Skip to main content

"Pateicoties Mister Size, es beidzot atguvu vajadzīgo pārliecību gultā. Paldies, Mister Size." - Fabio M. -29 gadi no Berlin

Tiešsaistes veikals

Vai vēlaties beidzot izmēģināt MISTER SIZE, vai arī jums ir nepieciešams papildināt prezervatīvu krājumus pēc dažām patiešām labām stundām? Tad pasūtiet tieši tiešsaistē šeit, mūsu partnerveikalā. Jūs drīz vien būsiet lieliski sagatavojies, lai bez raizēm nodotos nākamajai brīnišķīgajai mīlēšanās seansei.

2023. gada marta lielajā Stern.de prezervatīvu salīdzinājumā Mister Size prezervatīvi ir pirmajā vietā ar vērtējumu 1,2.

Produkti

MISTER SIZE 47 drei Verpackungen

MISTER SIZE 47

XS izmēra prezervatīvi

MISTER SIZE 49 drei Verpackungen

MISTER SIZE 49

S izmēra prezervatīvi

MISTER SIZE 53 drei Verpackungen

MISTER SIZE 53

M izmēra prezervatīvi

MISTER SIZE 57 drei Verpackungen

MISTER SIZE 57

L izmēra prezervatīvi

MISTER SIZE 60 drei Verpackungen

MISTER SIZE 60

XL izmēra prezervatīvi

MISTER SIZE 64 drei Verpackungen

MISTER SIZE 64

2XL izmēra prezervatīvi

MISTER SIZE 69 drei Verpackungen

MISTER SIZE 69

3XL izmēra prezervatīvi

Joprojām meklējat savu izmēru?

Nosakiet savu individuālo prezervatīva izmēru tagad, izmantojot mūsu nekavējoties pieejamo mērlenti!

Lejupielādēt mērlenti

Mūsu testu komplekti produktu testētājiem

Mēs esam izstrādājuši trīs mūsu 3 iepakojumu testa paku versijas, lai jūs varētu viegli noteikt savu prezervatīva izmēru - tie ir plāni šaurākiem dzimumlocekļiem, vidēji platiem dzimumlocekļiem un plaši - visiem vīriešiem ar īpaši platiem dzimumlocekļiem. MISTER SIZE 3 iepakojumu testa komplekti ir pieejami tikai atsevišķos veikalos:

Vairāk Mister Size produktu

Mister Size Bio Gleitgel

MISTER SIZE organiskā lubrikanta želeja

Atklāj tagad - Mister Size organiskā lubrikanta želeja uz ūdens bāzes perfekti pieguļ prezervatīvam, tāpat kā prezervatīvs pieguļ tev.

MISTER SIZE Supplement for active men

Jetzt das MISTER SIZE Supplement for active men entdecken. Nahrungsergänzungsmittel mit L-Arginin, L-Citrullin, Zink, Maca & Taurin.

Werbekondome in verschiedenen individuellen Designs

Reklāmas prezervatīvi ar savu dizainu kā dāvana

Mister Size tagad ir pieejami arī reklāmas prezervatīvu veidā. B2B klientiem prezervatīvi ir izcila, neparasta reklāmas dāvana ar augstu atceres vērtību, taču arī privātie klienti var gūt labumu no neparastas individuāla dizaina dāvanas idejas.

Ietaupiet naudu, iegādājoties prezervatīvus tiešsaistē - izmantojot akcijas un lielākus pasūtījumus.

Vislabāk ir regulāri pārbaudīt mūsu akcijas, jo papildus konkursiem un pasākumiem ik pa laikam tiek piedāvātas arī lieliskas atlaižu akcijas. Jūs varat noslēgt vienu vai divus darījumus un pēc tam nodrošināties ar parocīgu krājumu turpmākajām nedēļām vai mēnešiem.

Arī lielākus pasūtījumus ir vērts veikt, jo ar mūsu izdevīgajiem komplektiem var ietaupīt nedaudz vairāk. Un, ja droši zināt savu prezervatīvu izmēru, nekas jums netraucēs veikt uzkrājumus nākotnei.