Skip to main content

Slow Sex: kas tas ir, kā tas darbojas un kādas ir tā priekšrocības?

Slow sex ir tikai garlaicīgs, lēns sekss? Pilnīgi nē! Aiz nedaudz maldinošā nosaukuma slēpjas erotikas, baudas un intimitātes brīnumu zeme vīriešiem un sievietēm. Pat ar erekcijas problēmām un bez erekcijas jūs varat nodarboties ar slow sex.

Vai esat ziņkārīgs? Tad jautri lasiet!

Kas ir slow sex?

Termins "slow sex" ir nedaudz maldinošs, jo runa nav tikai par lēnāku seksu.

Lēnais sekss ir daudz vairāk par apzinātu palēnināšanos, ar kuru spiediens uz sniegumu un orgasmu medības izlido no guļamistabas, lai atbrīvotu vietu kaislīgai baudai un patiesai intimitātei.

Īpaši mūsdienās visam vienmēr ir jābūt ātrākam, lielākam un labākam, un šī attieksme ātri vien līdz ar to ieslīd arī guļamistabā. Šis spiediens uz sniegumu var novest pie tā, ka vīriešiem var rasties erekcijas problēmas, sievietes vairs nepiedzīvo orgasmu un sekss kopumā nesniedz gandarījumu.

Lēnais sekss nozīmē atkal sajust sevi, savu ķermeni un partneri un izbaudīt seksu ar vai bez orgasma.

Kas jums nepieciešams slow sex?

Būtībā jums nav nepieciešams nekas, izņemot vēlmi izmēģināt kaut ko jaunu un (daudz) laika. Jo tieši par to ir runa:

Laika veltīšana relaksētai baudai un intimitātei.

Vīriešiem ļoti noderīgs ir prezervatīvs, jo tas palīdz ilgāk izturēt. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo prezervatīva izmēru, lai jūs visu sajustu, netiktu traucēta asinsrite un jums nebūtu vienmēr jāpārbauda, vai tas vēl ir klāt.

Būtībā jums vai jūsu partnerim nav nepieciešama erekcija, lai baudītu lēnu seksu.

Kā darbojas lēnais sekss?

Vispirms vissvarīgākais:

Nav pareizā vai nepareizā lēnā seksa.

Pirms sākat, pārliecinieties, ka esat izslēdzis vai likvidējis visus traucējumu avotus. Tas nozīmē, ka jāizslēdz viedtālruņi, modinātāji, televizori, datori un, vēlams, pat durvju zvans. Pulksteņus varat pagriezt, noņemt vai nolikt malā.

Pirms sākat darbu, jums vajadzētu aiziet uz tualeti, paņemt kaut ko dzeramu un sagatavot dvieļus, lai starpbrīžos nebūtu jāceļas.

Kad esat gatavi, varat iekārtoties ērtāk. Izģērbieties viens otram vai guliet viens otram blakus kaili, sāciet atpūsties un ierodieties. Tas, kā jūs turpināsiet, ir jūsu ziņā.

Jūs varat lēnām izpētīt savus ķermeņus ar pirkstiem vai lūpām, izmēģināt, kādas ir sajūtas, un ilgi skūpstīties. Jūs varat arī lēnām palielināt savu uzbudinājumu ar maigu masāžu vai samīļošanu.

Izmēģiniet jaunus pieskārienus, atstājiet ierastos ceļus, sākumā izvairieties no klasiskajām erogēnajām zonām, pirms tam maigi, bez lielām kustībām turiet vai glāstiet partnera dzimumlocekli vai vulvu.

Mēs iesakām šai daļai veltīt aptuveni 30 līdz 60 minūtes.

Ja erekcijas problēmu iemesls ir izpildījuma spiediens un stress, šis laiks, iespējams, jau ir licis tām izzust. Pat ja Jums vai Jūsu partnerim nav erekcijas, Jūs varat turpināt nākamos soļus un dažādas pozas, lai dažādotu Jūsu rotaļas.

Un pat bez erekcijas var ievietot dzimumlocekli, ja nepieciešams. Lai to izdarītu, ar vienu roku paņemiet to par kātu, ar otru - par dzimumlocekli, vienlaikus atvelkot priekšādu, ja tāds ir. Pēc tam dzimumlocekli ievieto līdzīgi kā mīkstu tamponu.

Pretējā gadījumā jūs varat savienot, kad esat gatavs vai jūtaties tam gatavs. Mēs jums pastāstīsim, kuras pozas ir īpaši piemērotas lēnajam seksam pēc brīža.

Kad esat savienojušies, ir īpaši svarīgi, lai jūs neiekristu vecajos modeļos. Atcerieties, ka galvenais ir sajust vienam otru un palielināt savu uzbudinājumu. Tam nav nepieciešama (stipra) erekcija vai pastāvīgas kustības.

Kāda ir labākā pozīcija lēnam seksam?

Visas seksa pozas, kurās ir daudz ķermeņa kontakta, acu kontakta un romantikas, ir ideālas:

Misionāra pozīcija

Mums droši vien nav nepieciešams jums izskaidrot šo pozīciju. Vai nu vīrietis, vai sieviete guļ virsū. Šī pozīcija ir viegla, un to var ieņemt stundām ilgi bez piepūles. Šajā pozā var apmainīties ar skūpstiem, glāstiem un visiem citiem mīļuma izpausmes veidiem.

Pozīcija ar karoti

Karotes pozā abi guļ uz sāniem. Vīrietis guļ, nedaudz atvirzīts, pret viņas dibenu no aizmugures un tādējādi var ar viņu savienoties. Viņš ir ideālā pozīcijā, lai viņu glāstītu.

Satrauktais eņģelis

Satraukta eņģeļa stāvoklis ir līdzīgs karotes stāvoklim. Vienīgā atšķirība ir tā, ka abi partneri saliec kājas un pievelk tās pie rumpja.

Zen pauze

Zen pauzē vīrietis guļ uz sāniem uz muguras, vienu kāju saliecis, lai nedaudz pagrieztos pret viņu. Arī viņa guļ sānos, vērsta pret viņu, un vienu kāju uzliek pār viņu un viņa gurnu. Šādā veidā abi var gulēt atslābināti un viņiem ir pietiekami daudz vietas maigumam.

Lotosa zieds

Lotosa zieda pozai ir nepieciešama zināma elastība, taču tad tā ir brīnišķīgi intīma un jūtīga seksa poza. Vispirms viņš apsēžas atslābinātā krustenisko kāju pozā. Pēc tam viņa apvij kājas ap viņu, kamēr lēnām sēž uz viņa un savienojas ar viņu. Šādā veidā jūs abi varat baudīt viens otra skatienus un pieskārienus, cieši apskāvušies.

Burvju kalns

Šai pozai ir nepieciešama spilvenu un segu kaudze. Sakrauj tos tā, lai viņa ar ķermeņa augšdaļu varētu gulēt uz kaudzes. Kaudzītei jābūt tik stingrai, lai tā nesabruktu pie mazākās kustības. Tad vīrietis guļ viņai virsū no mugurpuses tā, lai viņa ķermeņa augšdaļa atrastos viņai uz muguras un tādējādi savienotos ar viņu.

Rezultāts ir līdzīgs suņa stilam, taču ar lielāku ķermeņa kontaktu un ērtāku novietojumu.

Ar ko parasts sekss atšķiras no lēnā seksa?

Parastā seksa laikā galvenā uzmanība bieži tiek pievērsta orgasmam. Katram vajadzētu sasniegt kulmināciju pēc iespējas ātrāk, intensīvāk un biežāk.

Lēnajā seksā galvenais ir sajūtas, intimitāte un maigums. Orgasms ir apsveicams, bet nav nepieciešams, lai baudītu patīkamu un apmierinošu laiku. Iesakņojušos paradumus un rutīnu var lauzt un gūt jaunu pieredzi.

Vai lēnais sekss nav garlaicīgs?

Tas, vai lēns sekss ir garlaicīgs, ir atkarīgs no konkrētā cilvēka. Vislabāk to izmēģināt un redzēt, kā tas patīk tieši jums. Tomēr daudzi ir ļoti pārsteigti par to, cik intensīvs un apmierinošs ir lēnais sekss, pat ja neviens nav piedzīvojis orgasmu.

Daudzi ir vēl vairāk pārsteigti, jo kulmināciju ir sasnieguši bez iekļūšanas, jo uzbudinājums no šāda veida seksa ir bijis tik liels.

No kurienes rodas lēnais sekss?

Lēnā seksa terminu un praksi ir radījusi seksa terapeite un autore Diāna Ričardsone. Savos darbos viņa ir savienojusi seno ķīniešu un indiešu filozofiju ar mūsdienu seksuālās zinātnes atklājumiem un sarakstījusi daudzas grāmatas.

Viena no tām ir grāmata"Lēnais sekss - atrodot laiku mīlestībai". Šajā grāmatā viņa dalās ar vingrinājumiem un ilustrācijām, kas var palīdzēt izjust mīlestību, kaisli un pilnvērtīgu seksu arī vecumdienās.

Secinājumi par lēnu seksu

Izmēģinot Lēnu seksu, jums ir iespēja pārveidot savu seksuālo dzīvi un partnerattiecības un piedzīvot piepildītu erotisku piedzīvojumu. Tā var būt iespēja tuvināties savam partnerim vairāk nekā, iespējams, jebkad agrāk. Jūs varat pārtraukt mūžīgo orgasma pakaļdzīšanos un piedzīvot patiesu intimitāti.

Vēlaties uzzināt vairāk par to, kas patiešām veido labu seksu? Tad izlasiet mūsu rakstu ar 5 padomiem pilnvērtīgai seksuālajai dzīvei!

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad