Skip to main content

Palielināt potenci kā cilvēks, kā uzlabot savu potenci

Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kas var izraisīt erekcijas problēmas vīriešiem, kā arī to, ko jūs varat darīt, ja vēlaties novērst potences problēmas.

Lietas, kas var izraisīt potences problēmas

Ir dažas lietas, kas var būt par iemeslu vīriešu potences problēmām. Tās ir šādas:

  • neveselīgs uzturs
  • maz fizisko aktivitāšu
  • garīgās problēmas vai stress
  • medikamenti vai narkotikas
  • nepareizs prezervatīva izmērs
  • Citi neveselīgi ieradumi

Kā jūsu uzturs ietekmē jūsu potenci

Uzturam ir liela nozīme mūsu veselībā, labsajūtā un pat potences uzlabošanā. Ļoti pārstrādāti, cukuroti un taukaini pārtikas produkti mērenā daudzumā ir pieņemami. Taču, ja šos pārtikas produktus ēdat bieži vai lielos daudzumos, tie var kaitēt jūsu organismam.

Rezultātā var rasties aptaukošanās, augsts tauku līmenis asinīs, cukura diabēts vai arterioskleroze. Šīs slimības var arī kaitēt jūsu potenci un izraisīt erektilās disfunkcijas traucējumus.

Šie pārtikas produkti palielinās jūsu potenci

Ja vēlaties uzlabot savu potenci, jums jāēd sabalansēts un veselīgs uzturs. Centieties ēst svaigu pārtiku, kas pēc iespējas mazāk apstrādāta.

Sabalansētam uzturam īpaši ieteicami tādi augļi un dārzeņi kā kazenes, āboli, citrusaugļi, tomāti un sparģeļi, kā arī rieksti, pilngraudu produkti, zivis un kartupeļi.

Tiek uzskatīts, ka šādi pārtikas produkti īpaši uzlabo potenci un paildzina erekciju. tie ir šādi:

austeres

Austeres ir bagātas ar cinku. Tiek uzskatīts, ka cinks stimulē testosterona ražošanu un tādējādi var veicināt libido (vēlmi pēc seksa).

Ķiploki

Ķiploki, jo tie ietekmē asinsriti un muskuļu atslābināšanos, kas var ietekmēt erektilās funkcijas. Rezultātā var rasties ilgāka un stingrāka erekcija.

Žeņšeņs

Žeņšeņa sastāvā ir ginsenozīdi, kas, domājams, atbrīvo organismā esošo testosteronu. Testosterons var palielināt potenci un vēlmi.

Arbūzi

Arbūzu sastāvā ir L-citrulīns, kas stimulē asinsriti un tādējādi uzlabo erekciju.

Banāni

Banānos esošais kālijs var paplašināt asinsvadus, pazemināt asinsspiedienu un līdz ar to uzlabot potenci.

Ķirbju sēklas

Tiek uzskatīts, ka ķirbju sēklās esošais augstais L-arginīna saturs nodrošina līdz pat 20 % labāku sportisko sniegumu un uzlabo erekciju.

Maka sakne

Maka saknes afrodiziaka iedarbība jau ir pozitīvi pārbaudīta pētījumos, un to izmanto arī tradicionālajā naturopātijā libido trūkuma un potences traucējumu ārstēšanai.

Turcija

Tumšā tītara gaļa var saturēt līdz pat 300 mg taurīna. Tiek uzskatīts, ka taurīns veicina sportisko izturību, kā arī sirds un asinsvadu darbību, kas var veicināt arī spēcīgāku potenci.

Pārtikas piedevas potences palielināšanai

Ja vēlaties ne tikai ēst veselīgi, regulāri vingrot un mazināt stresu, varat izmēģināt uztura bagātinātājus. Tie var būt noderīgs papildinājums.

Jebkurā gadījumā pārliecinieties, ka lietojat augstas kvalitātes uztura bagātinātājus, ja iespējams, bioloģiskā kvalitātē un ražotus Vācijā. Vācu produktiem ir ļoti augstas kvalitātes prasības.

Mūsu MISTER SIZE uztura bagātinātājs aktīviem vīriešiem ir ražots Vācijā, un tā sastāvā ir tādas vērtīgas sastāvdaļas kā maca, taurīns, cinka citrāts, L-citrulīns un L-arginīns sabalansētās devās.

Vairāk par to var uzzināt šeit

Kā sports var palīdzēt jūsu potenci

Ja vēlaties ilgtermiņā palielināt savu vīrišķību, arī sportam jākļūst par regulāru jūsu dzīves sastāvdaļu.

Izturības sporta veidi, piemēram, skriešana, pastaigas, riteņbraukšana, airēšana, peldēšana u. c., vai treniņi ar svariem var palīdzēt uzlabot asinsriti un vispārējo fizisko sagatavotību. Tie palīdz arī mazināt stresu un veicina garīgo veiktspēju.

Turklāt jūs varat arī trenēt iegurņa dibena muskuļus, lai gūtu spēcīgākus orgasmus un spētu ilgāk noturēt erekciju.

Vienkāršs vingrinājums šim nolūkam ir sasprindzināt un atslābināt PC muskuli. Sasprindziniet muskuli, turiet to sasprindzinātu 3 līdz 10 sekundes un atkal atslābiniet. Atkārtojiet to 10 reizes pēc kārtas. Pēc tam veiciet īsu pārtraukumu un atkārtojiet vēl 2 līdz 3 reizes.

Citas potences mazināšanas ierīces, par kurām jums jāzina

Papildus nepareizam uzturam un nepietiekamam fizisko aktivitāšu daudzumam ir arī psiholoģiski iemesli, kas var kaitēt jūsu potencei. Tie ir stress, spiediens uz sasniegumiem, nervozitāte, pašpārliecinātības trūkums vai garīgas slimības, piemēram, depresija vai izdegšana.

Ja jūs skar kāda no šīm problēmām, iespējams, fiziski esat pilnīgi vesels, iespējams, pat sekojat līdzi savam uzturam un regulāri vingrojat. Tomēr jums joprojām var būt grūtības panākt un noturēt erekciju vai vispār nav vēlēšanās.

Samazināt stresu un spiedienu uz sasniegumiem, varbūt pat meklēt profesionālu palīdzību, var palīdzēt...

Potenci var ietekmēt arī citi neveselīgi ieradumi, piemēram, nikotīna un alkohola lietošana.

Par laimi, pētījumi liecina, ka erektilās disfunkcijas traucējumi bijušajiem smēķētājiem laika gaitā ir uzlabojušies.

Ja Jums regulāri jālieto medikamenti, rūpīgi izlasiet lietošanas pamācību, jo arī medikamenti var izraisīt erektilās disfunkcijas un libido zudumu.

Vai masturbācija kaitē manai potenci?

Principā masturbācijai nav negatīvas ietekmes uz jūsu potenci. Patiesībā ir tieši pretēji.

Regulāra masturbācija var radīt daudz pozitīvu efektu uz ķermeni kopumā, kā arī uz erekciju un potenci.

Tomēr galvenais priekšnoteikums tam ir tas, ka masturbācija jums sagādā gandarījumu un ir skaista, ka jūs to nesaistāt ar kaunu un nedarāt to piespiedu kārtā. Tāpat nevajadzētu masturbēt īsi pirms seksa, jo pieredze liecina, ka tas var izraisīt erekcijas problēmas.

Prezervatīvi izraisa erekcijas problēmas

Bieži vien tiek nepietiekami novērtētas sekas, ko rada nepareiza izmēra prezervatīva lietošana. Pārāk mazi prezervatīvi traucē asins plūsmu caur dzimumlocekli un samazina jutīgumu.

Abi šie faktori kopā var izraisīt ātrāku erekcijas zudumu.

Tāpēc, lai izvairītos no erekcijas traucējumiem, ko izraisa prezervatīvi, jums jāpārliecinās, ka esat izvēlējies un lietojat pareizā izmēra prezervatīvus.

Vai erektilās disfunkcijas traucējumus var ārstēt ar medikamentiem?

Jums vajadzētu konsultēties ar ārstu, ja maināt savus ieradumus un jums joprojām ilgstoši ir erektilās disfunkcijas traucējumi.

Protams, tas attiecas arī uz gadījumiem, ja jums ir aizdomas, ka problēmas pamatā ir medicīnisks stāvoklis.

Tagad ir veidi, kā ārstēt erektilās disfunkcijas un pat impotenci ar medikamentiem, ja nekas cits nepalīdz.

Tomēr nekad nevajadzētu lietot Viagru vai citus potences uzlabošanas medikamentus no interneta, jo Vācijā to tirdzniecība bez receptes ir nelikumīga. Bezrecepšu medikamenti šim nolūkam attiecīgi rada potenciālu apdraudējumu. Tās nedrīkst lietot bez ārsta konsultācijas!

Secinājumi par erektilās disfunkcijas un vīriešu potences uzlabošanu

Rezumējot varam teikt, ka jūs varat ievērojami uzlabot savu vīrišķību, lietojot veselīgu, sabalansētu uzturu, pietiekami daudz kustību un samazinot stresu.

Potences uzlabošanai var palīdzēt arī izvairīšanās no nikotīna, alkohola un narkotiku lietošanas.

Ja vēlaties palielināt savu potenci dabiskā ceļā, izmantojot uzturu, varat izmēģināt, kā uztura bagātinātāji, piemēram, MISTER SIZE papildinājums aktīviem vīriešiem. darbojas jūsu labā.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad