Skip to main content

Prezervatīvu, kam beidzies derīguma termiņš, lietošana: 23 pārsteidzoši dzīves palīglīdzekļi

Ja vēlaties noskaidrot, vai joprojām varat lietot prezervatīvus, kam beidzies derīguma termiņš, esat nonācis īstajā vietā. Šeit uzzināsiet, kāpēc nav laba ideja izmantot vecus prezervatīvus seksam un kā tos izmantot atkārtoti.

Mēs esam pārliecināti, ka jūs būsiet pārsteigts par to, kam varat izmantot prezervatīvus.

Vai seksam var izmantot prezervatīvus, kuriem beidzies derīguma termiņš?

Prezervatīvi ar beigušos derīguma termiņu parasti joprojām ir lietojami un nav toksiski, neatkarīgi no tā, vai to derīguma termiņš ir beidzies pirms 1, 2, 3, 4 mēnešiem vai pat ilgāk. Tomēr tos tomēr nevajadzētu izmantot seksam, jo latekss laika gaitā kļūst porains.

Tas nozīmē, ka, jo vecāks ir prezervatīvs, jo lielāks risks, ka tas seksa laikā saplēsīsies. Tāpēc labāk ir laikus iegādāties jaunus prezervatīvus atbilstošā izmērā. un uzglabāt toslai novērstu prezervatīvu neveiksmesprezervatīvu neveiksmes.

Kā tā vietā atkārtoti izmantot vecos prezervatīvus?

Par laimi, ir daudz dažādu veidu, kā atkārtoti izmantot prezervatīvus, kuriem beidzies derīguma termiņš. Šeit ir 23 labākie dzīves gudrības veidi un idejas.

1. ūdensnecaurlaidīgs viedtālruņu, kameru un citu lietu ielikšana prezervatīvā

Jūs negaidīti pārsteidzis spēcīgs lietus? Vai arī vēlaties uzņemt foršas zemūdens fotogrāfijas? Vai arī esat uzaicināts uz ūdens kauju? Tad jūs varat viegli pasargāt savas elektroierīces, somas un pases ar prezervatīvu, kam beidzies derīguma termiņš.

Vienkārši iztiniet prezervatīvu, vajadzības gadījumā noslaukiet lubrikantu, ievietojiet priekšmetu prezervatīvā un sasieniet to kopā. Šādā veidā joprojām var pat lietot viedtālruni.

2. Aizsargājiet brūces un plāksterus no ūdens ar veciem prezervatīviem

Netīrs ūdens vai mitrums var viegli izraisīt infekcijas atvērtās brūcēs, ja tās nonāk saskarē ar to. Jūs varat ātri izgatavot pagaidu ūdensnecaurlaidīgu pārsēju, izmantojot prezervatīvu, kam beidzies derīguma termiņš.

Atvākojiet prezervatīvu, nogrieziet galu un pēc tam pārvelciet to pār skarto vietu.

UZMANĪBU: Noņemiet prezervatīvu pēc iespējas ātrāk, jo atkarībā no ķermeņa daļas un prezervatīva izmēra prezervatīvs var kavēt asins plūsmu.

3. Prezervatīva plaukstas locītavas balstam birojā vai mājās

Jūs daudz strādājat pie datora un jums sāp plauksta locītava? Tad jūs varat ātri atkārtoti izmantot vecos prezervatīvus kā plaukstas balstu.

Vienkārši piepildiet prezervatīvu ar ūdeni vai smiltīm, sasieniet to mezglā un novietojiet zem plaukstas locītavas.

4. Izmantojiet prezervatīvus, kam beidzies derīguma termiņš, kā stresa bumbu relaksācijai

Vai jums ir daudz stresa, jo klienti, kolēģi, ģimenes locekļi, draugi vai paziņas mēdz jums dzīt nervus? Tad izveidojiet stresa bumbu no saviem prezervatīviem, kuriem beidzies derīguma termiņš.

Atveriet prezervatīvu, piepildiet to ar smiltīm vai līdzīgu materiālu un sasieniet to. Ja vēlaties, varat pat nokrāsot savu jauno stresa bumbu.

5. apavu krēmu, lai jūsu apavi spīdētu ar gumijām.

Jūsu ādas apavi vai sandales ir blāvi un tiem izmisīgi nepieciešams spīdums pirms nākamā pasākuma? Tad ātri atvākojiet prezervatīvu un noberziet apavus. Eļļojošā želeja piešķirs tām dabisku un noturīgu spīdumu.

