Skip to main content

Prezervatīvi bērniem - prezervatīvi, kas aug kopā ar bērniem

Vai vēlaties uzzināt, kad un kā mācīt bērniem par seksu? Kā vislabāk viņus sagatavot un pasargāt vai meklējat piemērotus prezervatīvus bērniem?

Tad esat nonācis īstajā vietā! Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kas jums jāzina par seksuālo izglītību, prezervatīviem un prezervatīvu izmēriem bērniem. Mēs arī pastāstīsim, kur iegādāties prezervatīvus bērniem un pusaudžiem, un sniegsim jums svarīgākās zināšanas par prezervatīviem.

Tāpēc piesprādzējieties, jo jūs nevēlaties to palaist garām!

Kādā vecumā jums vajadzētu izglītot savus bērnus?

Atbilde uz šo jautājumu ir ļoti dažāda, bet būtībā pareiza seksuālā audzināšana ir nepārtraukts process, un ideālā gadījumā tai nevajadzētu būt vienreizējai nopietnai sarunai.

Vislabāk ir runāt ar bērniem par tādām tēmām kā seksuāla piekrišana, grūtniecība, seksuāli transmisīvās slimības un pubertāte, pirms viņi sasniedz 10 gadu vecumu.

Kontracepcijas tēma šajā laikā ir īpaši svarīga, jo jūsu bērniem ir nepieciešams jūsu atbalsts. Runājiet ar viņiem par dažādām hormonālām vai bezhormonālām kontracepcijas metodēm sievietēm un vīriešiem.

Šādā veidā jūs varat viņus sagatavot nākamajiem gadiem un pieredzei un pārliecināties, ka viņi spēj izdarīt pareizas izvēles un sevi pasargāt.

Labākais veids, kā izglītot bērnus un jauniešus

Labākais veids ir atklātas, vecumam atbilstošas sarunas, kurās bērni var uzdot jums visus sev interesējošos jautājumus. Tas var notikt ikdienā.

Ja jums ir grūti runāt par šīm tēmām vai vienkārši vēlaties būt labi sagatavojušies, ir pieejamas daudzas dažādas grāmatas, brošūras un videomateriāli par šīm tēmām.

Starp citu, ļoti maz skolās tiek runāts par prezervatīvu izmēriem.

Tāpēc ir absolūti nepieciešams, lai jūs kā vecāki par to runātu ar zēniem UN meitenēm, varbūt pat informētu skolu, ka ir dažādi izmēri.

Kādus prezervatīvus iegādāties bērniem?

Atrast pareizos prezervatīvus pusaudžiem ir grūti, jo 12, 13 vai pat 14 gadus vecu bērnu dzimumloceklis bieži vien vēl nav pilnībā izaudzis. Atkarībā no tā, kad sākas pubertāte un cik daudz augšanas hormonu ir organismā, dzimumloceklis var augt līdz pat 6 gadiem.

Tas nozīmē, ka var paiet laiks līdz 18, 19 vai 20 gadu vecumam, līdz dzimumloceklis sasniedz pilnu izmēru.

Tāpēc standarta prezervatīvi, kas ir 52. vai 53. izmēra, bieži vien nederēs, viegli noslīdēs vai būs pārāk cieši. Tas padara dzimumaktu nedrošu un neērtu.

Pastāv arī problēma, ka iepriekš piemērots prezervatīvs laika gaitā var kļūt pārāk mazs, jo dzimumloceklis turpina augt. Tas atkal padara dzimumaktu nedrošu, jo pārāk mazi prezervatīvi vieglāk plīst, ir neērti un var ietekmēt erekciju. Tas, savukārt, palielina iespējamību, ka notiks neaizsargāts dzimumakts.

Prezervatīvi mazos un lielos izmēros

Šo iemeslu dēļ bērniem un pusaudžiem ir īpaši svarīgi noteikt pareizo prezervatīva izmēru un lietot prezervatīvus, kas praktiski aug līdz ar viņiem.

Iespējams, pēc prezervatīva izmēra mērīšanas izrādīsies, ka sākumā lieliski derēs 47. vai 49. izmēra prezervatīvs. Tomēr pēc dažiem mēnešiem vai gadiem izmērs var sākt spiest un kļūt neērts.

