Skip to main content

Prezervatīvu nominālais platums - kas tieši tas ir?

Prezervatīvi ir pieejami dažādos izmēros, kas var ievērojami atšķirties atkarībā no produkta un ražotāja. Lai pārliecinātos, ka prezervatīvs jums pareizi pieguļ, t. i., nav ne pārāk liels, ne pārāk mazs, lai nodrošinātu vislabāko sajūtu un optimālu drošību, uz visu Eiropas Savienībā pieejamo prezervatīvu iepakojuma jānorāda attiecīgā prezervatīva nominālais platums.

Tomēr bieži rodas daudz jautājumu par nominālo platumu, jo ne vienmēr ir skaidrs, kā nominālais platums ir saistīts ar jūsu dzimumlocekļa izmēru vai kā aprēķināt pareizo prezervatīva izmēru.

Turpmāk mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par nominālo platumu, kas uz daudziem iepakojumiem ir norādīts arī kā nominālais platums vai standarta platums.

Kas ir nominālais platums?

Prezervatīvu nominālais platums jeb standarta platums ir specifikācija saskaņā ar starptautisko prezervatīvu standartu DIN EN ISO 4074, tāpēc tas ir skaidri definēts. Uz prezervatīvu iepakojuma šī informācija ir norādīta milimetros, piemēram, Mister Size no 47 mm līdz 69 mm.

Bet ko tieši tas nozīmē un kā tas tiek mērīts? Vai tas ir prezervatīva diametrs, apkārtmērs vai rādiuss? Diemžēl tas nav norādīts, bet tā ir puse no prezervatīva apkārtmēra šaurākajā vietā.

Ja vēlaties izmērīt, varat novietot prezervatīvu pilnīgi līdzeni un pēc tam, piemēram, ar lineālu noteikt platumu šaurākajā vietā, un jums ir nominālais platums, jo, atrodoties līdzenā stāvoklī, jums ir tieši puse no prezervatīva apkārtmēra.

Šaurākais punkts, protams, attiecas tikai uz prezervatīviem, kas nav cilindriski un tāpēc visur ir vienāda platuma. Papildus lielākajai daļai prezervatīvu, kas ir cilindriski, ir arī daži konturēti prezervatīvi, kas ir nedaudz šaurāki, piemēram, zem dzimumlocekļa.

Kā izmērīt nominālo platumu?

Kā minēts iepriekš, nominālais platums ir puse no apkārtmēra šaurākajā vietā. Visvienkāršākais veids, kā to izmērīt, ir novietot prezervatīvu līdzeni un vaļēju un pēc tam ar lineālu izmērīt platumu.

Šeit ir fotoattēls, kas ilustrē, kā var izmērīt prezervatīva nominālo platumu. Novietojiet prezervatīvu pēc iespējas plakani virs lineāla un pēc tam nolasiet platumu:

Ja, mērot platumu, konstatējat nelielu novirzi, tā joprojām ir standarta robežās. Saskaņā ar ISO 4074 platums var atšķirties +/- 2 mm.

Kāpēc mēra pusi no apkārtmēra?

Pat ja sākumā tas var šķist mulsinoši - izmērīt tieši pusi no apkārtmēra, tā ir vienkāršākā un skaidrākā metode, lai panāktu prezervatīvu platuma salīdzināmību. Parasti mēs esam pieraduši mērīt vai nu apaļu priekšmetu diametru, vai visu apkārtmēru, taču tas bieži vien ir sarežģīti un neprecīzi, ņemot vērā prezervatīvu elastīgo materiālu. Ja, piemēram, izmērītu diametru, iespējams, katrā mērījumā iegūtu atšķirīgu rezultātu. Skatīt mūsu attēlus:

Cik plaši ir standarta prezervatīvi?

Lielākās daļas standarta prezervatīvu standarta platums ir no 52 līdz 54 mm, lai gan 54 mm bieži vien ir diezgan liels. Prezervatīvu, kas tiek pārdoti kā XL vai XXL prezervatīvi, nominālais platums parasti ir 56 mm. Īpaši mazi prezervatīvi ir attiecīgi mazāki par 52 mm. Daudzu zīmolu prezervatīvi bieži vien ir parastie prezervatīvi un XL prezervatīvi, kas ir tikai nedaudz lielāki. Tomēr, tā kā, izvēloties nepareizu prezervatīva izmēru, cieš gan drošība, gan jūsu sajūtas dzimumakta laikā, Mister Size atradīsiet prezervatīvus ar platumu no 47 mm līdz 69 mm.

Kur uz iepakojuma var atrast nominālo platumu?

Uz prezervatīvu iepakojuma tekstā iepakojuma aizmugurē parasti ir norādīts nominālais jeb standarta platums. Tomēr dažos gadījumos uz iepakojuma ir arī simbols ar platuma norādi.

Kā atrast pareizo prezervatīva izmēru?

Protams, ir grūti izmērīt pusi no jūsu dzimumlocekļa apkārtmēra, kā tas ir ar prezervatīva platumu, un prezervatīvs nedrīkst būt pārāk brīvs. Mēs, Mister Size, esam izstrādājuši vairākas vienkāršas metodes, lai jūs varētu atrast ideālo prezervatīva izmēru. Piemēram, varat izmantot mūsu lietotni, lai noteiktu savu prezervatīva izmēru (nav nepieciešams lejupielādēt), vai arī varat izlasīt mūsu rakstu par to, kā noteikt pareizo prezervatīva izmēru 4 vienkāršos soļos.

Slēdziens

No pirmā acu uzmetiena prezervatīvu nominālais platums var šķist nedaudz mulsinošs, jo tam nav tieša sakara ar jūsu dzimumlocekļa platumu. Tomēr, izmantojot mūsu vienkāršās mērīšanas metodes, jūs jebkurā laikā varat viegli atrast sev piemērotu prezervatīva izmēru. Prezervatīva izmērs ir tas pats, kas nominālais platums, tāpēc prezervatīva 53 izmēra nominālais platums ir 53 mm. Ja uz iepakojuma priekšpuses ir norādīts, piemēram, tikai XL, vienkārši vēlreiz pārbaudiet iepakojumu, un kaut kur atradīsiet arī platumu.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pirmo reizi nodarbojas ar seksu: Padomi un informācija, lai padarītu to skaistu

Lasīt tagad

Kas ir Pērļu indekss - un kāpēc prezervatīvi ir labi!

Lasīt tagad

Pareizi uzglabāt prezervatīvus

Lasīt tagad