Skip to main content

Nekādu puspasākumu - četri MISTER SIZE pamatprincipi

Mēs kā komanda pilnībā atbalstām MISTER SIZE, jo mums ir pieticis kontracepcijas metožu, kas ir tikai labi. Šeit nevar būt nekādu kompromisu - visam ir jābūt pareizi. Jo tikai tad jūs varat piedzīvot intīmāko mirkļu laimi un izbaudīt kopā pavadīto laiku visā tā intensitātē. Lai tas viss būtu iespējams, katrs MISTER SIZE solis ir balstīts uz mūsu četriem elementāriem principiem.

MISTER SIZE Prinzip Individualität

Individuāli


Jautājumā par seksu nav vispārēju risinājumu. Katrs cilvēks ir atšķirīgs, un tas ir brīnišķīgi. Tieši tāpēc mums standarts ir izslēgts - mums tu esi personīgais akcents. Jūsu mīlas dzīve ir unikāla. Tāpēc arī jūs saņemat savu ideālo pavadoni - prezervatīvu, kas jums patiešām piemērots. Tie varbūt nav pielāgoti pēc jūsu vēlmes (vēl), bet mēs esam velnišķīgi tuvu tam. Jūs to sajutīsiet uzreiz.

MISTER SIZE Prinzip Gefühl

Sensitive


Izjūtas ir viss un viss, kad runa ir par seksu - galu galā jūs vēlaties izbaudīt dažus skaistus mirkļus kopā un pilnībā nodoties viens otram. Protams, prezervatīvs kā draugs, pavadonis un gultas biedrs nedrīkst traucēt. Tāpēc mēs esam optimizējuši mūsu MISTER SIZE prezervatīvus tā, lai jūs tos gandrīz nejustu. Pateicoties pareizajam izmēram, ideālai piemērošanai un 0,05 mm biezai sieniņai, seksa laikā starp jums ir tikai plānas plāksnītes kārtiņa. Tādējādi jūs varat izbaudīt pilnvērtīgas sajūtas.

MISTER SIZE Prinzip Qualität

Kvalitāte


Runājot par kontracepciju un aizsardzību, reti kad ir otra iespēja. Tāpēc visam vienmēr ir jābūt piemērotam. Kļūdas ir tabu. Lai nodrošinātu pilnīgu uzticamību, mūsu prezervatīvi ir sertificēti un rūpīgi pārbaudīti. Pirmšķirīga kvalitāte mums ir absolūts minimums - galu galā ne tikai izmēram, bet arī visam pārējam ir jābūt atbilstošam.

MISTER SIZE Prinzip Sicherheit

Drošs


Bailes un uztraukums seksa laikā ir nevajadzīgi baudas slepkavas, tāpēc mums tie ir absolūti nepieņemami. Tāpēc MISTER SIZE ne tikai ļauj justies labi, bet arī nodrošina maksimālu drošību. Pateicoties personīgajam izmēram un optimālajam piegulumam, viss atrodas tieši tā, kā tam vajadzētu atrasties. Nekādu trūkumu - tikai uzticama aizsardzība skaistākajām stundām kopā.