6. Izmantojiet vecus prezervatīvus kā gumijas lenti

Nepieciešams aiztaisīt plastmasas maisiņu vai noturēt kopā dažas lietas, bet mājās nav gumīšu? Nekādu problēmu! Vienkārši izņemiet vecu prezervatīvu, noņemiet lubrikantu, ja nepieciešams, un pēc tam sagrieziet to mazās strēmelēs.

Pēc tam varat izmantot prezervatīvu gumijas kā parastas gumijas lentes.

7. Atveriet cieši aizskrūvējamos vāciņus ar prezervatīviem, kuriem beidzies derīguma termiņš

Vai jums ir burka vai cits trauks ar skrūvējamu vāciņu, kuru jūs vienkārši nevarat atvērt? Tas noteikti izdosies ar prezervatīvu, kam beidzies derīguma termiņš.

Atvākojiet prezervatīvu, vajadzības gadījumā noslaukiet lubrikantu un pēc tam uzlieciet prezervatīvu uz vāciņa. Papildu pretestība garantē, ka jums izdosies atvērt trauku.

8. Vairākkārt lietojami prezervatīvu dzesēšanas spilventiņi un dzesēšanas paketes

No saviem prezervatīviem, kuriem beidzies derīguma termiņš, varat izgatavot arī lieliskus atkārtoti lietojamus dzesējošos spilventiņus un aukstuma paketes. Tos varat izmantot, lai atdzesētu ievainojumus vai ēdienu ceļā.

Vienkārši piepildiet prezervatīvu ar aukstu ūdeni, sasieniet to mezglā un ievietojiet to saldētavā uz dažām minūtēm vai stundām, atkarībā no tā, cik auksts un saspringts tas jums ir nepieciešams.

9. Izmantojiet prezervatīvus, kam beidzies derīguma termiņš, kā ūdensnecaurlaidīgu zeķi vai cimdu

Negribas samērcēt kājas vai bez cimda aizsniegt šķidrumu, kuram labāk nepieskartos? Tad izņemiet ārā prezervatīvus! Jūs varat vienkārši pārvilkt tos pāri savām kājām vai rokām.

UZMANĪBU: Pārliecinieties, ka neslīdat lubrikanta dēļ, un atstājiet prezervatīvu uz kājām vai rokām tikai pēc iespējas īsāku laiku. Atkarībā no prezervatīva lieluma tas var traucēt asins plūsmu. 10. Uzlieciet prezervatīvu uz pēdām un kājām.

10. Atkārtoti izmantojiet prezervatīvus, kuriem beidzies derīguma termiņš, kā maisiņus un saldētavas maisiņu aizstājējus.

Pārtikas vai citu lietu pārpalikumi ir jāpārvadā vai jānovieto, bet jums nav pa rokai maisiņa vai saldētavas maisiņa? Tad varat vienkārši atkārtoti izmantot kādu no saviem prezervatīviem, kam beidzies derīguma termiņš. Vienkārši piepildiet prezervatīvu, sasieniet to mezglā un noglabājiet.

11. Izmantojiet vecos prezervatīvus kā avārijas dzeramo dzērienu pudeli, atrodoties ceļā.

Esat nonācis ārkārtas situācijā vai citu iemeslu dēļ jums ir nepieciešams veids, kā ņemt līdzi dzeramo ūdeni? Tad jūsu vecie prezervatīvi ir ideāli partneri. Vienkārši piepildiet tos ar ūdeni un sasieniet. Lai nodrošinātu papildu aizsardzību, iebāztiet prezervatīvu biezā zeķē, kas papildus amortizē.

12. Izveidojiet ugunskuru ar saviem prezervatīviem, kuriem beidzies derīguma termiņš

Esat nonācis ārkārtas situācijā un jums ir nepieciešams iekurt uguni? Šis dzīves uzlauzums palīdzēs jums to izdarīt, kamēr spīd saule. Piepildiet prezervatīvu ar lielu daudzumu ūdens no tuvējās ūdenstilpes vai lielu daudzumu sniega, lai tas izkustu, un sasieniet to.

Tad uzlieciet salmus, sausu zāli vai citu malku un izstiepiet piepildīto prezervatīvu sānos. Tādējādi jāveido diezgan līdzena virsma augšpusē un izliekums apakšā. Kad saule izies cauri lēcai, tā fokusēsies un liks degt jūsu malkai.

13. izmantot vecus prezervatīvus ēdiena gatavošanai

Vecos prezervatīvus var izmantot arī ēdiena gatavošanai. Jāatzīst, diezgan dīvaina ideja, bet īstenojama. Ja jūs protat japāņu valodu, ir pieejama pat prezervatīvu pavārgrāmata, ko varat iegādāties.

14. Izlietot atkārtoti prezervatīvus, kam beidzies derīguma termiņš, kā ballīšu rotājumus un balonus

Bez jautrām dekorācijām un baloniem jebkura ballīte automātiski ir uz pusi mazāk jautra. Ja nevēlaties tiem tērēt papildu naudu, varat izgatavot jautras dekorācijas ar prezervatīviem.

Uzpūsti tos, nokrāso, piepildi vai izmanto citos veidos. Vienīgais ierobežojums ir jūsu radošums.

15. Izmantojiet vecos prezervatīvus kā durvju aizbīdņus.

Vēlaties, lai jūsu durvis neaizvērtos caurvēja dēļ vai lai tās netrāpītos uz sienām? Izmantojiet vecos prezervatīvus kā durvju aizbīdņus. Vienkārši piepildiet prezervatīvu ar smiltīm vai zemi, sasieniet to mezglā un novietojiet durvju priekšā vai aiz tām.

Ja tas vairs pienācīgi neturēsies, varat nomazgāt putekļus, un tas atkal būs kā jauns.

16 Kondomi ar beigušos derīguma termiņu kā papīra atsvariņi

Protams, jūs varētu izmantot akmeni vai citu dārgu papīra atsvaru, taču prezervatīvu papīra atsvars ir daudz jautrāks un lētāks.

Nomazgājiet no prezervatīva lubrikantu, piepildiet to ar smiltīm, augsni, oļiem vai citu materiālu, sasieniet to un esat gatavs.

17. Izgatavojiet jautrus ledus kubiņus no saviem prezervatīviem, kuriem beidzies derīguma termiņš.

Ja vēlaties pārsteigt savus viesus ar kaut ko īpašu, prezervatīvu ledus klucīši ir jautra un oriģināla ideja. Viss, kas jums nepieciešams, ir tukši tualetes papīra ruļļi, prezervatīvi ar beigušos derīguma termiņu, ūdens un saldētava.

 1. Novietojiet ruļļus tā, lai atvērums būtu uz galda vai pret jums.
 2. Tad izņemiet prezervatīvus un iztiniet tos nedaudz tālāk, nekā tualetes papīra ruļļi ir augsti.
 3. Tad pakariniet prezervatīvus ar aizvērto pusi uz leju tualetes papīra ruļļos un izstiepiet prezervatīvu pāri ruļlim.
 4. Tagad tam jābūt piestiprinātam tā, lai to varētu piepildīt ar ūdeni.
 5. Kad prezervatīvi ir piepildīti ar ūdeni, ievietojiet tos uz dažām stundām saldētavā.
 6. Kad ledus gabaliņi ir pilnīgi sacietējuši, varat tos izņemt no ruļļa, uz mirkli palaist zem silta ūdens un pēc tam vienkārši noņemt prezervatīvu.

Jūs esat gatavs.

18. Atkārtoti izmantojiet vecos prezervatīvus atkaļķošanai

Ūdens no krāna vai dušas galviņas netek pienācīgi vai šļakstās visos virzienos? Tad ir pienācis laiks notīrīt ūdenī akmeņus. Bet, ja jums negribas vai nav iespēju izjaukt visu krānu, varat notīrīt akmeņus arī ar prezervatīviem.

Vienkārši piepildiet prezervatīvu ar nedaudz ūdens, etiķa vai citronskābes un pārvelciet prezervatīvu pār krānu. Tagad nostipriniet to ar dažām gumītēm un ļaujiet tam iesūkties. Jo spēcīgāks ir etiķis, jo vairāk to vajadzētu atšķaidīt, lai krāni neizmainītu krāsu.

19. izmantot prezervatīvus, kam beidzies derīguma termiņš, kā ragavas

No prezervatīviem, kuriem beidzies derīguma termiņš, var viegli izgatavot praktisku ragaviņu. Viss, kas jums nepieciešams, ir prezervatīvs, papīra glāze un nazis vai šķēres.

Vispirms iztiniet prezervatīvu un pārvelciet to pāri papīra krūzes atvērumam. Pēc tam apvērsiet vāciņu otrādi un ar nazi vai šķērēm izgrieziet apakšdaļu. Jūs esat gatavs.

