Skip to main content

Pareiza prezervatīvu uzglabāšana - Kas jāpatur prātā, uzglabājot prezervatīvus

Pareiza prezervatīvu uzglabāšana tieši ietekmē prezervatīvu derīguma termiņu un drošību, tāpēc jums jāzina svarīgākie uzglabāšanas noteikumi. Ja jūs interesē, ko varat darīt nepareizi, uzglabājot prezervatīvus, atbilde ir: diezgan daudz!

Būtībā tas ir pavisam vienkārši, jums vienkārši jāuzglabā prezervatīvi tumšā un vēsā vietā. Tomēr tas jau sniedz pirmās norādes par to, kas var būt nepareizi, pareizi uzglabājot prezervatīvus. Pirmkārt, ir jāpārliecinās, ka, tos uzglabājot, ir pareiza temperatūra, un, otrkārt, tie nedrīkst atrasties tiešos saules staros. Ļoti augsta temperatūra, kā arī liels spiediens vai pastāvīga berze var sabojāt prezervatīvu un padarīt to porainu vai atstāt tajā caurumu.

Tātad no kā vajadzētu izvairīties, uzglabājot prezervatīvus?

Kā aprakstīts iepriekš, augsta temperatūra, berze, tieša saules gaisma vai augsts spiediens sabojā prezervatīvu un samazina tā derīguma termiņu. Arī asus vai asus priekšmetus nedrīkst uzglabāt kopā ar prezervatīviem. Jāizvairās no šādām tipiskām glabāšanas kļūdām:

  • Neglabājiet prezervatīvus makā - tie ir pakļauti spiedienam un bieži vien arī paaugstinātai berzei.
  • Neglabājiet prezervatīvu rokassomiņā vai mugursomā - arī šeit bieži vien pastāv paaugstinātas berzes vai asu priekšmetu, kas var radīt caurumu, risks.
  • Neglabājiet prezervatīvus automašīnā vai cimdu nodalījumā - tā ir problēma, jo īpaši vasarā, jo, kad automašīna atrodas saulē, prezervatīviem bieži vien ir pārāk karsts.
  • Neglabājiet prezervatīvus tiešos saules staros - arī šeit, piemēram, uz palodzes, var būt ļoti karsti, īpaši vasarā.
  • Esiet uzmanīgi vasaras vidū, kad temperatūra pārsniedz 30 °C - ja jums ir dzīvoklis zem jumta, kur vasarā ilgāku laiku ir karstāks par 30 °C, prezervatīvi jānovieto ledusskapī.

Prezervatīvu droša glabāšana mājās

Labākā vieta, kur glabāt prezervatīvus mājās, parasti ir naktsskapītis blakus gultai. Šeit prezervatīvi parasti tiek glabāti vēsā, tumšā vietā, un tie vienmēr ir gatavi, kad tie ir nepieciešami. Labākā vieta, kur glabāt prezervatīvus, ir naktsskapīša atvilktnē, jo atkarībā no modeļa tie var kļūt diezgan karsti tieši zem nakts lampas, turklāt tie netiek glabāti arī tumšā vietā.

Izņēmums ir jau minētais vasaras vidus, kad temperatūra ilgāku laiku saglabājas virs 30 °C, tad labāka vieta to glabāšanai ir jūsu ledusskapis.

Kā aizsargāt prezervatīvus ceļojuma laikā?

Ja vēlaties paņemt līdzi prezervatīvus ceļā vai ceļojuma laikā, iepriekš minētais risinājums - vienkārši ielikt tos makā vai iemest vaļā mugursomā vai rokassomā - nav laba ideja. Asas lietas, piemēram, pildspalvas vai pat atslēgas, un berze starp citiem priekšmetiem var sabojāt prezervatīvus, un tad jums vienkārši nebūs pa rokai drošs prezervatīvs, kad tas ir svarīgi.

Ko jūs varat darīt, lai to novērstu? - Vienkārši iegādājieties nelielu, izturīgu metāla vai plastmasas kastīti, kurā jūs varat iepakot savus krājumus ceļojumam, un jūsu prezervatīvi būs lieliski pasargāti. Tagad jums tikai jāpārliecinās, ka vasaras vidū tie netiek pastāvīgi glabāti pārāk silti.

Mister Size
Vairāk rakstu

Padariet to vēl vairāk - ar seksa fantāzijām savā personīgajā galvā kinoteātris

Lasīt tagad

Viens kā neviens - par ko ir dažādas dzimumlocekļa formas

Lasīt tagad

Vai mūsdienās cilvēki mazāk nodarbojas ar seksu?

Lasīt tagad