Skip to main content

Tīrā sajūta! - Priekšrocības jums kā vīrietim

Kad prezervatīvs pieguļ kā otra āda, sekss ir pavisam citāds. Šeit jūs varat lasīt par citu vīriešu pieredzi ar MISTER SIZE un to, vai šī atšķirība ir tā vērta.

Atsauksmes no vīriešiem

Matteo - 32 gadi, no Aachen

"Mans ideālais izmērs, mana tīrā sajūta".

"Godīgi sakot, es nekad neesmu daudz domājis par prezervatīviem. Es vienkārši iegādājos to, kas bija plauktā - vienmēr šķita, ka tas kaut kā der. Tad nejaušības dēļ man gadījās saskarties ar MISTER SIZE, un es nodomāju: tagad es to izmēģināšu. Es tik un tā esmu diezgan eksperimentējošs seksa jomā un bieži iegādājos dažus neparastus aksesuārus, tad kāpēc gan neizmēģināt arī prezervatīvu inovācijas?

Pirmo reizi, kad izmantoju MISTER SIZE, mani pārsteidza atšķirība, ko radīja individuālais fit. Es biju pasūtījis Condom Sizer uz mājām un atradu savu precīzo izmēru - godīgi sakot, citu, nekā biju domājis - un tas bija tā vērts. Plānais materiāls un lieliskais piegulošums lika prezervatīvam uzreiz justies kā otrai ādai. Es domāju, ka sekss vienmēr ir labs, bet šis bija pavisam cits stāsts. Sajūta bija daudz intensīvāka, nekā biju piedzīvojusi iepriekš. Es nedomāju, ka izmērs radīs tādu atšķirību.

Kay - 26 gadi, no Neu-Ulm

"Es neesmu 0815 - tāpēc man ir vajadzīgi prezervatīvi, kas nav"

"Man jau no paša sākuma bija problēma atrast pareizo prezervatīva izmēru. Mans dzimumloceklis ir mazliet mazāks par vidējo. Tas nekad nav ietekmējis manu pašapziņu - līdz šim visas manas partneres ir bijušas ļoti apmierinātas ar manu sniegumu -, taču varu iedomāties, ka citiem vīriešiem, kuri nav tik labi apveltīti, tas sagādā problēmas. Turklāt, stāvot plaukta priekšā, jūs domājat: kāpēc šeit nav nekā tāda, par ko, manuprāt, ir padomāts tādiem vīriešiem kā es? It kā būtu tikai viens vīriešu tips, visiem ir tieši tādi paši izmēri. Viņi tā nedara arī ar apģērbu. Paldies Dievam par to!

Kad es ieraudzīju MISTER SIZE un plašo izmēru klāstu, mana pirmā doma bija: kāpēc tā nedara visi? Ir dažādi dzimumlocekļi, tāpēc jābūt arī dažādiem prezervatīviem. Man tas noteikti bija pilnīgs atvieglojums. Es sapratu savu izmēru jau pirmajā reizē, un prezervatīvi lieliski pieguļ. Es uzreiz pamanīju atšķirību gultā: vairs nekādas slīdēšanas un bailes, ka prezervatīvs nokritīs vai - vēl sliktāk - iestrēgs. Es varu tikai ieteikt katram vīrietim būt tikpat izvēlīgam attiecībā uz prezervatīviem kā attiecībā uz apģērbu.

Individuāli pielāgoti prezervatīvi jūsu personīgajam izmēram - priekšrocības vīriešiem

Daudzi vīrieši ir kritiski pret prezervatīviem. Bieži vien iemesls tam ir slikta pieredze jaunībā vai dzirdētais par prezervatīviem: ka tie ir neērti, atņem sajūtu, savelk un plīst. Taču ir vērts vēlreiz apšaubīt šos saglabātos aizspriedumus - jo pareizā izmērā jūsu MISTER SIZE prezervatīvam ir daudz priekšrocību:

intensīva sajūta ar optimālu aizsardzību

Ar MISTER SIZE prezervatīvu seksa sajūta ir tikpat intensīva kā bez prezervatīva. Vienīgais plānais kārtiņas slānis ļauj sajust katru pieskārienu un tajā pašā laikā sniedz iespēju pilnībā ļauties. Jo Jums nav jāuztraucas par kontracepciju un drošību - bez trūkumiem un riskiem, ko rada citas kontracepcijas metodes. Turklāt nedaudz bagātīgākais lubrikanta slānis uz mūsu prezervatīviem nodrošina, ka jūsu mīlēšanās sākas vēl labāk.

Ar MISTER SIZE jūs varat būt sevi kā vīrietis.

Protams, ir muļķīgi justies, ja prezervatīvs vai nu nepieguļ pietiekami cieši, vai arī tā uzvilkšana kļūst par meistarības sacensību un spēka piepūli. Perfektam prezervatīvam ir jābūt viegli izvelkamam un pieguļošam kā otrai ādai - MISTER SIZE ir pašsaprotama lieta. Kad esat atradis savu personīgo izmēru, vairs nav nepieciešams saspiest un saspiest. Prezervatīvs vienkārši pieguļ jums, neatkarīgi no jūsu labākās daļas izmēra. Tāpēc pat ar prezervatīvu varat justies pilnīgi savējais - un baudīt lielisku seksu kā vīrietis. Vislabāk ir to izmēģināt uzreiz.