Skip to main content

Mister Size Itālijas aptiekās

Tagad Mister Size prezervatīvus var iegādāties pirmajās Itālijas aptiekās, jo esam ieguvuši pirmo Itālijas aptieku vairumtirgotāju. Pateicoties mūsu aptieku vairumtirgotājam, Mister Size prezervatīvi tagad ir daudz vieglāk un ātrāk pieejami daudzās Itālijas aptiekās un tādējādi arī Jūs kā prezervatīvu lietotājus sasniedz daudz ātrāk.

Mūsu pirmā aptieka Itālijā

Ilgi pirms mēs ieguvām pirmo aptieku vairumtirgotāju Itālijā, mūsu Mister Size prezervatīvi bija pirmās aptiekas sortimentā Bruņekā, Dienvidtirolē. Tādējādi Zieglauer Farmacia aptieka vairāk vai mazāk ir mūsu bāka Itālijas aptieku tirgū, no kuras jūsu piemērotais prezervatīvu izmērs tagad arvien vairāk izplatās arī vietējā mērogā Itālijā un ir ātri un ērti pieejams jums.

Papildu informācija gala klientiem

Vai vēlaties iegādāties Mister Size savā aptiekā? Papildus daudzām aptiekām Vācijā tas tagad ir iespējams arī Itālijā. Vienkārši pajautājiet savā aptiekā, vai nu prezervatīvi jau ir pieejami uz vietas, vai arī farmaceits var tos pasūtīt jums. Jūs varat arī vērsties pie mums, ja jums ir kādi jautājumi, vai arī dot viņiem mājienu mūsu tīmekļa vietnē.

Informācija farmaceitiem

Ja esat farmaceits un vēlaties iekļaut mūsu prezervatīvus savā sortimentā, mēs esam izveidojuši jums īpašu lapu ar visu informāciju, piegādes avotiem un mārketinga materiāliem. Ja jums rodas kādi jautājumi, varat sazināties ar mūsu aptieku vairumtirgotāju vai arī jebkurā laikā sazināties ar mums tieši.

Kontaktinformācija aptiekas izplatīšanai Itālijā:
RÖSSLER SRL
Via Giotto-Str. 23
39100 Bozen - Bolzano (Itālija).

Tālrunis: 0039-0471-913317
Fakss: 0039-0471-915054
E-pasts: info(at)roesslerpharma(dot)it

Mister Size
Vairāk rakstu

Padariet to vēl vairāk - ar seksa fantāzijām savā personīgajā galvā kinoteātris

Lasīt tagad

Viens kā neviens - par ko ir dažādas dzimumlocekļa formas

Lasīt tagad

Vai mūsdienās cilvēki mazāk nodarbojas ar seksu?

Lasīt tagad