Skip to main content
MISTER SIZE Plats degustācijas komplekts 60-64-69 (3 prezervatīvi)
MISTER SIZE Plats degustācijas komplekts 60-64-69 (3 prezervatīvi)MISTER SIZE Plašais izmēģinājumu komplekts 60-64-69 Iepakojums

2023. gada marta lielajā Stern.de prezervatīvu salīdzinājumā Mister Size prezervatīvi ir pirmajā vietā ar vērtējumu 1,2.

Fabio un 1435 citiem patīk mūsu produkti

MISTER SIZE Plašais izmēģinājumu komplekts 60-64-69

Atklājiet īpaši lielos Mister Size prezervatīvus 60., 64. un 69. izmērā. Izmēģiniet tos tagad praktiskajā 3 iepakojumu izmēģinājuma komplektā!

Izceltākās īpašības:

 • atsevišķi prezervatīvi 60, 64 un 69 izmēros.
 • pa 1 prezervatīvam spēcīgam, izturīgam un pārdomātam dzimumloceklim.
 • lieliski piemēroti, lai uzzinātu precīzu izmēru
 • ideāli piemērots plašākam diapazonam
 • intensīva sajūta, pateicoties sieniņu biezumam tikai no 0,05 mm līdz 0,06 mm
 • caurspīdīgs un gluds - ar smalku lubrikanta plēvīti

MISTER SIZE degustācijas komplekts - "plašais testa iepakojums" (60 - 64 - 69) ir pieejams šādos iepakojuma izmēros:

3 prezervatīvi

Mūsu MISTER SIZE izmēģinājuma komplektu - "plašo testa iepakojumu"(60 - 64 - 69) var viegli un ātri iegādāties šādos veikalos:

Uzziniet savu personīgo prezervatīva izmēru

Tāpat kā ar apģērba izmēru, arī ar dzimumlocekļa izmēru katrs cilvēks ir individuāls. Mums, MISTER SIZE, ir pašsaprotami, ka prezervatīvi ne vienmēr var būt vienāda izmēra. Jo tikai tad, kad prezervatīva izmērs jums patiešām atbilst, jūs varat pilnībā atslēgties un izbaudīt bezrūpīgu seksu ar tīrām sajūtām. Protams, bez kaitinošas saspiešanas vai pastāvīgām bažām, ka kaut kas var izslīdēt. Jums patiks šī atšķirība.

Ar izmēģinājuma iestatījumu precīzam izmēram - MISTER SIZE 60, 64 un 69 izmērs.

Mūsu "Plašais testa komplekts" palīdzēs jums noskaidrot precīzu jūsu prezervatīva izmēru. Ja jums jau ir aizdomas, ka jūsu dzimumlocekļa izmērs ir kaut kur plašākā diapazonā, ar šo komplektu varat ērti izmēģināt sev piemērotu prezervatīvu izmēru. Neatkarīgi no tā, vai jūsu platums ir 60 mm, 64 mm vai 69 mm, viens no šiem trim izmēriem, visticamāk, jums lieliski derēs. Turklāt dažkārt var būt laba ideja nedaudz variēt: Nedaudz lielāks prezervatīvs bieži vien nodrošina vēl dabiskāku un labāku sajūtu. Un, izvēloties nedaudz ciešāku izmēru, jūs varat nedaudz ilgāk aizkavēt savu orgasmu, jo prezervatīva spiediens ir nedaudz lielāks - lai pēc tam varētu vēl intensīvāk izbaudīt orgasmu.

MISTER SIZE - 7 prezervatīvu izmēri labākam seksam

Ar septiņiem dažādiem prezervatīvu izmēriem MISTER SIZE palīdz jums izbaudīt relaksētu un labu seksu. To platums ir no 47 mm līdz 69 mm. Ar mūsu MISTER SIZE Smart, MISTER SIZE mērlenti vai praktisko prezervatīvu mērierīci MISTER SIZESizer jūs varat ātri noskaidrot, kurš prezervatīvs jums vislabāk derēs.

Vai, protams, ar citiem mūsu testu komplektiem. Ja "Plašais testa komplekts" vēl nesniedz ideālas sajūtas, izmēģiniet mūsu komplektus "Izmēģini (vidējs) " vai "Šaurais testa komplekts".

Testētā kvalitāte

MISTER SIZE sniedz pilnīgi jaunas sajūtas seksa laikā un vienlaikus nodrošina optimālu drošību. Tas ir vienīgais veids, kā jūs varat pilnībā ļauties mīlēšanās laikā. Tāpēc visi MISTER SIZE prezervatīvi atbilst DIN standartam EN ISO 4074:2002 un tiek rūpīgi testēti. Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

MISTER SIZE prezervatīvi ir pieejami ne tikai 7 dažādos izmēros, lai katrs vīrietis varētu atrast savu ideālo kontracepcijas partneri. Tie ir arī plānāki un tāpēc jutīgāki nekā parastie prezervatīvi.

Funkcijas

Nominālie platumi: 60 mm, 64 mm, 69 mm, 69 mm.

Garumi: 200 mm, 220 mm, 220 mm

Sienu biezums (prezervatīva biezums): 0,05-0,06 mm.

Krāsa: caurspīdīga

Forma: cilindriska, ideāli piemērots un viegli izvelkams, ar rezervuāru.

Lubrikants: īpaši mitrs

vegāns: jā

Pārbaudīta kvalitāte

Dermatoloģiski pārbaudīts un 100% elektroniski testēts

Sertifikāts: CE 0120 / ISO 4074

Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

EAN tirdzniecībā

4260605481178

MISTER SIZE prezervatīvu galvenā sastāvdaļa ir latekss. To iegūst no kaučuka koka, tāpēc tas ir tīrs dabīgs produkts, kas papildus kaučuka sastāvā galvenokārt satur ūdeni, bet nelielā daudzumā arī sveķus, olbaltumvielas un minerālvielas.

MISTER SIZE prezervatīvu ražošanā tiek izmantots tikai augstākās kvalitātes dabiskā kaučuka latekss no rūpīgi atlasītiem piegādātājiem. Lateksa maisījuma sastāvā ir arī citas sastāvdaļas, kas nodrošina labu elastību, drošu izturību pret plīsumiem un patīkamu, neitrālu smaržu.

Pilns MISTER SIZE prezervatīvu sastāvdaļu saraksts:

 • Cis-1,4-poliizoprēns (dabiskā kaučuka latekss).
 • Cinka dietilditiokarbamāts (paātrinātājs).
 • 4-metilfenols, reakcijas produkti ar diciklopentadiēnu un izobutēnu (antioksidants).
 • Cinka dibutilditiokarbamāts (paātrinātājs)
 • cinka oksīds (vulkanizācijas aktivators)
 • Sērs (vulkanizējošais aģents)
 • Kālija hidroksīds (ziepes)
 • Taukskābju spirts (ziepes)

Informācija saskaņā ar Produktu drošības regulu (ES) 2023/988

Ražotāja informācija

sertifikāti

Lietošanas instrukcija