Skip to main content

Viens kā neviens - par ko ir dažādas dzimumlocekļa formas

Katrs cilvēks ir atšķirīgs. Tas izpaužas ne tikai uz ielas, bet arī gultā. Proti, kad nolaiž drēbes un vīrietis atklāj, kā ir uzbūvēta viņa labākā daļa. Vai, citiem vārdiem sakot, kādas formas dzimumloceklis viņam ir. Jo daži cilvēki uzskata, ka no tā var ne tikai nolasīt uzvedību seksa laikā, bet arī izdarīt secinājumus par raksturu. Tātad pāriesim tieši pie jautājuma būtības: vai tā patiešām ir taisnība? Un kādas vispār ir dzimumlocekļa formas?

Kādas ir dažādas dzimumlocekļa formas? Un ko tās nozīmē?

Precīzs dažādu dzimumlocekļa formu nosaukums vienmēr ir atkarīgs no tā, kam jūs jautājat. Beļģu psiholoģe un seksa pētniece Godele Liekensa savā "Penisa grāmatā" izšķir četras formas - un viņai ir konkrēts priekšstats par to, kāda tipa vīrietim tās ir:

mazs, bet gudrs: "bulta" - saukta arī par "Dītrihu".

Par "bultiņu" Liekenss dēvē dzimumlocekli, kas ir samērā mazs un plāns, ar stingriem, gludiem sēkliniekiem. Citi šo formu dēvē arī par "Dītrihu", kas patiesībā atbilst daudz labāk. Jo mazāka izmēra dzimumloceklim varbūt nav tāda "wow" efekta kā ar lielu dzimumlocekli, taču tas piedāvā dažas jaukas iespējas seksa laikā.

Par šīs dzimumlocekļa formas vīrieti saka, ka viņš ir labs mīlnieks - cita starpā arī tāpēc, ka ar mazāku dzimumlocekli jūs, iespējams, ieguldāt vairāk pūļu un esat vairāk gatavs eksperimentēt, lai padarītu savu partneri patiešām laimīgu. Turklāt par vīriešiem ar "bultiņu" saka, ka viņi ir jūtīgi un labi klausītāji.

Ideāli piemērots gultai: "šķēps" vai "urbis".

Ar "šķēpu" bruņoti vīrieši ar garu, labi proporcionālu dzimumlocekli un stingriem sēkliniekiem vien vizuāli rada labu iespaidu un diezgan reti izraisa sajūtu: "Bet viņš varētu būt garāks...". Bieži vien šķēpam ir izliekums uz kreiso vai labo pusi - taču to prot prasmīgi izmantot.

Tāpēc tas ir ideāli piemērots gultai, bet ilgtermiņa attiecībām "šķēps" vai "urbis" tiek uzskatīts par nepiemērotu. Tā kā viņa ekipējuma dēļ viņam ir viegla spēle - un tāpēc viņam ir diezgan grūti apņemties un pēc tam arī palikt uzticīgam. Kas ir žēl, jo citādi tas ir ideāls kompanjons visam, kas ir jautrs.

Liels un neatlaidīgs: punduris

"Kols" ir dzimumlocekļa forma ar vau efektu, jo tas ir daudz garāks un biezāks par visiem pārējiem. Tā nēsātājs tiek uzskatīts par ārkārtīgi neatlaidīgu un viņam patīk būt noteicējam - gan gultā, gan attiecībās kopumā. Savukārt viņš ir uzticams kompanjons, prot labi rūpēties par māju un, kā mēdz teikt, pat labi dejo. Tomēr dzimumlocekļa izmēram ir viens trūkums: vīrietim ar tiem ir jābūt daudz uzmanīgākam, lai baudas prieks nepārvērstos sāpēs. Tas jo īpaši attiecas uz anālo seksu.

Laimīgs satver kaut ko stingru: dzirnakmens

"Dzirnakmens" jeb "uzkalns" ir krietni biezāks par nūju, taču daudz īsāks un balstīts uz diezgan lieliem sēkliniekiem. Vīrietim, kas aiz tā stāv, esot absolūts dievs ilgtermiņa attiecībās un laulībā - jo viņš ģimeni nostāda pirmajā vietā un rūpējas par sev tuviem cilvēkiem. Tas attiecas arī uz gultu, kur viņš esot ļoti uzmanīgs un radošs mīlnieks. Tātad ideāla izvēle piezemētai dzīvei.

Ko darīt, ja dzimumloceklis izskatās citādi?