Tad, līdzīgi kā iegādājoties apavus, ir laiks vēlreiz izmērīt, pārvērtēt platumu vai apkārtmēru un pāriet uz jaunu prezervatīva izmēru.

Starp citu, iegādājoties prezervatīvu, dzimumlocekļa vai priekšādas garumam nav nozīmes. Tas ir pilnīgi ok, ja prezervatīvs nav izvilkts līdz galam vai pilnībā nenosedz dzimumlocekli, ja vien platums vai apkārtmērs ir pareizs.

Prezervatīvu izmēru tabula - prezervatīvi maziem un lieliem dzimumlocekļiem

Turpmāk sniegts pārskats par dažādiem prezervatīvu izmēriem, ko varat iegādāties. Lielākā daļa ražotāju piedāvā tikai 52-57 izmēru prezervatīvus.

Šeit, Mister Size, jūs varat iegādāties arī daudzus mazākus un lielākus prezervatīvus, kas ir ideāli piemēroti maziem (vai kompaktiem) un lieliem dzimumlocekļiem.

Attiecībā uz dzimumlocekļa apkārtmēru

Dzimumlocekļa diametram

Prezervatīva izmērs 47

mazāks par 10 cm

mazāks par 3,18 cm

prezervatīva izmērs 49

10 - 10,5 cm

3,18 - 3,34 cm

Prezervatīva izmērs 53

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

prezervatīva izmērs 57

12,0 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

Prezervatīva izmērs 60

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

Prezervatīva izmērs 64

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

Prezervatīva izmērs 69

lielāks par 15,5 cm

lielāks par 4,93 cm

Kur iegādāties prezervatīvus bērniem un pusaudžiem?

Tā kā vairums veikalu pašlaik pārdod tikai standarta 52-57 izmēru prezervatīvus, bērniem piemērotus prezervatīvus visvieglāk ir pasūtīt internetā.

Principā prezervatīvi tiek sūtīti neitrālos iepakojumos, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par to, ka kaimiņi (vai vecāki) redzēs, ko esat pasūtījis.

Daudz dažādu izmēru Mister Size var atrast Müller aptiekās, daudzās aptiekās un arī Orion veikalos.

Svarīgas zināšanas par prezervatīviem bērniem

Pareiza prezervatīva izmēra izvēle ir lielisks un svarīgs pirmais solis. Bet ko tad? Kā tiek glabāti prezervatīvi? Kā tos pareizi lietot? Kas notiek, ja viens no tiem plīst vai iestrēgst?

Visu šo informāciju var atrast šeit:

Secinājums - Prezervatīvi bērniem

Pareiza seksuālā izglītība bērniem un pusaudžiem ir svarīga, un tai jānotiek pēc iespējas atklātāk. Tikai tad bērniem būs iespēja baudīt drošu seksu, novērst grūtniecību, aizsargāt sevi un saglabāt veselību.

Pareiza prezervatīva izmēra izvēle būtībā ir svarīgs solis, lai pārliecinātos, ka prezervatīvi tiek uztverti kā kaut kas noderīgs un labs.

Tikai ar pareiza izmēra prezervatīviem jūs esat optimāli aizsargāti un varat maksimāli izbaudīt.

Starp citu: Ja tu gatavojies pirmajam seksam, tev vajadzētu izlasīt mūsu rakstu par pirmo reizi, lai tava pirmā reize būtu lieliska!

Uzzini vēl vairāk par prezervatīviem

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Seksa zināšanas par prezervatīviem

Pareiza prezervatīva izmēra noteikšana 4 vienkāršos soļos

Lai nodrošinātu labu aizsardzību, ir svarīgi lietot pareiza izmēra prezervatīvus. Šeit uzzināsiet, kā 4 vienkāršos soļos noteikt pareizo izmēru.

Kondom Anwendung
Mūsu padomi par prezervatīviem

Prezervatīva lietošana

Kas jāpatur prātā, lietojot prezervatīvus? Lūk, svarīgākie padomi pirms prezervatīvu lietošanas.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Seksa zināšanas par prezervatīviem

Prezervatīvi un prezervatīvu izmēri: Atbildes uz visiem jūsu jautājumiem

Šajā rakstā ir sniegtas atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem par prezervatīviem un prezervatīvu izmēriem. Noklikšķiniet tagad, lai lasītu vairāk.