Skip to main content

Vai ir temperatūras, kas ir bīstamas prezervatīviem?

Kā prezervatīvi panes karstumu un aukstumu? Kas notiek, ja prezervatīvi ir uzglabāti pārāk karsti vasarā vai pārāk auksti ziemā? Šajā rakstā uzziniet sīkāku informāciju par prezervatīvu pareizo temperatūru.

Prezervatīvi vasarā

Principā prezervatīvi ilgāku laiku jāuzglabā tikai temperatūrā, kas nepārsniedz 30 °C. Protams, vasarā tas dažkārt var sagādāt grūtības. Tāpat prezervatīvus nevajadzētu ilgstoši uzglabāt tiešos saules staros. Tomēr īslaicīga glabāšana 3-4 dienas ārkārtējā karstumā līdz 40°C, piemēram, transportēšanas laikā pa pastu, automašīnā vai iesaiņošanas stacijā, ir iespējama bez problēmām. Tāpēc arī vasarā varat bez bažām pasūtīt prezervatīvus tiešsaistē vai ņemt tos līdzi ceļojumā. Ja iestājas ilgstošs karstuma vilnis un jūsu dzīvoklis, piemēram, atrodas zem jumta un kļūst vairāk par inkubatoru, varat savus prezervatīvus uzglabāt arī ledusskapī, jo tas tiem nekaitēs.

Ja prezervatīvi pārāk ilgi tiek glabāti svelmainā saulē vai karstumā, latekss laika gaitā kļūst arvien trauslāks un var ātrāk saplīst. Ja vasarā esat atstājis prezervatīvus automašīnas cimdu nodalījumā uz ilgu laiku, labāk tos vairs nelietot. Arī maku vai rokassomiņu nav laba vieta, kur glabāt prezervatīvus, jo vasarā tie bieži kļūst ļoti silti.

Starp citu: arī kontraceptīvajām tabletēm vasarā ir temperatūras problēma. Tās arī nevajadzētu glabāt augstāk par 30 grādiem pēc Celsija, citādi var zust kontraceptīvo tablešu iedarbība.

Prezervatīvi ziemā

Vai prezervatīvi panes salu? Jā, var. Zema temperatūra un pat sals nekādi nekaitē prezervatīviem. Prezervatīvu derīguma termiņš netiek ne negatīvi, ne pozitīvi ietekmēts. Derīguma termiņš paliek spēkā, kā norādīts uz iepakojuma, pat ja prezervatīvi ziemā vairākas dienas ir sasaluši, piemēram, tāpēc, ka esat tos pasūtījis tiešsaistē.

Secinājums - kā jāuzglabā prezervatīvi?

Uzglabājiet prezervatīvus vēsā, sausā vietā, prom no gaismas; prezervatīvu iesaiņojums nodrošina labu aizsardzību pret gaismu. Normālā temperatūrā, kas ir zemāka par 30 grādiem pēc Celsija, jums nav par ko uztraukties. Ja ir izsludināts karstuma vilnis un jūsu dzīvoklī ilgāku laiku ir pārāk silts, varat izmantot ledusskapi. Tomēr īslaicīgi paaugstināta karstuma periodi transportēšanas laikā prezervatīvam nekaitēs.

Papildu jautājumi par Mister Size prezervatīviem ir atrodami mūsu bieži uzdotajos jautājumos:

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām pareizais veids, kā panākt vienlīdzību seksā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants - lai sekss izdotos kā pa pulksteņa rādītājiem

Lasīt tagad