Skip to main content

10 labi iemesli lieliskam seksam (labākie šeit un tagad)

Starp darbu, Instagram un nodokļu deklarācijām dažkārt nav tik viegli atrast īsto laiku dažiem laimīgiem kopā būšanas mirkļiem. Un, pirms tu to apjautīsi, pilnvērtīga seksuālā dzīve atkāpjas otrajā plānā - kā tas mūsdienās gadās arvien vairāk jauniem cilvēkiem. Tāpēc ir pēdējais laiks kaut ko darīt un atgriezt šos tirpinošos mirkļus ikdienas dzīvē. Lai jūs motivētu, esam apkopojuši 10 pārliecinošus iemeslus, kāpēc jums vajadzētu baudīt lielisku seksu tieši šeit un tagad. Viss pārējais ir atkarīgs no jūsu iztēles...

1. lielisks līdzeklis pret ikdienas stresu

Kāpēc gan neizjaukt apburto loku un nedarīt to otrādi? Tā vietā, lai ļautu ikdienas stresam sabojāt jūsu seksuālo dzīvi, izmantojiet lielisku seksu, lai uz brīdi atliktu ikdienas stresu malā. Šādā veidā jūs radīsiet labākos apstākļus fantastiskai dienai divējādi. Un pēc tam atgriezieties darbā ar labu laimes sajūtu.

Sekss ir veselīgs - un kā!

Protams, tas nav pats aizraujošākais iemesls, taču sekss ir īsts brīnumlīdzeklis, kad runa ir par veselību: tas stiprina jūsu imūnsistēmu un uzlabo jūsu izredzes pārdzīvot nākamo saaukstēšanās slimību vilni neskartu. Sekss var arī pozitīvi ietekmēt jūsu asinsspiedienu, samazinot sirds slimību risku. Vīriešiem regulāra ejakulācija uztur prostatu labā formā un samazina prostatas vēža risku.

Arī psihika gūst labumu no pilnvērtīgas seksuālās dzīves. Seksa laikā izdalījušies endorfīni un "omulības hormons" oksitocīns stiprina mūsu labsajūtu. Un tādējādi veido nelielu aizsargmūri pret negatīvām izjūtām un depresīvu noskaņojumu. 3. Sekss ir kā aizsargājošs faktors pret negatīvām sajūtām un depresīvu noskaņojumu.

3. un ir arī pretsāpju remdējoša iedarbība

Ne vienmēr ir nepieciešamas tabletes, lai mazinātu sāpes. Jo patiesībā endorfīniem orgasma laikā var būt ļoti līdzīga iedarbība. Papildus tam, ka tas novērš uzmanību, tavs ķermenis patiesībā ir mazāk jutīgs pret sāpēm. Un muskuļu atslābums var pat nozīmēt, ka pēc tam galvassāpes vai muguras sāpes tiek aizpūstas prom.

4. sekss piešķir kaut ko īpašu jūsu harizmai

Vai esi kādreiz pamanījis, kā tu izskaties cilvēkiem, kad tikko esi nodarbojies ar seksu? Vai arī esat to piedzīvojuši kopā ar citiem? Jūsu ārējam izskatam pēkšņi ir tas kaut kas īpašs, un arī no iekšpuses jūs jūtaties diezgan labi. Tāpēc, ja nākamajā ballītē vēlaties atstāt labu iespaidu, pirms tam palutiniet sevi ar kārtu guļamistabā vai uz virtuves galda. Vai pat karstu un ātru seksu pirms nākamās tikšanās? Ja tā ir laba sajūta, kāpēc ne!

5. Sekss ir piedzīvojumiem bagāts un radošs

Ekstatiskā jūsu ķermeņu mijiedarbībā jūs varat izdzīvot sevi pilnībā un ļaut vaļu radošumam. Ar piedzīvojumu pilnām fantāzijām, lomu spēlēm un visu, kas ienāk prātā. Izbaudiet šo nelielo laiku un parādiet, uz ko jūs spējat! Un, ja jums nepieciešams neliels grūdiens, vienkārši ļaujiet sevi iedvesmot mūsu seksa fantāzijām savā personīgajā galvas kinozālē.

6. frizūra!

Daudzi to ir mēģinājuši, bet tas ir absolūti neiespējami! Jo frizūru pēc seksa vienkārši nav iespējams atveidot. Un tā izskatās vienkārši perfekti - tādā relaksētā, mežonīgā veidā. Tāpēc, iespējams, ir palicis tikai viens risinājums: pārbaudītā metode ar intensīvu mīlēšanās seansu.

7. Sarežģītas sarunas pēc seksa parasti ir daudz mierīgākas

Jums kopā ir nedaudz saspringts laiks, un jūsu emocijas ir uzvirmojušas? Grūti noticēt - bet tieši šādos brīžos make-up sekss dažkārt var darīt brīnumus. Pēc tam, kad esat izlējuši sakrājušos enerģiju savstarpējā saskarsmē un vismaz fiziski atkal kļuvuši mazliet tuvāki, lietas bieži vien izskatās daudz atbrīvotākas. Izmantojiet patīkamās sajūtas, lai atkal mierīgi par visu parunātu. Vai arī paguliet un kādu laiku izbaudiet tuvību. Pēc tam vairums problēmu šķiet daudz mazākas, un jūs kopā varat rast labu risinājumu.

8. un arī gulēt ir vieglāk

Jūs nevarat aizmigt un tikai grozāties uz palagiem turp un atpakaļ, kamēr galva vienkārši neizslēdzas? Tad patiešām vētraini apgulieties gultā - kopā dziļi apskāvies ar savu labāku pusīti (bet, protams, tikai tad, ja viņa ir nomodā un gatava tam). Izbaudiet pacēlumu, pēc tam pāris maigi skūpsti, un jūs, iespējams, drīz aizmigsiet maigā miegā. Starp citu, tas ir saistīts arī ar iepriekš minēto "apskāvienu hormonu" oksitocīnu.

Un kā nelielu pateicību par palīdzību aizmigt, nākamajā rītā vienkārši atnesiet brokastis uz gultu.

9 Neliels klimakss vairo pašapziņu

Pēc seksa ne tikai vispārējā pašsajūta ir labāka nekā parasti - jūs arī jūtaties pašpārliecinātāks. Tāpēc, ja tev nepieciešams neliels uzmundrinājums vai pareizais noskaņojums, lai beidzot drosmīgi un nelokāmi pieprasītu sen nokavēto algas paaugstinājumu: Vienkārši izmantojiet nelielo ego palielinājumu, ko sniedz mazliet mīlēšanās. Un, ja jūtaties labi: saglabājiet frizūru! Jo mēs zinām, ka tā ir absolūti maģiska!

10. godīgi: jūs to esat pelnījuši!

Bet pagaidiet! Kāpēc mums vispār būtu daudz jādomā par to, kāpēc mums vajadzētu nodarboties ar seksu? Galu galā, tas ir super jauki un godīgi: tu to esi pelnījusi. Ne tikai labu seksu, bet absolūti lielisku seksu. Jebkurā variācijā, kas tevi dara laimīgu. Tāpēc ļaujiet lameļu rāmim kārtīgi ieskrieties, jo ir pienācis laiks darbībai un labām sajūtām!

Lieliska seksa baudīšana - neatkarīgi no tā, vai tam ir labs iemesls

Neatkarīgi no tā, vai jums tam ir pamatots iemesls vai vienkārši spontāni rodas tāda vēlme: palutiniet sevi kopā tieši tad, kad jums tā tīk. Un, protams, vēl kaut kas ir daudz svarīgāks par labiem iemesliem seksam: lai jūs neļautu sevi pārāk ietekmēt ikdienā valdošajam stresam, pārāk maz laika un daudz kam citam. Jo mēs vienmēr varam atrast iemeslus, kāpēc mums nevajadzētu nodarboties ar seksu. Bet tas, vai tie mums patiešām ir labi, ir pavisam cits jautājums. Uz kuru vislabāk var atbildēt tad, kad nākamreiz būsiet izbaudījuši lielisku seksu...

Mister Size
Vairāk rakstu

Padariet to vēl vairāk - ar seksa fantāzijām savā personīgajā galvā kinoteātris

Lasīt tagad

Viens kā neviens - par ko ir dažādas dzimumlocekļa formas

Lasīt tagad

Vai mūsdienās cilvēki mazāk nodarbojas ar seksu?

Lasīt tagad