Skip to main content

Padariet to vēl vairāk - ar seksa fantāzijām savā personīgajā galvā kinoteātris

piecas idejas pilnvērtīgai mīlas dzīvei

Vai jūsu seksuālā dzīve šobrīd ir tikai tik un tā, un vai ir pienācis laiks to nedaudz uzlabot? Vai vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu, bet nezināt, kā? Vai arī jūs vienkārši vēlaties radīt dažus jutekliskus mirkļus vienatnē un izbaudīt tos pilnībā? Tad ieslēdziet savu prāta kino un ļaujiet sevi aizraut savām slēptākajām fantāzijām. Šeit jūs atradīsiet dažas aizraujošas idejas un domas.

Vai esat dusmīgs uz kādu vai īsti nespējat atslēgties? Dodieties uz garīgo kino...

Personīgais garīgais kino ir zelta vērts - pat ikdienā. Piemēram, kad jūsu jaunā priekšniece jūs neticami satrauc, un jūs iedomājaties, kā izlejat viņai uz galvas savu kokteili. Vai kad autobusa šoferim sprāgst riepa tieši tad, kad viņš gatavojas braukt prom no jums. Mūsu prātos lietas uz mirkli var noritēt citādāk un tādējādi atsaldēt mūsu dienu. Vai tā būtu neliela atriebības fantāzija, vai domas par piedzīvojumu brīvdienu, kamēr mēs sēžam garlaicīgā obligātā lekcijā.

Un arī seksa laikā galvas kinozāle ir diezgan forša. Jo tas mums parāda tieši to, kas mūs patiešām uzbudina - daudz vairāk nekā jebkurā porno. Un tas palīdz mums labāk tajā iejusties vai vienkārši pāriet uz augstāku pārnesumu. Ja vēl neesat to darījuši, pamēģiniet!

Kādas filmas spēlē jūsu galvā? - Populārākās seksa fantāzijas

Mēs paši jebkurā brīdī varam izlemt, kas tiek atskaņots mūsu galvas kinozālē. Tāpēc palutiniet sevi ar filmām, kas jums sagādā prieku un labumu. Runājot par tirpinošu erotiku, ir dažas seksa fantāzijas, kas ir ļoti populāras. Ļaujiet tām jūs iedvesmot:

Sekss ar svešiniekiem

Daudziem cilvēkiem patīk iztēloties seksu publiskā vietā - varbūt pat ar noslēpumainu jaunu paziņu. Piemēram, spontānas satikšanās laikā uz ielas kādā aizmugurē, skrienot parkā vai diskotēkas tualetē. Nav brīnums - galu galā tajā ir kaut kas aizraujoši ļaunais, un negaidīts piedzīvojums parasti izklausās diezgan aizraujoši. Vai jūs to vēlaties realitātē, ir cits jautājums. Taču kā neliela filma garīgajam kino tas ir absolūti iesakāms.

Piedzīvojums ar dominanci un uzticību

Kopš "Greja nokrāsām" (Shades of Grey) visvēlāk dominances un verdzības spēles ir izraisījušas lielu iekāri arī ārpus BDSM scēnas. Iedomājieties, kā jūs pilnībā nododaties savam partnerim, un viņš izlemj, kas jums jādara. Iespējams, pat pilnīgi nekustīgi sasiets diezgan karstā pozā. Jūs izlemjat, cik tālu vēlaties iet...

Sekss ar zvaigznēm vai "cienījamām personām

Arī karsts mīlas piedzīvojums ar savu mīļāko zvaigzni, priekšnieku, profesoru vai pasniedzēju ir aizraujošs. Lai kurš tevī izraisījis negaidītas jūtas - savā personīgajā prāta kinozālē tu vari dot vaļu savai iekārei un domās izbaudīt piedzīvojumu. Tas var izdoties pat ar priekšnieku, kuru patiesībā ienīsti, kā Cosmopolitan atklāja 25 gadus vecā Isa.

Trijatā vai grupveida sekss

Būt vienlaikus ar vairākiem partneriem patiesībā ir diezgan izplatīta fantāzija. Pat ja lielākā daļa cilvēku to nekad neizmēģinātu reāli. Bet vismaz doma par to, ka tevi glāsta vairākas rokas un mutes un seksa laikā vienlaicīgi izjūti visas brīnišķīgās iespējas... tā ir diezgan karsta!

Tātad, vai jūsu fantāzijas jau ir aizbēgušas jums līdzi? Tad ļaujiet sev vaļu un izbaudiet šovu...

"Kad aizveras pēdējais važas važas posms, es pēkšņi saprotu: tagad atpakaļceļa vairs nav. Es esmu pilnīgi viņa žēlastībā. Un tajā pašā laikā mani pārņem nekaunīgs ziņkārīgums: ko viņš tagad ar mani darīs? Viss mans ķermenis tirpst, un es gaidu ar nepacietību. Šķiet, ka tā ir pusmūžība. Un, kad viņa rokas beidzot noslīd pa maniem augšstilbiem, manī ieplūst kā..."

Vai man nav jābūt sirdsapziņas pārmetumiem, ja es seksa laikā domāju par kaut ko citu? Un vai manas fantāzijas patiesībā ir normālas?

Protams, tāpat kā daudzos citos dzīves gadījumos, arī šeit bieži rodas bažas par personīgo dzīves telpu: vai tas nav nevērīgi pret manu partneri, ja es seksa laikā domāju par kaut ko citu? Vai, vēl sliktāk, par kādu citu?

Un, protams, tas var šķist dīvaini - varbūt pat mazliet tā, it kā mēs krāptu otru cilvēku. Līdz brīdim, kad saprotam, kāpēc mēs ieslēdzam galvas kinozāli: Lai mūs uzmundrinātu un bloķētu citas muļķīgas domas. Jo, protams, ir patīkamāk pilnībā ļauties karstām fantāzijām galvā, nekā seksa laikā domāt par stresu birojā vai ilgi kavēto nodokļu deklarāciju. Vai kā jūs domājat? Kamēr mīlat savu partneri un jau nedomājat par kādu citu, tikmēr nelieli piedzīvojumi jūsu prātā ir pilnīgā kārtībā. Galu galā jums abiem būs labāks sekss.

Starp citu, tas pats attiecas arī uz mūsu fantāziju raksturu - lai cik smagas vai dīvainas tās sākumā šķistu. Savā prāta kinozālē mēs varam izdzīvot visu to, ko nevēlamies atzīt sev reālajā dzīvē. Mums nav nepieciešami nekādi skrupuli vai sirdsapziņas pārmetumi. Pat tādas fantāzijas kā izvarošana ar laupītāju ir daudz izplatītākas, nekā lielākā daļa cilvēku domā. Un, ja jums šķiet, ka idejas, kas citiem varētu šķist pretīgas, ir karstas? Un kas no tā! Galu galā tas ir jūsu galvas kino, un jūs pats nosakāt programmu. Bez kaitinošiem tabu. Kamēr vien dzīvnieki un bērni ir atstāti ārpusē, tikmēr gandrīz viss ir kārtībā. Tāpēc ļaujieties savām slepenajām fantāzijām un neuztraucieties par to, ko par tām varētu domāt citi. Viņiem bieži vien ir savas netīras fantāzijas, kuras viņi nekad neatklās.

"Kad lekcija ir beigusies, visi pieceļas un atstāj auditoriju. Pēkšņi es sajūtu roku uz krūtīm, kas liek man pēkšņi apstāties. Man tev vēl ir jāsaka kāds vārds. Mūsu profesors skatās uz mani ar stingru izteiksmi, un manas kājas pēkšņi kļūst mīkstas kā sviests. Vai runa ir par eseju? Man nevajadzēja to rakstīt tik provokatīvi. Bet tad viņa saka: Man ļoti patika tas, ko jūs uzrakstījāt. Un man kļuva interesanti. Vēl ir viena lieta, ko es gribētu ar jums apspriest sīkāk...".

Un, ja ar iztēli vien nepietiek...?

Dažreiz mēs vēlamies spert vēl vienu soli tālāk un izmēģināt savas seksa fantāzijas reālajā dzīvē. Tas nav nemaz tik grūti - galu galā ir daudz citu cilvēku, kuri jūtas tāpat. Iepazīšanās platformās var atrast savām fantāzijām piemērotas rotaļu biedrenes, ja skaidri paudīsiet savas vēlmes. Dažreiz tas var notikt pilnīgi negaidīti bārā, lielveikalā vai jūsu pašu attiecībās, tiklīdz tas beidzot ir pateikts. Svarīgi ir tikai tas, lai jūs visu iepriekš pārrunātu. Lai būtu skaidrs, ko vēlaties un kur ir robežas. Un savās fantāzijās viņi var iet zem galda, bet reālajā dzīvē, protams, vienmēr ir spēkā: neaizmirstiet prezervatīvus.

"Ar savām lielajām rokām viņš mani satver un stingri piespiež pie sienas. Mēs skūpstāmies, kamēr es sataustu viņa džinsu rāvējslēdzēju un beidzot viņu satveru. Tas, ko es tad sajūtu, mani iepriecina. Viņš uzvelk man kleitu un iekļūst manī. Pirms brīža es baidījos, ka kāds varētu mūs vērot. Tagad šī doma mani tikai vēl vairāk uzmundrina..."

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām pareizais veids, kā panākt vienlīdzību seksā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants - lai sekss izdotos kā pa pulksteņa rādītājiem

Lasīt tagad