Skip to main content

Eļļošanas līdzekļa alternatīvas - kāds ir labākais aizstājējs?

Viena ēdamkarote olīveļļas var kaitēt prezervatīvam vairāk nekā 18 litri gaisa, kas iepildīts prezervatīvā. Uzziniet, kāpēc tas tā ir un kuras populārākās lubrikanta alternatīvas labāk atstāt virtuvē.

Lubrikants - ko darīt, ja īstajā brīdī nav pieejams?

Neatkarīgi no tā, vai tie ir uz silikona, ūdens bāzes, sildoši, tirpinoši vai organiski - šobrīd ir pieejams plašs lubrikantu gelu klāsts. Neatkarīgi no tā, vai tas nepieciešams medicīnisku iemeslu dēļ vai papildu baudas devai, katrai vajadzībai ir piemērots.

Bet kas notiek, kad pārāk vēlu saprotat, ka labi izmēģinātā tūbiņa jau ir tukša? Mēs aplūkojām populārākos mājas līdzekļus un alternatīvas, lai atrastu labāko aizvietotāju.

Tas ir atkarīgs no seksa veida, kas jums ir

Orālais, vaginālais, anālais un ar vai bez prezervatīva: šie faktori ietekmē to, vai konkrēto līdzekli var izmantot kā aizstājēju.

Tādi pārtikas produkti kā medus ir populāra lubrikanta alternatīva orālai apmierināšanai. Vienkārši uzsmērējiet to uz vēlamajām ķermeņa daļām, un saldā garša burtiski aicina ļauties. Skūpsti un glāsti kļūst par pavisam jaunu mīlas piedzīvojumu ar zeltainās krāsas kārumu.

Medu parasti bez problēmām var uzklāt uz ārējām intīmajām zonām gan vīriešiem, gan sievietēm. Ēģiptē veiktā pētījumā pat konstatēts, ka jogurta un medus maisījums var būt efektīvs pret maksts sēnīti.

Protams, nevar izslēgt nepanesamību. Ja vēlaties būt drošībā, labāk lietot lubrikantu ar aromatizētāju, jo tas ir īpaši izstrādāts intīmai zonai.

Ja notiek arī penetratīvais vaginālais dzimumakts, parasti ir labāk atstāt ēdienu virtuvē. Tas ir tāpēc, ka gļotāda bieži ļoti jutīgi reaģē uz svešām vielām.

Jutīgā maksts flora

Viens no iemesliem ir tas, ka maksts gļotāda spēcīgi un neparedzami reaģē uz pH izmaiņām. pH vērtība ir rādītājs, kas raksturo šķīduma relatīvo skābumu vai sārmainību.

Maksts ir jutīga vide, kas atkarīga no dabiskā mikroorganismu un šķidrumu līdzsvara. Veselas maksts vides pH parasti ir 3,8-4,5, kas ir nedaudz skāba.

Ja lietojat tādus mājas apstākļos lietojamus līdzekļus kā mitrinošs līdzeklis vai dažādas eļļas, kas nav piemērotas sievietes maksts florai, tie var mainīt pH un izraisīt sēnīti, kairinājumu un infekciju. Arī tādas sastāvdaļas kā smaržas var kairināt intīmo zonu un izraisīt spēcīgu dedzināšanu. Īpaši tas attiecas uz masāžas eļļām, kas nav skaidri marķētas kā "2 in 1" produkti.

Kokosriekstu eļļa kā alternatīva lubrikantam

Tīra kokosriekstu eļļa ir izņēmums: tā ne tikai labi panesama, bet to var izmantot arī intīmās kopšanas vajadzībām. Tāpat kā medus, arī kokosriekstu eļļa darbojas kā dabisks līdzeklis pret maksts sēnīti.

Kokosriekstu eļļu var izmantot arī anālās zonas kopšanai. Tādējādi tā ir praktisks lubrikanta aizstājējs vaginālajiem vai anālajiem dzimumakta sakariem. Tomēr jāatceras, ka lubrikants izsmērējas ātrāk nekā īsts (anālais) lubrikants. Turklāt kokosriekstu eļļu nedrīkst lietot kopā ar lateksa prezervatīviem, jo prezervatīvi tauku un eļļu dēļ kļūst poraini.

Tas pats attiecas arī uz piena smērvielu: vēl šodien daži ginekologi iesaka intimitājai zonai lietot nelielu daudzumu piena smērvielas. Tāpēc to var izmantot kā lubrikanta aizstājēju. Tomēr piena taukam ir arī ļoti augsts tauku saturs, kas var ļoti kaitēt lateksa prezervatīviem.

Vai ir citas lubrikanta alternatīvas anālajam dzimumaktu veidam?

Anālajam dzimumakta laikā ir nepieciešams pietiekams lubrikanta daudzums, jo anālās atveres gļotāda nespēj saražot tik daudz mitruma kā maksts. Sausa anālā dzimumakta var izraisīt stipras sāpes un kairinājumu visiem iesaistītajiem. Atšķirībā no dažām pieaugušo filmām, šeit neliels daudzums šļakatu neļaus jums tālu tikt galā, jo tie ātri izžūst un gandrīz nekādi nenodrošina lubrikāciju.

Arī taukainas vielas, piemēram, salātu eļļa un vazelīns, šeit nodara vairāk ļauna nekā laba. Anālās gļotādas ir tikpat jutīgas kā maksts gļotādas, un tās mēdz viegli inficēties.

Ir daudz lubrikantu, kas ir īpaši izstrādāti anālajiem dzimumakta sakariem. Tiem parasti ir garāka un intensīvāka slīdēšana nekā parastajiem lubrikantiem. Tāpēc ir ieteicams atlikt anālo piedzīvojumu un pirms tam iegādāties piemērotu lubrikantu.

Prezervatīvi - Kāpēc nevaru izmantot tādus mājas līdzekļus kā kokosriekstu eļļa, piena tauki vai losjons?

Saskaņā ar ISO 4074 standartu prezervatīvam jāspēj saturēt 18 litrus gaisa, nesaplīstot. Neliels krēms vai eļļa nekaitēs, vai ne?

Diemžēl nepareizi! Taukainas vai eļļainas vielas, piemēram, kokosriekstu eļļa, olīveļļa, vazelīns un mitrinātāji, patiesībā nodara lielu kaitējumu. Lai saprastu, kāpēc šīs vielas ir tik bīstamas prezervatīviem, vispirms ir jāsaprot, kā prezervatīvs tiek izgatavots.

Parastie prezervatīvi, kas nesatur lateksu, ir izgatavoti no dabiskā kaučuka lateksa. Tas pirms tam tiek vulkanizēts. Tas nozīmē, ka kaučuku zem spiediena un karstuma sajauc ar nedaudz sēra. Tā rodas sēra tiltiņi, t. i., daudzi mazi savienojumi materiālā. Ķīmiskās reakcijas rezultātā materiāls kļūst mīksts un elastīgs.

Nevulkanizētai gumijai būtu cieta konsistence, aukstā stāvoklī tā lūstu un karstā kūstu. Tas padara to pilnīgi neiedomājamu kā materiālu automašīnu riepām, tīrīšanas cimdiem vai prezervatīviem.

Tomēr minerāleļļas un smērvielas var ietekmēt šos ķīmiskos sēra tiltiņus gumijā un pasliktināt materiāla struktūru. Tas ir saistīts arī ar to, ka dabiskais kaučuks minerāleļļās un taukos stipri uzbriest. Ja šie tiltiņi pārtrūkst, gumija un līdz ar to arī prezervatīvs kļūst porains, un rodas nelieli bojājumi un mikroplaisas.

Starp citu, šie sēra tiltiņi laika gaitā nomainās un kļūst par skābekļa tiltiņiem, kas arī bojā gumiju. Tāpēc prezervatīvi nav mūžīgi, bet parasti kalpo tikai aptuveni 5 gadus. Tomēr UV gaisma, mitrums, gaiss un citi vides faktori var paātrināt šo procesu, tāpēc svarīga ir arī pareiza prezervatīvu uzglabāšana.

Tāpēc mēs iesakām izmantot tikai ūdens bāzes lubrikantu prezervatīviem un nelietot nekādus mājas līdzekļus vai alternatīvus produktus.

Kam jāpievērš uzmanība, lietojot lubrikanta gelu kopumā?

Lubrikanti patiesībā ir ļoti mazprasīgi, taču ir 3 punkti, kas jums jāņem vērā:

  1. Lubrikantu var izmantot vēlamajam mērķim, t. i., vajadzības gadījumā tas ir drošs rotaļlietām vai prezervatīviem.
  2. Tāpat kā prezervatīvi, arī lubrikanti jāuzglabā vēsā, sausā un tumšā vietā. Skapītis vai naktsskapītis ir laba vieta, kur tos uzglabāt.
  3. Derīguma termiņš vēl nav beidzies. Ne visiem lubrikantiem gēliem tāds ir, bet, ja ir, to nevajadzētu pārsniegt.

Man nav lubrikanta uz ūdens bāzes - vai varu izmantot prezervatīvus ar lubrikantu uz silikona bāzes?

Diemžēl šajā gadījumā viss kļūst līdzīgi ķīmiski, jo prezervatīvi parasti jau iepriekš ir pārklāti ar lubrikantu uz silikona bāzes. Piemēram, mūsu MISTER SIZE prezervatīvi ir pārklāti ar augstas kvalitātes tīru silikona eļļu (dimetikonu).

Problēma: ir dažādi silikona eļļas veidi. Ja izmantojat lubrikantu uz silikona bāzes, lubrikanta sastāvā esošā silikona eļļa var atšķirties no prezervatīva pārklājuma silikona eļļas.

Ja jūs apvienojat divas dažādas silikona eļļas, notiek ķīmiska reakcija, kas var padarīt prezervatīvu porainu. Tāpēc lubrikantus uz silikona bāzes drīkst lietot ar prezervatīviem tikai tad, ja uz iepakojuma ir skaidri norādīta to saderība ar lateksa prezervatīviem.

Kā ir ar silikona lubrikantiem seksa rotaļlietām?

Lubrikants uz silikona bāzes ir lielisks papildu līdzeklis stikla vai plastmasas rotaļlietām. Tomēr tas nav ieteicams silikona rotaļlietām, jo rotaļlietas cietais silikons un pat tīra silikona eļļa ir divi dažādi materiāli. Kad cietais silikons saskaras ar silikona eļļu, notiek ķīmiska reakcija, kas var ietekmēt un sabojāt cieto silikonu.

Tas ir tāpēc, ka silikona eļļa ir sava veida šķīdinātājs cietajam silikonam un padara to trauslu. Tāpēc esat drošībā, ja rotaļlietām izmantojat tikai lubrikantus uz ūdens bāzes.

Secinājums: labāk ir izvēlēties pareizo lubrikantu, nevis vēlāk nožēlot.

Eksperimenti gultā: Jūs vienmēr esat laipni aicināti eksperimentēt ar pozām un seksa praksēm, taču, izmantojot mājas līdzekļus kā lubrikantus, jābūt uzmanīgiem. Krēmi, pārtikas eļļas un losjoni var padarīt ādu samtaini maigu, taču tie var kairināt intīmās zonas gļotādas un veicināt infekcijas.

Tāpēc, ja līdzeklis nav īpaši izstrādāts dzimumorgāniem, labāk to turēt tālāk no šīs jutīgās zonas. Prezervatīvu lietošana var būt ļoti bīstama: eļļas un tauki izraisa dabiskā kaučuka lateksa uzbriešanu, kas strauji samazina tā drošību.

Lubrikanti tagad ir pieejami (gandrīz) visur: lielveikalos, aptiekās, aptiekās, aptiekās, degvielas uzpildes stacijās un tiešsaistes veikalos. Lai gan ir nepatīkami, kad karstais mīlas akts jāatliek trūkstošas vai tukšas tūbiņas dēļ, vēl nepatīkamāk ir sēdēt ārsta kabinetā ar sēnīšu infekciju.

MISTER SIZE organiskā lubrikanta želeja kā vispusīgs talants

Īpaši cilvēkiem, kuri vēlas, lai tas būtu droši un nekomplicēti, kvalitatīvs lubrikants uz ūdens bāzes, piemēram, MISTER SIZE organiskais lubrikants, ir pareizā izvēle.

To bez problēmām var lietot ar rotaļlietām un prezervatīviem, un, pateicoties tā ilgnoturīgajai lubrikācijai, tas ir piemērots arī anālajam dzimumakta veikšanai. Atšķirībā no daudziem aizstājējproduktiem šeit nav jāapsver kairinošas sastāvdaļas, ķīmiskas reakcijas vai materiālu atbilstība - vienkārši uzklājiet to un ļaujiet slapjajai baudai sākties!

MISTER SIZE organiskā lubrikanta želeja

Atklāj tagad - Mister Size organiskā lubrikanta želeja uz ūdens bāzes perfekti pieguļ prezervatīvam, tāpat kā prezervatīvs pieguļ tev.

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad