Skip to main content

Kad viss pēkšņi ir pareizi - priekšrocības jums kā sievietei

Vēlaties baudīt vispusīgu prezervatīvu aizsardzību, bet vienlaikus pilnībā un pilnībā sajust savu partneri? Ar MISTER SIZE jūs varat iegūt abus! Alenya un Lotta stāsta par savu pieredzi un iegūtajām priekšrocībām.

Sieviešu atsauksmes

Alenya - 25 gadi, no Offenburg

"Mana galva ir mākoņos seksa laikā, nevis kontracepcijas laikā."

"Jau vairākus gadus esmu viena no kaisles! Man patīk izmēģināt jaunas lietas - arī attiecībā uz vīriešiem. Tāpēc, kad runa ir par mīlestību un seksu, esmu diezgan neprognozējama, bet, kad runa ir par kontracepciju, es vienmēr spēlēju droši. Uz spēles ir likts pārāk daudz, lai man būtu mentalitāte "tas izdosies". Tāpēc es nevēlos, lai seksa dēļ man būtu jāpaļaujas uz otru cilvēku. Es pieņemu lēmumus: par savu ķermeni un kontracepciju.

Kad atklāju Mister Size klāstu, es uzreiz biju sajūsmā. Tas ir perfektas sagatavotības līmenis, ko es meklēju. Tagad es varu būt pilnīgi drošs, ka man ir pareizais izmērs katram manam piedzīvojumam. Viss patiešām pareizi pieguļ, un nekas neslīd. Tajā pašā laikā īpaši plānais materiāls ir arī īpaši patīkams, kas, protams, mani iepriecina. Bet visvairāk tas man sniedz drošu sajūtu, kas man ir nepieciešama, lai patiešām ļautos sev."

Lotta - 31 gads, no Osnabrück

"Man seksa laikā visam ir jābūt pareizi - abām pusēm."

"Es esmu ļoti fiziska un arī jūtīga personība, tāpēc seksualitāte nekad nav bijusi viegla tēma, ko es varētu uztvert vieglprātīgi.

Seksa laikā es vēlos pilnībā iesaistīties ar savu partneri un patiešām saplūst ar viņu. Lai tas izdotos, man patiešām visam ir jābūt īstam, un abām pusēm ir jābūt pilnībā uzticīgām. Tāpēc prezervatīvi man ir svarīga detaļa... arī tie var sabojāt nakti. Ja kaut kas neder pareizi vai vīrietis izjūt tikai daļiņu no tā, ko viņš varētu izjust, visa mijiedarbība ir zudusi. Īpaši slikti man šķiet, ja prezervatīva uzvilkšana kļūst par meistarības spēli un tas var pat saplēsties, izvelkot. Pilnīgs baudas slepkava!

Šī iemesla dēļ prezervatīvi nav domāti tikai vīriešiem. Ja kaut kas nav kārtībā, es to jūtu tieši tāpat."

Pašnoteikšanās bez trūkumiem - MISTER SIZE priekšrocības jums kā sievietei.

Kā sievietei ņemt kontracepciju savās rokās nav nekas vienkāršs, neraugoties uz daudzajām pieejamajām iespējām. Hormonālām metodēm, piemēram, kontracepcijas tabletēm, bieži vien ir būtiski trūkumi, tāpēc par seksuālo pašnoteikšanos tev ir jāmaksā augsta cena. Prezervatīvi ir daudz vienkāršāk - ja vien nebūtu daudzu vīriešu argumenta, ka prezervatīvi ierobežo izjūtas. Par laimi, ar MISTER SIZE šis satraukums ir pagātne. Un jūs esat lieliski sagatavots jebkurai situācijai.

Koncentrējieties uz būtiskāko - neatkarīgi no tā, vai attiecībās ...

Seksam vienmēr jābūt iespējai kļūt par vienu no lieliskākajiem mirkļiem. Tāpēc MISTER SIZE rada apstākļus, kas ļauj seksa laikā ļauties - neuztraucoties un nedomājot par blakusparādībām. Ja vienmēr esat uzskatījis, ka prezervatīvi atņem mīlēšanās intensitāti, tagad gūsiet pārsteidzošu pieredzi. Jo tad, kad prezervatīvs perfekti pieguļ, tas pāris sekunžu laikā tiek pārvilkts un ir gandrīz nemanāms jums abiem. Jūs varat pilnībā iegrimt viens otrā un izbaudīt brīnišķīgus kopā būšanas mirkļus.

... vai vienas nakts mīlas laikā

Pat un jo īpaši, ja esi vientuļnieks, prezervatīvi ir ieteicamais kontracepcijas līdzeklis - jo, ja nodarbojies ar seksu ar kādu, kuru (vēl) nepazīsti, drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Taču tas nenozīmē, ka tev ir jāsamierinās ar jebkādiem ierobežojumiem. Ja jums vienmēr līdzi būs viens no mūsu izmēģinājuma iepakojumiem un prezervatīvu sadalītājs, jūs acumirklī atradīsiet piemērotu izmēru un varēsiet izbaudīt vienas nakts seksu visā tā intensitātē. Vienkārši izmēģiniet.