Tagad varat mest savus šāviņus caur atveri prezervatīvā, tad turiet papīra krūzi un prezervatīvu, kamēr ar otru roku velkat prezervatīvu.

20. Atkārtoti izmantojiet prezervatīvus, kuriem beidzies derīguma termiņš, kā matu saiti

Ja jums ir gari mati un nav pa rokai skrāpējuma, varat atkārtoti izmantot vecu prezervatīvu, lai ātri izveidotu skrāpējumu. Iztiniet prezervatīvu, pilnībā iztiniet to un nogrieziet gredzenu pie prezervatīva atveres.

Jums būs skrāpītis, ar ko izķemmēt matus.

21. Izmantojiet vecas gumijas kā vāciņu aizvietotāju

Šim prezervatīva lifehack ir 2 varianti. Pirmais ir tāds, ka jūs paņemat prezervatīvu un vienkārši pārvelkat to pāri konteinera atvērumam, lai nekas nenokļūtu konteinerā.

Otrajā variantā jūs uzpūšat prezervatīvu, tad uzliekat to uz atveres, ar otro roku spēcīgi nospiežat uz prezervatīva un vienlaikus izlaižat gaisu. Tādējādi prezervatīvs aizvērsies ap trauka atveri.

22. atkārtoti izmantojiet prezervatīvus kā pretslīdes pārklājumu

Šis uzlauzums darbojas gandrīz tāpat kā iepriekšējā trika 2. variācija. Vispirms iztiniet prezervatīvu, iztiniet to un noņemiet lubrikantu. Pēc tam to piepūšat un piespiežat pie tā, piemēram, glāzi, vienlaikus atkal izlaižot gaisu. Tādējādi prezervatīvs savelkas ap stikla apakšdaļu un novērš tā slīdēšanu.

23. Izgatavo DIY prezervatīva rūķi no veciem prezervatīviem

Ar šo veco prezervatīvu pārkārtošanas triku jūs varat izgatavot skaistus dekorus savam mājoklim. Lūk, kas jums nepieciešams:

 • Prezervatīvs
 • Amatniecības un modelēšanas māls
 • piltuve (var izgatavot no papīra)
 • Skavas un/vai aukla
 • Krāsas

Lūk, kā jūs izveidojat savu prezervatīva rūķi:

 1. Izpako prezervatīvu un iztiniet to
 2. Paņemiet piltuvi un piepildiet prezervatīvu ar amatniecības betonu.
 3. Sasieniet prezervatīvu un nostipriniet mezglu ar skavu vai auklu virs prezervatīva, lai iegūtu uz augšu vērstu formu.
 4. Ļaujiet betonam sacietēt vismaz 24 stundas.
 5. Izņemiet prezervatīvu no betona
 6. Izmantojiet modelēšanas mālu, lai tālāk veidotu rūķīti. Piemēram, izveidojiet degunu, cepurītei - pufu utt.
 7. Nokrāsojiet rūķi pēc savas gaumes

Kad krāsa ir izžuvusi, varat novietot rūķi savā mājā vai dārzā. Šeit jūs varat atrast Orion video pamācību.

Secinājums - Atkārtoti izmantojiet vecus prezervatīvus, kuriem beidzies derīguma termiņš

Prezervatīvi ir neticami daudzpusīgi, un ar tiem var gūt daudz jautrības arī ārpus guļamistabas. Seksa laikā nevajadzētu izmantot prezervatīvus, kuriem beidzies derīguma termiņš, jo tie kļūst poraini un var ātri saplīst un plīst.

Tāpēc, ja to derīguma termiņš ir beidzies, pārliecinieties, ka iegādājaties jaunus prezervatīvus atbilstošā izmērā, lai novērstu prezervatīvu neveiksmes, un pēc tam izmantojiet vecās gumijas citur.

Vai zinājāt, ka 88 % vīriešu izmanto nepareiza izmēra prezervatīvus? Ja vēl nezināt savu izmēru, šeit atradīsiet, kā 4 vienkāršos soļos atrast savu ideālo prezervatīvu izmēru.

Mister Size
Vairāk rakstu

Padariet to vēl vairāk - ar seksa fantāzijām savā personīgajā galvā kinoteātris

Lasīt tagad

Viens kā neviens - par ko ir dažādas dzimumlocekļa formas

Lasīt tagad

Vai mūsdienās cilvēki mazāk nodarbojas ar seksu?

Lasīt tagad