Protams, šīs četras dzimumlocekļa formas ir tikai viens no veidiem, kā aprakstīt labāko gabalu visās tā variācijās. Un ar tām arī nepietiek, lai pienācīgi aprakstītu daudzveidību aiz vidukļa līnijas. Vai, citiem vārdiem sakot, dzimumlocekli nevar vienkārši apzīmēt (jo tas kaitētu). Bet tomēr ir divas pamatīpašības, par kurām biežāk domā paši vīrieši:

Kurš ir labāks - taisns vai izliekts?

Dažiem labākā dzimumlocekļa daļa ir taisna kā kauliņš partneres virzienā, citiem tā var izliekties pa labi vai pa kreisi. Ja jūsu dzimumloceklis ir izliekts, lūdzu, nedomājiet par to metaforiski un neuztraucieties - aptuveni pusei vīriešu dzimumloceklis ir izliekts uz vienu pusi. Tātad tas ir pilnīgi normāli un var būt pat diezgan praktiski: Tā kā, izvēloties pareizo pozīciju, izliekums ir ideāli piemērots, lai nokļūtu līdz G punktam. Tāpēc vienkārši nedaudz pamēģiniet un izbaudiet šo labo sajūtu!

Starp citu, izliekumam ir ļoti vienkāršs iemesls: dzimumloceklī ir trīs lieli erektilie audi, kas tiek piepildīti ar asinīm, kad jums kļūst grūti. Bieži vien tie vienkārši nav vienāda garuma, tāpēc dzimumlocekļa īsākā puse tiek ievilkta atpakaļ un tāpēc izliekas vienā virzienā.

Apgraizīts vai neapgraizīts?

Par to, vai kāds ir apgraizīts vai neapgraizīts, parasti lemj vecāki, piemēram, reliģisku iemeslu dēļ. Jums pašam parasti nav nekādas ietekmes. Protams, apgraizīšana ir iespējama arī pieaugušā vecumā, taču tiek apgalvots, ka tā ir diezgan neērta un vienkārši nav nepieciešama. (Ikviens, kurš ir skatījies seriālu "Bez kauna", droši vien atcerēsies, ko nācās pārdzīvot Kārlim...).

Daudzām sievietēm ir vienalga, vai dzimumloceklis ir apgraizīts - ja vien ķermeņa higiēna ir pareiza un vīrietis mazgājas arī zem priekšāda. Pretējā gadījumā apgraizīts dzimumloceklis tiek uzskatīts par mazāk jutīgu - lai gan ir arī pretēja pieredze. Un ar neapgraizītu dzimumlocekli pirms prezervatīva uzvilkšanas priekšāda ir jāatvelk atpakaļ. Pretējā gadījumā tas ir vienkārši tā, kā ir. Par to nav jāuztraucas.

Un tagad pievērsīsimies būtiskākajiem jautājumiem: vai dzimumlocekļa formai patiešām ir tik liela nozīme?

Protams, ir nozīme dzimumlocekļa formai, taču no formas un izmēra nav atkarīgs, cik labs vai slikts ir sekss. Dzimumlocekļa forma arī gandrīz neko neizsaka par raksturu - ja vien vīrieti spēcīgi nepārvalda pašapmierinātība vai kūtrums, kas būtu diezgan apkaunojoši. Tāpēc neļaujiet tam jūs pārāk ietekmēt. Ja vien jūs labi sadzīvosiet un seksa laikā viens otru iepriecināsiet, jebkura dzimumlocekļa forma ir ideāla.

Jums kā vīrietim vienkārši jābūt tādam, kāds vēlaties būt - un ar nedaudz radošuma palīdzību gūstiet vislabāko no savas dzimumlocekļa formas. Ja tev ir kādas šaubas, vienkārši atceries: mēs nevaram izvēlēties savu ķermeni - un sūdzēšanās vai šaubas nemaz nepalīdz, bet tikai nostāda ēnā mūsu stiprās puses. Tāpēc mums drīzāk vajadzētu novērtēt to, kas mums ir dots, un pēc tam to izmantot pēc iespējas labāk. Ir pilnīgi normāli un svarīgi spēt pateikt: Es mīlu savu dzimumlocekli! Jo ar pareizu attieksmi jūs varat būt labs mīlnieks ar jebkuru formu un izmēru.

Tāpēc man ir padoms partneriem: Nepiešķiriet pārāk lielu nozīmi izmēram un formai un izbaudiet savu dzimumlocekli, lai kāds tas būtu. Ja vēlaties kaut ko citu, ir lieliska piemērotu rotaļlietu izvēle no silikona. Tāpēc esiet radoši - vai nu ar vīrieti, vai ar rotaļlietu - tas ir tā vērts!

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad