Skip to main content

Fabio un 1435 citiem patīk mūsu produkti

Reklāmas prezervatīvi ar savu dizainu kā dāvana

Mister Size tagad ir pieejami arī reklāmas prezervatīvu veidā. B2B klientiem prezervatīvi ir izcila, neparasta reklāmas dāvana ar augstu atceres vērtību, taču arī privātie klienti var gūt labumu no neparastas individuāla dizaina dāvanas idejas.

Izceltās īpašības:

 • Vienvietīgs prezervatīvs mazā burtiņā
 • individuāli apdrukājams
 • neparasts reklāmas nesējs
 • augsta atcerēšanās vērtība
 • pieejams no 500 gab.
 • arī ballītēm vai vecpuišu ballītēm

Lūdzu, sazinieties ar mums tieši, lai saņemtu individuālu piedāvājumu vai pasūtījumu:

Kāpēc reklāmas prezervatīvi?

Lieliska ideja: reklāmas prezervatīvi! Apdrukātie prezervatīvi vai prezervatīvi ar logotipu ir neparastas un pievilcīgas reklāmas dāvanas gandrīz jebkuram gadījumam. Ar mums jūs varat uzdrukāt prezervatīvus un izplatīt tos kā nekaunīgus reklāmas prezervatīvus starp atvērtiem cilvēkiem.

Reklāmas prezervatīvi: nekaunīgi, seksīgi un humoristiski

Uzdāviniet gumiju, divus vai trīs. Jūs varat nogalināt vairākus zaķus ar vienu šāvienu. Apdrukātie prezervatīvi piesaista uzmanību, reklāmas vēstījums paliek potenciālo klientu atmiņā, un vakara akta vai rīta ātrā seksa laikā partneris var baudīt drošu seksu. Protams, prezervatīviem ar apdruku nav reklāmas nospieduma uz paša prezervatīva, bet mēs apdrukājam tikai prezervatīva iepakojumu. Mūsu reklāmas prezervatīviem nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz motīviem un jūsu radošumu: Automašīnas, piktogrammas, asprātīgi teicieni vai jūsu uzņēmuma logotips lieliski iederas uz ērta prezervatīva iepakojuma. Ārējo iepakojumu var izmantot arī kā pievilcīgu reklāmas laukumu.

Pievilcīga reklāmas vieta: prezervatīvi ar apdruku

Sērkociņu grāmatiņas, cukura paciņas un kondensēta piena blisteri jau sen tiek izmantoti kā reklāmas nesēji. Apdruka uz prezervatīviem - reklāmas radošie mākslinieki ir uzdrošinājušies to darīt tikai kopš sekss vairs nav tabu tēma, un reklāmas par drošu seksu mirgo ekrānos labākajā laikā. Vēl pirms dažiem gadiem pircēji bija apmulsuši, kad pārdevēja pie kases līnijas kliedza uz visu tirdzniecības zāli: "Jutta, cik maksā prezervatīvi?". Mūsdienās tikai retais cilvēks, iepērkoties prezervatīvus, sārtojas. Apdrukātie prezervatīvi ar smieklīgiem motīviem ir labi redzami pie kases un aptiekā vairs netiek paslēpti pie grīdas. Poligrāfija uz prezervatīviem ir efektīva alternatīva uzņēmumiem, kuriem ir neliels reklāmas budžets, bet kuri tomēr vēlas atstāt lielu iespaidu. Reklāmas prezervatīvi izceļas - Jūsu uzņēmums izceļas, ja tas izmanto reklāmas prezervatīvus kā mārketinga stratēģiju. Noteikti!

Iespiediet savus prezervatīvus: Vienkārši un lēti

Prezervatīvi vienmēr ir droša izvēle - gan reklāmā, gan seksa laikā. Mazajiem kontraceptīvajiem līdzekļiem, prezervatīviem jeb Frommser (kā tos mīļi dēvē pēc izgudrotāja Jūliusa Fromma vārda) tiek piemēroti visaugstākie kvalitātes standarti, un mēs tos pasūtām no izvēlētiem zīmolu ražotājiem. Jūs varat izvēlēties dažādus zīmolus, izmērus un pat aromātus, pirms pienāk laiks izstrādāt un izdrukāt prezervatīvus. Ar ribām, ar tapām, krāsaini vai monstruāla izmēra - mēs uzdrukāsim jebkuru jūsu vēlamo prezervatīvu iepakojumu. Klasiskie reklāmas prezervatīvi ir kvadrātveida, praktiski un lēti. Jūs varat viegli izvēlēties no mūsu dizaina veidnēm, lai noformētu savus reklāmas prezervatīvus, vai sazināties ar mums konfidenciāli pa pastu. Mēs nodrošināsim, ka ikviena jūsu prezervatīvu reklāmas ideja ir iespējama ar drukas palīdzību.

Droša likme, droša reklāma: prezervatīvi ar logotipu

Papildus atsevišķi iesaiņotiem un apdrukātiem prezervatīviem mēs jūsu vajadzībām izstrādājam arī praktiskas salokāmas kartītes ar pielīmētiem prezervatīvu iepakojumiem, kas garantēti piesaistīs uzmanību kā pasta sūtījumi (tiešais pasts) vai gadatirgos un ballītēs. Apdrukātie prezervatīvi ar logotipu ietilpst jebkurā aploksnē, nepalielina apjomu, bet veicina drošu jūsu reklāmas izplatīšanu. Kad ir jāstrādā ātri: Minipaketes ar uzlīmēm. Pievienojieties un dariet to ar reklāmas prezervatīviem. Nekur citur nav iespējams ātrāk un drošāk iegūt maksimālu reklāmas efektu.

MISTER SIZE reklāmas prezervatīvi diemžēl ir pieejami tikai 57. izmēra prezervatīvu izmērā. Vai jums ir nepieciešams cits prezervatīvu izmērs jūsu akcijai? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu risinājumu.

Īpašības

Nominālais platums: 57 mm

Prezervatīva garums: 185 mm

Sienu biezums (prezervatīva biezums): 0,05 mm

Krāsa: caurspīdīga

Forma: cilindriska, ideāli piemērots un viegli izvelkams, ar rezervuāru.

Lubrikants: īpaši mitrs

vegāns: jā

Pārbaudīta kvalitāte

Dermatoloģiski pārbaudīts un 100% elektroniski testēts

Sertifikāts: CE 0120 / ISO 4074

Vairāk par mūsu kvalitātes standartiem varat uzzināt mūsu četros pamatprincipos.

MISTER SIZE prezervatīvu galvenā sastāvdaļa ir latekss. To iegūst no kaučuka koka, tāpēc tas ir tīrs dabīgs produkts, kas papildus kaučuka sastāvā galvenokārt satur ūdeni, bet nelielā daudzumā arī sveķus, olbaltumvielas un minerālvielas.

MISTER SIZE prezervatīvu ražošanā tiek izmantots tikai augstākās kvalitātes dabiskā kaučuka latekss no rūpīgi atlasītiem piegādātājiem. Lateksa maisījuma sastāvā ir arī citas sastāvdaļas, kas nodrošina labu elastību, drošu izturību pret plīsumiem un patīkamu, neitrālu smaržu.

Pilns MISTER SIZE prezervatīvu sastāvdaļu saraksts:

 • Cis-1,4-poliizoprēns (dabiskā kaučuka latekss).
 • Cinka dietilditiokarbamāts (paātrinātājs).
 • 4-metilfenols, reakcijas produkti ar diciklopentadiēnu un izobutēnu (antioksidants).
 • Cinka dibutilditiokarbamāts (paātrinātājs)
 • cinka oksīds (vulkanizācijas aktivators)
 • Sērs (vulkanizējošais aģents)
 • Kālija hidroksīds (ziepes)
 • Taukskābju spirts (ziepes)

Informācija saskaņā ar Produktu drošības regulu (ES) 2023/988

Ražotāja informācija

sertifikāti

Lietošanas instrukcija