcīga. Jo labs sekss ir iespējams galvenokārt tad, ja jūs zināt savas vēlmes un to, kas otru cilvēku patiešām uzbudina. Kombinācijā ar atklātību un nelielu eksperimentēšanu jums pavērsies pieredze, par kuru iepriekš varējāt tikai sapņot. Dažreiz tieši sīkumi ir tie, kas rada milzīgu atšķirību. Tāpēc runājiet viens ar otru - tas ir tā vērts! Starp citu, tas attiecas arī uz starpbrīžiem: dodiet viens otram mājienus un parādiet viens otram, kad kaut kas jūs īpaši aizrauj. To var darīt gan ar vārdiem, gan arī ar žestiem, izteiksmīgu elpošanu vai stenēšanu. Īpaši vīriešiem tas sākumā šķiet grūti, taču efekts ir vēl jo ievērojamāks.

5. solis

Izveidojiet labākos apstākļus, lai kopā izslēgtos.

Iedomājieties, ka esat emociju uzplūdā un pēkšņi atskan telefona zvans. Vai arī jūs maināt pozīciju, un pēkšņi griestu gaisma jūs ārkārtīgi kaitinošā veidā apžilbina vai pārpildītā atkritumu urna žilbina jūs no blāvām acīm. Lai šādu traucējošu faktoru dēļ nezaudētu vēlmi, jums jau iepriekš jārada laba atmosfēra: ar patīkamu apgaismojumu (piemēram, svecēm), noskaņu radošu mūziku un pēc iespējas mazāk vietas jebkāda veida traucēkļiem. Jūs vislabāk zināt, kas jums šeit ir labs - tāpēc veidojiet situāciju tā, kā jums patīk. Protams, bez iepriekš minētā perfekcionisma. Un ātrā laikā viss var notikt arī citādi. Tikai tā, lai jūs varētu iesaistīties viens otrā un izbaudīt to. Tas pats attiecas arī uz jūsu prātu: kā jūs varat nodarboties ar labu seksu, ja jūsu domas joprojām ir pie darāmo darbu sarakstiem vai gaidāmā eksāmena? Atvēliet vietu viens otram un pēc iespējas vairāk atbrīvojiet prātu no citām lietām. Galu galā par to varēsiet parūpēties vēlāk. Vai arī jūs varat pagaidīt ar mīlēšanos, līdz šie uzdevumi būs paveikti. Vislabāk pirms tam noskaidrot, kas ir svarīgi pašam seksam. Jo, ja mīlēšanās vidū jums nāksies apspriest kontracepcijas jautājumus vai pavadīt minūtes, meklējot prezervatīvus, šis jautājums, visticamāk, tiks atrisināts uzreiz vai arī turpmākais sekss labākajā gadījumā būs kārtībā. Ja tā vietā jūs uzvilksiet pareizo prezervatīvu, jums būs netraucēta pāreja no priekšspēles uz karsto fāzi un varēsiet pilnībā ļauties sev. Starp citu, jūs varat arī rotaļīgi pieiet prezervatīva uzlikšanai un izveidot no tā kopīgu rituālu. Tā vietā, lai tas būtu kaitinošs pārtraukums, jūs vēl vairāk uzkarsēsiet savu iekāri. Vienkārši pamēģiniet.

Un tagad? - Izbaudiet mirkli ar lielisku seksu.

Izmantojot mūsu piecus soļus, jūs varat radīt vislabākos apstākļus lieliskam seksam - tāpēc sāciet tūlīt un izbaudiet kopā pavadīto laiku. Runājot par kontracepciju, jūs, protams, varat paļauties uz MISTER SIZE. Jūs varat uzzināt, kāpēc šeit:

Un, ja jums ir vēl kādas labas idejas, nekautrējieties dalīties ar mums. Vienkārši rakstiet mums komentāru vai ziņu. Mēs to gaidīsim.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad