Skip to main content

Erekcijas problēmu pārvarēšana ar prezervatīvu - Stīvs sniegums, neskatoties uz gumiju

Erekcijas problēmas, lietojot prezervatīvus, ir plaši izplatītas, un tām var būt dažādi iemesli. Saskaņā ar Crosby et al. 2013. gadā veiktā pētījuma datiem 25 % vīriešu norādīja, ka, uzvelkot prezervatīvu, viņiem ir bijušas erekcijas problēmas. Tomēr tam nav obligāti jābūt saistītam ar erektilās disfunkcijas traucējumiem. Bieži vien nozīme ir psiholoģiskiem faktoriem.

Prezervatīva lietošana var izraisīt stresu un spiedienu uz izpildījumu. Tādas domas kā "es ceru, ka šoreiz izdosies" vai "pagājušajā reizē tas neizdevās" rada saspringtu situāciju, kas apgrūtina erekciju. Erekcijas problēmas var saasināt arī kauns vai bailes, ka dzimumloceklis varētu būt pārāk mazs prezervatīvam vai partnerim.

Tomēr ir arī tīri fiziski iemesli: Cietā prezervatīva uzvilkšana rada spiedienu uz dzimumlocekli un var izraisīt asins plūsmas traucējumus. Tas var izraisīt erekcijas problēmas, jo īpaši tad, ja prezervatīvs nav ideāli piemērots. Tāpēc pareizs prezervatīva izmērs ir ļoti svarīgs arī bezrūpīgam un drošam seksam.

Padomi stabilai erekcijai ar prezervatīvu

1. pievērsiet uzmanību prezervatīva izmēram

Pārāk cieši pieguļošs vai pārāk plats prezervatīvs var traucēt erekciju. Pievērsiet uzmanību pareizajam prezervatīva izmēram, tas ne tikai palielina sajūtu un baudu, bet arī nodrošina lielāku drošību, jo pareizs prezervatīvs vienkārši neslīd, piemēram, ārā.

Nosakiet prezervatīva izmēru tagad

2. Samaziniet uzbudinājumu

Mēģiniet prezervatīvu lietošanā rīkoties atslābināti un mierīgi. Izvairieties no domām par sniegumu un tā vietā koncentrējieties uz mirkli un erotisko noskaņojumu.

3. Izmantojiet gredzenu

Penisa gredzeni, piemēram, no mīksta silikona, var palīdzēt stabilizēt erekciju, samazinot asins atplūdi. Tomēr tie jālieto uzmanīgi un tikai īsu laiku.

4. stimulējoši lubrikanti

Lubrikanti ar vieglu erekciju veicinošām vai stimulējošām sastāvdaļām, piemēram, L-arginīnu vai mentolu, dažos gadījumos var būt noderīgi. Pārliecinieties, ka nav nesaderības un ka gēls ir apstiprināts lietošanai kopā ar prezervatīviem. Lai gēls būtu efektīvs, tas loģiski jāuzklāj uz prezervatīva, t. i., uz dzimumlocekļa pirms prezervatīva uz likšanas.

5 Pietiekams uzbudinājums

Atvēliet pietiekami daudz laika stimulācijai un uzbudināšanai. Atlaidiet stresu un traucējošas domas, dziļi elpojiet un koncentrējieties uz savu baudu. Jūs varat arī palielināt savu libido un potenci, izmantojot dažus uztura bagātinātājus, piemēram, mūsu uztura bagātinātāju MISTER SIZE.

Vairāk padomu, kā palielināt savu potenci

6. Ievērojiet pārtraukumus

Veiciet īsus pārtraukumus un mainiet pozas vai darbības. Īss pārtraukums var mazināt spiedienu.

7. pareiza lietošana

Pārvelciet prezervatīvu pāri dzimumloceklim, kad tas ir erekcijā. Nepareiza lietošana var pasliktināt Jūsu erekciju.

Uzvelciet prezervatīvu pareizi

8. Arī sievietei jābūt pietiekami mitrai

Ja iekļūšanas laikā prezervatīvs nevar pietiekami izslīdēt, erekcija var arī sabrukt. Ja Jūsu partnere cieš, piemēram, no maksts sausuma, dzimumakts viņai var būt ne tikai neērts, bet arī ietekmēt viņas pašas stabilitāti. Smērvielas, eļļas un krēmi var kaitēt prezervatīvam, tāpēc nelietojiet tos kā palīglīdzekļus vai personīgo lubrikantu aizstājējus. Tāpēc izmantojiet tikai piemērotus lubrikantus, piemēram, lubrikantus uz ūdens bāzes, piemēram, MISTER SIZE Bio Lubricant, kas ir piemēroti lietošanai arī ar prezervatīviem.

9. Izvairieties no uzmanības novēršanas

Domas, kas novērš uzmanību no uzbudinājuma, var veicināt erekcijas problēmas. Centieties palikt mirklī. Ārējais stress, piemēram, darbā vai ģimenē, var būt iemesls.

10. Saziņa ar partneri

Atklāta saruna ar partneri par bailēm vai neskaidrībām saistībā ar prezervatīva lietošanu var padarīt situāciju mierīgāku. Atklāti runājiet par savām bažām, problēmām un bailēm, lai abi partneri varētu labāk reaģēt viens uz otru.

11. pietiekama prakse - masturbācija ar prezervatīvu

Prakse padara perfektu, un tas attiecas arī uz prezervatīviem. Piemēram, masturbējot ik pa brīdim izmantojiet prezervatīvu. Šādā veidā jūs varat iepriekš praktizēties un pierast pie seksa ar prezervatīvu sajūtas. Līdz brīdim, kad jums būs sekss, jūs būsiet pieradis pie prezervatīva un jums vairs nebūs nekādu problēmu.

12. Profesionāla palīdzība

Ja erekcijas problēmas saglabājas, var būt noderīga medicīniska izmeklēšana, lai izslēgtu organiskus cēloņus, piemēram, asinsvadu pārkaļķošanos, hormonālus traucējumus vai nervu problēmas. Ja visi padomi ir veltīgi, var būt noderīga arī pāru terapija vai seksuālās konsultācijas, lai atrisinātu iespējamos psiholoģiskos šķēršļus. Principā erektilās disfunkcijas cēloņiem ne vienmēr ir kāds sakars ar prezervatīviem:

Citi erektilās disfunkcijas iemesli

Secinājumi

Ja vien nav fizisku cēloņu, ar pareizu pieeju, nedaudz pacietības un relaksācijas, jums piemērotu prezervatīva izmēru un nedaudz prakses jūs varat viegli apgūt prezervatīvu lietošanu bez problēmām panākt erekciju. Sekss ar prezervatīvu nozīmē patīkamu un drošu dzimumaktu.

Ja joprojām neesat pārliecināts par savu prezervatīva izmēru, mēs MISTER SIZE piedāvājam arī pareizos mērinstrumentus, piemēram, mūsu prezervatīvu mērierīci, mūsu mērīšanas lietotni vai nelielus 3 prezervatīvu iepakojumus, lai bez riska pārbaudītu, līdz esat atradis pareizo izmēru.

Iegādājieties piemērotus prezervatīvus tagad

Mister Size
Vairāk rakstu

Pirmo reizi nodarbojas ar seksu: Padomi un informācija, lai padarītu to skaistu

Lasīt tagad

Kas ir Pērļu indekss - un kāpēc prezervatīvi ir labi!

Lasīt tagad

Pareizi uzglabāt prezervatīvus

Lasīt tagad