Skip to main content
MISTER SIZE Medium izmēģinājuma komplekts 53 - 57 - 60 (3 prezervatīvi)
MISTER SIZE Medium izmēģinājuma komplekts 53 - 57 - 60 (3 prezervatīvi)MISTER SIZE Vidējs degustācijas komplekts 53 - 57 - 60 Iepakojuma aizmugureMISTER SIZE Vidēja izmēra degustācijas komplekts 53 - 57 - 60 Iepakojums

2023. gada marta lielajā Stern.de prezervatīvu salīdzinājumā Mister Size prezervatīvi ir pirmajā vietā ar vērtējumu 1,2.

Fabio un 1435 citiem patīk mūsu produkti

MISTER SIZE Vidēja izmēra izmēģinājuma komplekts 53 - 57 - 60

Iepazīstiet Mister Size prezervatīvus 53, 57 un 60 un izmēģiniet 3 vidējo izmēru prezervatīvus praktiskā izmēģinājuma komplektā!

Izceltākās īpašības:

 • atsevišķi prezervatīvi 53., 57. un 60. izmērā
 • pa 1 prezervatīvam cienījamiem, dāsniem un spēcīgiem vīriešiem.
 • ideāli piemērots precīza izmēra noskaidrošanai
 • ideāli piemērots vidējam diapazonam
 • intensīva sajūta, pateicoties tikai 0,05 mm biezām sieniņām
 • caurspīdīgs un gluds - ar smalku lubrikanta plēvīti

MISTER SIZE degustācijas komplekts - "vidējais testa iepakojums" (53 - 57 - 60) ir pieejams šādos iepakojuma izmēros:

3 prezervatīvi

Mūsu MISTER SIZE izmēģinājuma komplektu - "vidējā testa iepakojums" (53 - 57 - 60) var viegli un ātri iegādāties šādos veikalos:

Uzziniet savu personīgo prezervatīva izmēru

Katrs cilvēks ir individuāls, un tas attiecas arī uz labāko preci. Tāpēc ir pašsaprotami, ka MISTER SIZE prezervatīvi nevar būt vienmēr vienāda izmēra. Jo tikai tad, ja prezervatīva izmērs patiešām ir piemērots tieši Jums, Jūs varat izbaudīt pilnīgi bezrūpīgu seksu ar tīrām sajūtām. Protams, bez kaitinošas saspiešanas vai pastāvīgām bažām, ka kaut kas var izslīdēt. Jums patiks šī atšķirība.

Ar precīzu izmēru izmēģināšanas komplektu - MISTER SIZE 53, 57 un 60 izmērs.

Mūsu "Izmēģināšanas komplekts" palīdzēs jums noskaidrot precīzu savu prezervatīva izmēru. Jo, ja jums jau ir aizdomas, ka esat kaut kur pa vidu, ar šo komplektu varat ērti izmēģināt. Neatkarīgi no tā, vai jūsu platums ir 53 mm, 57 mm vai 60 mm, viens no šiem trim izmēriem, visticamāk, lieliski piestāvēs. Turklāt dažreiz var būt labi variēt: Nedaudz lielāks prezervatīvs parasti sniedz dabiskāku sajūtu. Un ar nedaudz ciešāku izmēru jūs varat aizkavēt savu orgasmu - lai pēc tam to izbaudītu vēl intensīvāk.

MISTER SIZE - 7 prezervatīvu izmēri labākam seksam

Ar septiņiem dažādiem prezervatīvu izmēriem MISTER SIZE palīdz jums izbaudīt relaksētu un labu seksu. To platums ir no 47 mm līdz 69 mm. Ar mūsu MISTER SIZE Smart, MISTER SIZE mērlenti vai praktisko prezervatīvu mērierīci MISTER SIZESizer jūs varat ātri noskaidrot, kurš prezervatīvs jums vislabāk derēs.

Vai, protams, izmantojot mūsu trīs degustācijas komplektus. Ja "Vidējais izmēģinājuma komplekts" vēl nesniedz ideālas sajūtas, izmēģiniet mūsu plato vai tievo izmēģinājuma komplektu.

Pārbaudīta kvalitāte

MISTER SIZE sniedz pilnīgi jaunas sajūtas seksa laikā un vienlaikus nodrošina optimālu drošību. Jo tas ir vienīgais veids, kā mīlēšanās laikā varat pilnībā ļauties. Tāpēc visi MISTER SIZE prezervatīvi atbilst DIN standartam EN ISO 4074:2002 un tiek rūpīgi testēti. Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

MISTER SIZE prezervatīvi ir pieejami ne tikai 7 dažādos izmēros, lai katrs vīrietis varētu atrast savu ideālo kontracepcijas partneri. Tie ir arī plānāki un tāpēc jutīgāki nekā parastie prezervatīvi.

Funkcijas

Nominālie platumi: 53 mm, 57 mm, 60 mm, 60 mm.

Garumi: 185 mm, 200 mm

Sienu biezums (prezervatīva biezums): 0,05 mm

Krāsa: caurspīdīga

Forma: cilindriska, ideāli piemērots un viegli izvelkams, ar rezervuāru

Lubrikants: īpaši mitrs

vegāns: jā

Pārbaudīta kvalitāte

Dermatoloģiski pārbaudīts un 100% elektroniski testēts

Sertifikāts: CE 0120 / ISO 4074

Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

EAN tirdzniecībā

4260605480584

MISTER SIZE prezervatīvu galvenā sastāvdaļa ir latekss. To iegūst no kaučuka koka, tāpēc tas ir tīrs dabīgs produkts, kas papildus kaučuka sastāvā galvenokārt satur ūdeni, bet nelielā daudzumā arī sveķus, olbaltumvielas un minerālvielas.

MISTER SIZE prezervatīvu ražošanā tiek izmantots tikai augstākās kvalitātes dabiskā kaučuka latekss no rūpīgi atlasītiem piegādātājiem. Lateksa maisījuma sastāvā ir arī citas sastāvdaļas, kas nodrošina labu elastību, drošu izturību pret plīsumiem un patīkamu, neitrālu smaržu.

Pilns MISTER SIZE prezervatīvu sastāvdaļu saraksts:

 • Cis-1,4-poliizoprēns (dabiskā kaučuka latekss).
 • Cinka dietilditiokarbamāts (paātrinātājs).
 • 4-metilfenols, reakcijas produkti ar diciklopentadiēnu un izobutēnu (antioksidants).
 • Cinka dibutilditiokarbamāts (paātrinātājs)
 • cinka oksīds (vulkanizācijas aktivators)
 • Sērs (vulkanizējošais aģents)
 • Kālija hidroksīds (ziepes)
 • Taukskābju spirts (ziepes)

Informācija saskaņā ar Produktu drošības regulu (ES) 2023/988

Ražotāja informācija

sertifikāti

Lietošanas instrukcija