Skip to main content

Intīmais pīrsings un drošs sekss ar prezervatīvu - vai tas ir iespējams?

Uzziniet, kas jums jāzina, lai varētu droši lietot kontracepciju ar intīmajām rotaslietām un vienmēr būtu aizsargāti vislabākajā iespējamajā veidā.

Rūpīgi apsveriet lēmumu par pīrsingu

Kā vienmēr, padomājiet, pirms rīkojaties, kas šajā gadījumā nozīmē pīrsinga iegūšanu. Aptaujas liecina, ka intīmais pīrsings paaugstina pašapziņu un, kā tiek apgalvots, uzlabo seksuālo dzīvi, turklāt intīmās rotaslietas daudziem cilvēkiem ir īsts acs kaktiņš. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc daudzi cilvēki uzskata, ka intīmās rotaslietas ir tik pievilcīgas, un izgrezno savus krūtsgali, klitoru, dzimumlocekli, dzimumlocekli vai sēkliniekus. Tiek izmantoti visdažādākie materiāli, bet lielākoties metāla spraudņi, gredzeni vai stieņi. Ja biežāk nodarbojaties ar orālo seksu, jāapzinās, ka ietekmi var atstāt arī mēles vai lūpu caurduršana.

Ja vēlaties kādu no šīm intīmajām ķermeņa daļām izgreznot, jums ne tikai iepriekš jānoskaidro, kādas pīrsinga metodes vai variācijas ir pieejamas, bet arī kādas ir sekas un riski jums personīgi un jūsu drošai seksualitātei.

Paaugstināts infekcijas risks

Daži pīrsingi, piemēram, skrotuma pīrsings (hafada), palielina risku inficēties ar seksuāli transmisīvajām slimībām. Šāda veida pīrsings rada jaunu caurumu intīmajā zonā, kuru nevar aizsargāt ar prezervatīvu. Tāpēc ieteicams ievērot piesardzību un pirms dzimumakta pīrsingu var nākties pārklāt ar speciālu plāksteri.

Pareiza intīmo rotaslietu izvēle

Ir jābūt skaidram, ka prezervatīvi ir jutīgi pret metāla vai asiem priekšmetiem. Tāpēc ar intīmajiem pīrsingiem jābūt ļoti uzmanīgiem; neviens prezervatīvs negarantēs aizsardzību. Vislabāk ir noņemt rotaslietas pirms dzimumakta, jo īpaši, ja jūsu pīrsingam piemīt šādas īpašības:

  • stūrains
  • smails
  • asa
  • raupjš

Ja pīrsings ir gluds un apaļš, tas joprojām var darboties diezgan labi, tomēr pastāv paaugstināts prezervatīva plīsuma risks. Tāpēc jums pašiem ir jāizvērtē risks.

Būtībā ir spēkā šāds princips: izšķiroša nozīme ir jūsu intīmpreču izvēlei un jūsu personīgajai gatavībai uzņemties risku. Jā, sekss ar intīmo pīrsingu un prezervatīvu ir iespējams, taču nav pilnīgas drošības garantijas.

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad