Skip to main content

Drop kopā - priekšrocības jums kā pārim

Pat tad, ja attiecības ir ciešas, var paiet ilgs laiks, līdz beidzot izdodas atrast perfektu kontracepcijas metodi. Tāpēc mūsu pāri sākotnēji bija pārsteigti par pozitīvo pieredzi ar MISTER SIZE. Aplūkojiet, ko viņi ir teikuši.

Pāru atsauksmes

Luis & Johanna - 39 un 41 gads, no Lübeck

"Mēs esam prasīgi - jebkurā situācijā."

Luiss: "Mēs esam kopā jau 16 gadus, un mums vienmēr ir bijusi ļoti laba seksuālā dzīve. No manas puses."

Johanna: "No manas puses nav iebildumu!"

Luiss: "Haha, es priecājos."

Johanna: "Tomēr pirms gada es nolēmu, ka vairs nevēlos dot savam ķermenim hormonus, tāpēc pārtraucu lietot tabletes. Tāpēc mums bija jāmeklē jauna kontracepcija. Prezervatīvi jau no paša sākuma bija mans favorīts: ļoti droši un bez sarežģītas iejaukšanās organismā. Turklāt es domāju, ka par kontracepciju jau pietiekami ilgi esmu rūpējusies pati. Ar prezervatīviem mēs varam uzņemties vienādu atbildību."

Luiss: "Godīgi sakot, sākumā biju diezgan skeptisks. Tas bija pirms kāda laika, bet man bija slikta pieredze ar prezervatīviem. Bieži vien tie nederēja pareizi, un sajūta bija tikai uz pusi tik laba kā bez tiem. Sekss palika otrajā plānā."

Johanna: "Tieši tas mani uzrunāja. Es negribēju pasliktināt to, kas mums bija. Tāpēc es izpētīju, kāds būtu labākais risinājums attiecībā uz prezervatīviem. Pēc tam, izmantojot ieteikumus tiešsaistes forumos, es sastapos ar Mister Size un nekavējoties pasūtīju Condom Sizer uz mājām."

Luiss: "Esmu liels pielāgotu produktu cienītājs (manā garderobē ir divi pēc pasūtījuma šūti uzvalki), tāpēc mērīšana man iepatikās uzreiz. Saņemtie prezervatīvi bija tādi, it kā tie jau no paša sākuma būtu radīti man."

Johanna: "Pirmo reizi ar prezervatīvu pēc tik ilga laika bez prezervatīva es biju ļoti ziņkārīga, vai mēs būsim apmierināti. Taču visas manas bažas pazuda jau pēc dažām minūtēm. Tas bija tikpat jauki kā vienmēr."

Felix & Nora - 34 un 27 gadi, no Wittenberg

"Mēs varam ļauties sev - un izbaudīt visu savu dzīvi."

Nora: "Mēs ar Feliksu esam kopā jau trīs gadus. Lielāko daļu laika mums bija attiecības no attāluma, bet pirms sešiem mēnešiem es pārcēlos uz Berlīni, lai dzīvotu kopā ar viņu. Tajā pašā laikā es uzsāku savu biznesu, un tas nevedas nemaz tik slikti. Tāpēc šobrīd man ir daudz darba... un tik maz laika bērnam!"

Fēlikss: "Man ir līdzīgi, tāpēc mēs ļoti vienojamies par bērna plānošanu: kādreiz, bet, lūdzu, ne tagad."

Nora: "Bet mums joprojām patīk sekss, un daudz seksa (smejas). Tāpēc mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem."

Fēlikss: "Man tomēr nav viegli izvēlēties prezervatīvu, jo man nav vidēja lieluma dzimumlocekļa. Mums jau divreiz ir gadījies, ka prezervatīvs seksa laikā noslīdēja. Katru reizi bija pilnīgs juceklis, un mums abiem pēc tam vēl kādu laiku bija stress. Tieši tas, ko seksa laikā nevēlaties."

Nora: "Kādā brīdī es teicu: ir jābūt prezervatīviem, kas nepiedāvā tikai standarta izmēru. Mēs taču nevaram būt vienīgie, kam vajadzīga individualitāte."

Felikss: "Kāds draugs man ieteica MISTER SIZE. Es nopirku trīs izmēru iepakojumu, lai izmēģinātu, un ar vienu no tiem es uzreiz sajutu: "Tas ir tas.""

Nora: "Tagad mēs esam daudz atbrīvotāki, un tas ir vēl jautrāk."

Atbildības uzņemšanās un kopīga baudīšana - priekšrocības pāriem

Īpaši ilgstošās attiecībās ir vērts pārbaudīt iepriekšējo pieredzi un apzināti meklēt abiem ideālu kontracepcijas metodi. Prezervatīvus bieži vien izmanto tikai kā ārkārtas risinājumu, kad tablešu lietošana vairs nav iespējama blakusparādību dēļ. Taču tā ir pārāk zema to vērtības novērtēšana. Jo, ja ieguldīsiet nedaudz laika, lai atrastu pareizo prezervatīvu pareizajā izmērā, kontracepcija būs vieglāka un ērtāka nekā jebkad agrāk.

Bezrūpīga baudīšana - ar intensīvām sajūtām, pateicoties individuālam izmēram

Pateicoties individuālajiem izmēriem, MISTER SIZE nodrošina, ka varat izbaudīt kopīgus mirkļus bez bažām. Prezervatīvs perfekti pieguļ, neriskējot noslīdēt vai jebkādā veidā sašaurināties. Tajā pašā laikā starp jums ir tikai ļoti plāna kārtiņa. Jūs jutīsiet viens otru tikpat intensīvi kā jebkad un varēsiet pilnībā koncentrēties viens uz otru.

Veidojiet vienotu veselumu - gan kontracepcijai, gan seksam

Jūsu attiecībām un līdz ar to arī seksuālajai dzīvei ir labi, ja jūs kopā pieņemat svarīgus lēmumus, vienam no jums neatkāpjoties. Tāpēc MISTER SIZE rada ideālus apstākļus kontracepcijai: ar pielāgotu prezervatīvu nav nekādu sajūtu ierobežojumu, un hormonālo metožu blakusparādības beidzot ir pagātne. Tā vietā jūs saņemat labas sajūtas visos aspektos. Jo jūs esat parūpējušies par to kopā un tagad varat izbaudīt ieguvumus kopā - ar brīnišķīgiem brīžiem lieliskā seksā.