Skip to main content
MISTER SIZE Slim izmēģinājuma komplekts 47-49-53 (3 prezervatīvi)
MISTER SIZE Slim izmēģinājuma komplekts 47-49-53 (3 prezervatīvi)MISTER SIZE Slim izmēģinājuma komplekts 47-49-53 Iepakojums

2023. gada marta lielajā Stern.de prezervatīvu salīdzinājumā Mister Size prezervatīvi ir pirmajā vietā ar vērtējumu 1,2.

Fabio un 1435 citiem patīk mūsu produkti

MISTER SIZE šaurs testa komplekts 47-49-53

Izmēģiniet sportiskos slaidos Mister Size prezervatīvus jau tagad! Izmēģiniet 47., 49. un 53. izmēru praktiskajā 3 iepakojumā.

Izceltas īpašības:

 • atsevišķi prezervatīvi 47., 49. un 53. izmērā.
 • pa 1 prezervatīvam tievam, jutīgam un cienījamam dzimumloceklim.
 • lieliski piemērots precīza izmēra noskaidrošanai
 • ideāli piemēroti tieviem vīriešiem
 • intensīva sajūta, pateicoties tikai 0,05 mm biezām sieniņām
 • caurspīdīgs un gluds - ar smalku lubrikanta kārtiņu

MISTER SIZE izmēģinājuma komplekts - "Šaurais izmēģinājuma komplekts" (47 - 49 - 53) ir pieejams šādos iepakojuma izmēros:

3 prezervatīvi

Mūsu MISTER SIZE izmēģinājuma komplektu - "Šaurs testa komplekts" (47 - 49 - 53) var viegli un ātri iegādāties šādos veikalos:

Uzziniet savu personīgo prezervatīva izmēru

Katrs cilvēks ir individuāls - tāpat kā apģērba izmērs, tas attiecas arī uz dzimumlocekli. Tāpēc mēs, MISTER SIZE, uzskatām par pašsaprotamu, ka prezervatīvi nevar būt vienmēr vienāda izmēra. Jo tikai tad, ja prezervatīva izmērs patiešām atbilst tieši Jums, Jūs varat izbaudīt pilnīgi bezrūpīgu seksu ar tīrām sajūtām. Protams, bez kaitinošas saspiešanas vai nemitīgām bažām, ka kaut kas var noslīdēt. Jums patiks šī atšķirība un jūs nevēlēsieties to palaist garām.

Ar izmēģināšanas komplektu precīzam izmēram - MISTER SIZE 47, 49 un 53 izmērs.

Mūsu "Šaurais pārbaudes komplekts" palīdzēs jums noskaidrot precīzu prezervatīva izmēru. Ja jums jau ir aizdomas, ka ar savu dzimumlocekļa izmēru esat kaut kur šaurākā diapazonā, varat to ērti izmēģināt, izmantojot šo. Neatkarīgi no tā, vai jūsu platums ir 47 mm, 49 mm vai 53 mm, viens no šiem trim izmēriem, visticamāk, jums lieliski derēs. Turklāt dažkārt ir labi nedaudz variēt: Nedaudz lielāks prezervatīvs parasti nodrošina vēl dabiskāku sajūtu. Un ar nedaudz ciešāku izmēru jūs varat aizkavēt savu orgasmu - lai pēc tam to izbaudītu vēl intensīvāk.

MISTER SIZE - 7 prezervatīvu izmēri labākam seksam

Ar septiņiem dažādiem prezervatīvu izmēriem MISTER SIZE palīdz jums izbaudīt relaksētu un labu seksu. To platums ir no 47 mm līdz 69 mm. Ar mūsu MISTER SIZE Smart, MISTER SIZE mērlenti vai praktisko prezervatīvu mērierīci MISTER SIZESizer jūs varat ātri noskaidrot, kurš prezervatīvs jums vislabāk derēs.

Vai, protams, ar citiem mūsu testu komplektiem. Ja "Šaurais testa komplekts" vēl nesniedz ideālas sajūtas, vienkārši izmēģiniet mūsu komplektus "Izmēģini (vidējs) " vai "Platais testa komplekts".

Testētā kvalitāte

MISTER SIZE sniedz pilnīgi jaunas sajūtas seksa laikā un vienlaikus nodrošina optimālu drošību. Jo tikai šādā veidā mīlēšanās laikā varat pilnībā ļauties. Tāpēc visi MISTER SIZE prezervatīvi atbilst DIN standartam EN ISO 4074:2002 un tiek rūpīgi testēti. Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

MISTER SIZE prezervatīvi ir pieejami ne tikai 7 dažādos izmēros, lai katrs vīrietis varētu atrast savu ideālo kontracepcijas partneri. Tie ir arī plānāki un tāpēc jutīgāki nekā parastie prezervatīvi.

Funkcijas

Nominālie platumi: 47 mm, 49 mm, 53 mm, 53 mm.

Garumi: 160 mm, 185 mm

Sienu biezums (prezervatīva biezums): 0,05 mm

Krāsa: caurspīdīga

Forma: cilindriska, ideāli piemērots un viegli izvelkams, ar rezervuāru

Lubrikants: īpaši mitrs

vegāns: jā

Pārbaudīta kvalitāte

Dermatoloģiski pārbaudīts un 100% elektroniski testēts

Sertifikāts: CE 0120 / ISO 4074

Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

EAN tirdzniecībā

4260605480577

MISTER SIZE prezervatīvu galvenā sastāvdaļa ir latekss. To iegūst no kaučuka koka, tāpēc tas ir tīrs dabīgs produkts, kas papildus kaučuka sastāvā galvenokārt satur ūdeni, bet nelielā daudzumā arī sveķus, olbaltumvielas un minerālvielas.

MISTER SIZE prezervatīvu ražošanā tiek izmantots tikai augstākās kvalitātes dabiskā kaučuka latekss no rūpīgi atlasītiem piegādātājiem. Lateksa maisījuma sastāvā ir arī citas sastāvdaļas, kas nodrošina labu elastību, drošu izturību pret plīsumiem un patīkamu, neitrālu smaržu.

Pilns MISTER SIZE prezervatīvu sastāvdaļu saraksts:

 • Cis-1,4-poliizoprēns (dabiskā kaučuka latekss).
 • Cinka dietilditiokarbamāts (paātrinātājs).
 • 4-metilfenols, reakcijas produkti ar diciklopentadiēnu un izobutēnu (antioksidants).
 • Cinka dibutilditiokarbamāts (paātrinātājs)
 • cinka oksīds (vulkanizācijas aktivators)
 • Sērs (vulkanizējošais aģents)
 • Kālija hidroksīds (ziepes)
 • Taukskābju spirts (ziepes)

Informācija saskaņā ar Produktu drošības regulu (ES) 2023/988

Ražotāja informācija

sertifikāti

Lietošanas instrukcija