Skip to main content

Mans prezervatīvs ir Mister Size

Prezervatīvu lietotāji, kuri jau ir izmēģinājuši vairākus prezervatīvus, atkal un atkal mums raksta, ka ir atraduši savu MISTER SIZE prezervatīvu. Protams, mēs par to priecājamies, tāpēc vēlējāmies uzzināt precīzu informāciju un arī citiem pastāstīt par savu pieredzi ar MISTER SIZE: tāpēc mēs sākām kampaņu "Mans prezervatīvs ir MISTER SIZE".

MISTER SIZE lietotāji varēja rakstīt mums par savu pieredzi ar MISTER SIZE un pretī saņēma 36 MISTER SIZE iepakojumu.

Lūk, rezultāti un atsauksmes no testētājiem:

Mēs esam kopā jau gadiem ilgi un nevēlamies bērnus. Mana draudzene ļoti rūpējas par veselību un ir pārliecināta vegāne. Līdz šim mums ir bijusi problēma, ka prezervatīvi man ir diezgan vaļīgi. Tāpēc neviens no mums nevarēja īsti atlaist, jo vienmēr nedaudz uztraucāmies, ka prezervatīvs noslīdēs vai ka sperma izplūdīs ārā. Orgasms kopā? Patiešām grūti.....! Mana draudzene ieraudzīja MISTER SIZE Müller aptiekā un uzreiz paņēma līdzi šo TEST SET. Tagad mēs abi jūtamies patiešām ērti ar 49. izmēru, nekas neslīd. Tas patiešām liek justies labi. Tāpēc Mister Size ir ne tikai mans prezervatīvs, bet patiešām mūsu prezervatīvs.

Andreas, 38 gadi

Viena no manām mīļākajām influencerēm, kura pati ir mamma, iepazīstināja ar MISTER SIZE. Es domāju, ka prezervatīvi mums ir lieliski, jo mēs vēlamies vēl vienu bērnu, bet vēl ne. Diemžēl manam mīļotajam ir problēmas ar erekciju, lietojot prezervatīvus, un tas vienkārši nav jautri. Tāpēc mēs izmēģinājām MISTER SIZE viņa izmērā. Tas patiešām ir ļoti būtiski. Bez prezervatīva joprojām ir vislabāk, bet MISTER SIZE noteikti ir labs risinājums. Tā kā viņa izmērā gandrīz nav izvēles, MISTER SIZE ir ne tikai mans, bet arī mūsu prezervatīvs.

Celina, 31 gads

Manas attiecības parasti neturpinās ilgi. Turklāt, lietojot tabletes, man ir milzīgas blakusparādības. Tāpēc prezervatīvi ir man piemērots kontracepcijas līdzeklis. Diemžēl man vienmēr nācās dzirdēt no vīriešiem, ka viņi nevēlas lietot prezervatīvus, jo tie nogriež asinis un tad viņi nevar noturēt erekciju, un patiesībā tā ir taisnība..... Tad draugs man ieteica MISTER SIZE. Un patiešām, ja prezervatīvi der, tad prezervatīvu jā vai nē ir daudz mazāk problēmu. Turklāt tie ir patiešām patīkami un patiesi jūtami! Man vienmēr līdzi ir vairāki izmēri gadījumam. Tāpēc MISTER SIZE ir mans prezervatīvs.

Sandra, 32 gadi

Esmu bijis laimīgi brīvs jau 2 gadus un esmu pastāvīgā iepazīšanās režīmā, bet Durex un Ritex prezervatīvi nebija tik labi piemēroti un bieži vien nogalināja vibrāciju seksa laikā, jo nebija sajūtas. Tiklīdz sieviete uzstāja, lai mēs izmantojam prezervatīvu, mani tas diezgan atturēja, un tas mani nedaudz atsvešināja. Tad es atklāju Mister Size reklāmu Lovoo un pasūtīju izmēģinājuma iepakojumu lielākajā izmērā, un 64. izmērs lieliski piestāvēja. Kopš tā laika man vairs nav problēmu lietot prezervatīvu, un man nav svarīgi, ar vai bez tā, jo abi darbojas lieliski un ir ļoti jutekliski. Man tas vairs nav iespējams bez Mister Size, pat ja tā ir kontracepcija, es joprojām tagad spēlēju droši, neatsakoties no intensīvām sajūtām.

Ben, 29 gadi

Mans prezervatīvs ir MISTER SIZE! Vai tas attiecas arī uz jums? Tad uzrakstiet mums savu detalizētu pieredzi ar piekrišanu to šeit publicēt, un mēs jums kā pateicību nosūtīsim 36 iepakojumu jūsu izmērā.

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad