Skip to main content

Vasaras seksa padomi: 7 veidi, kā šovasar nodarboties ar sensacionālu seksu

Vasara beidzot ir klāt, un līdz ar to nāk saule, vasaras karstums un karsts vasaras sekss. Pētījumi liecina, ka vasaras mēnešos mūsu dzimumtieksme palielinās un parasti mums ir vairāk seksa. Zinātnieki apgalvo, ka saules gaisma paaugstina mūsu labsajūtu veicinošo hormonu dopamīna un serotonīna, kā arī testosterona līmeni - tas liek mums justies laimīgākiem un uzbudinātākiem.

Ja tu jau jūties karsts un sviedrains, iespējams, tu nedomā par seksu, taču tam nevajadzētu atturēt tevi no sensacionāla seksa. Lai gan laikapstākļi nav vienīgā lieta, kas liek mūsu temperatūrai paaugstināties, šeit ir 7 vasaras seksa padomi, kas palīdzēs jums šovasar baudīt sensacionālu seksu.

1. vasaras seksa padoms: izmēģiniet seksu dušā.

Sekss dušā ir lielisks veids, kā atvēsināties (vai sasildīties), kad laiks ir ārkārtīgi karsts. Nav brīnums, ka sekss dušā ir viens no mūsu visu laiku iecienītākajiem, jo seksuālo pieredzi var papildināt ar tik daudz dažādām sajūtām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai ūdens šļakstās pa muguru, vai pastiprināt jutekliskos pieskārienus, uzziežoties ar ziepēm, vai izmantojat dušas galviņu, lai stimulētu viens otru, vai sākat priekšspēli dušā, pirms vēlāk to pabeidzat guļamistabā, sekss dušā ir mūsu sensacionālā vasaras seksa iespēju saraksta augšgalā.

Vasaras seksa 2. padoms: atvēsinieties ar ledus gabaliņiem

Ja neesat izmantojis ledus gabaliņus orālā seksa laikā, tad esat palaidis garām ļoti īpašu triku. Ledus kubiņi ne tikai lēni kūst mutē un palīdz jums atdzist, bet ledus kubiņu vēsuma sajūta apvienojumā ar jūsu mutes un lūpu siltumu palielina baudu jūsu partnera dzimumorgāniem. Varat arī paņemt ledus kubiņu un paberzēt ar to erogēnās zonas, piemēram, iekšējo augšstilbu daļu vai kaklu, lai panāktu vislabāko priekšspēli. Ja vēlaties spert vēl vienu soli tālāk, varat izmantot arī aizsietas acis, lai palielinātu ledus kubiņu uzbudinājumu. Tāpēc nākamreiz, kad sajutīsiet, ka temperatūra paaugstinās, paņemiet ledus kubiņus un sagādājiet partnerim zosu kājas.

Vasaras seksa 3. padoms: atdzesējiet seksa rotaļlietas

Vēl viens no mūsu iecienītākajiem veidiem, kā atvēsināties karstuma viļņa laikā, ir piepildīt trauku ar ledusaukstu ūdeni (varat pievienot arī dažus ledus gabaliņus) un atstāt savu stikla vai metāla seksa rotaļlietu uz brīdi atdzist. Pirms lietošanas to var arī ievietot ledusskapī uz aptuveni 10 minūtēm, lai atdzistu. Seksa rotaļlietas vēsums, tai iekļūstot partnerī (vai sevī), sniegs aizraujošas sajūtas un tirpinošu orgasmu.

Vasaras seksa 4. padoms: Izmantojiet vēsus pārtikas produktus.

Paņemiet savu iecienītāko saldējumu vai atdzesētu putukrējumu un uzklājiet to uz partnera ķermeņa. Kad vēsā sajūta iedarbosies uz tavu ķermeni, tu vari sniegt partnerim apmierinošu sajūtu, vari ļaut viņam sajust tavas elpas siltumu, kamēr tu viņu skūpstīsi un laizīsi. Sievietēm, lūdzu, esiet uzmanīgas un nelieciet saldējumu vai putukrējumu maksts tuvumā, jo cukurs var izraisīt rauga infekcijas, un tas nevienam nav jautri.

Vasaras seksa 5. padoms: esiet radoši

Karstā vasaras dienā misionāra poza var šķist pārāk "karsta un sviedraina" - divi ķermeņi viens otram virsū tikai rada lielāku ķermeņa siltumu. Tāpēc varbūt ir pienācis laiks izmēģināt kādu jaunu pozu, kas paredz mazāku ķermeņa kontaktu. Apgrieztā kovbija (kad sieviete guļ virsū, bet ir vērsta pret partnera kājām) un suņa stils (kad viens partneris noliecas uz priekšu, bet otrs viņu uzņem no muguras) varētu būt divas alternatīvas pozas, kuras vajadzētu izmēģināt šovasar.

Vasaras seksa padoms Nr. 6: sajūtiet vēsu vēju

Varbūt tas izklausās vienkārši, bet ir kaut kas patīkams, ja uzbudinātā stāvoklī uz ādas jūtat vēsu vējš. Kas var būt labāks par atvēsināšanos karstumā seksa laikā? Neatkarīgi no tā, vai jums ir liels dārzs, vai arī varat atvēlēt sev kādu nomaļu vietu ārā, jūs redzēsiet, ka vēss gaiss uzlabo seksuālo pieredzi. Ja nav iespējams nodarboties ar seksu ārā, tā vietā varat atvērt logu un ienest svaigu gaisu iekšā.

Vasaras seksa padoms Nr. 7: izmantojiet prezervatīvus

Ja plānojat vasaras romānu, var būt vilinoši atteikties no prezervatīviem un doties uz randiņu bez prezervatīva, taču saskarties ar seksuāli transmisīvo infekciju vai grūtniecības risku noteikti nav tas veids, kā jūs vēlaties, lai beigtos jūsu vasara. Izmantojot mūsu īpaši plānos prezervatīvus un ideālo izmēru, jūs varēsiet justies tā, it kā gandrīz nemaz nelietojot prezervatīvu, bet ar papildu priekšrocību - bez nepatīkamiem pārsteigumiem.

Iegādājieties prezervatīvus tagad

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad