Skip to main content

Stropu mērītājs ar atšķirību - mūsu Condom Sizer

Suporti ir precīzs instruments, ko parasti izmanto metroloģijā un tirdzniecībā, lai veiktu precīzus objektu garuma, diametra un biezuma mērījumus. Daudzu cilvēku personīgajā darbarīku kastītē mājās ir arī suports, ko dažkārt dēvē par mēraparātu. Suporti ir precīzi instrumenti, un to precizitāte ir lielāka nekā daudzu citu mērinstrumentu. Tos ir ļoti viegli lietot - lai izmērītu, piemēram, diametru, vienkārši uzspiediet suportiņu ap objektu un nolasiet diametru uz skalas.

Mēs, MISTER SIZE, izmantojam šo vienkāršo un precīzo principu, lai arī jūs varētu ļoti viegli un precīzi izmērīt prezervatīva izmēru, tāpēc esam izstrādājuši prezervatīvu mērierīci. Protams, mūsu Condom Sizer nav asu malu, kā tas ir dažiem kalibratoriem, lai aizsargātu jūsu dzimumlocekli.

Jūs varat vienkārši novietot mūsu Condom Sizer ap savu erekcionēto dzimumlocekli kā mērierīci un izmantot to diametra mērīšanai tāpat kā instrumentu. Tomēr, tā kā diametrs nav tas pats, kas prezervatīva izmērs, bet tas vispirms ir jāpārrēķina, mēs esam izstrādājuši skalu, lai parādītu prezervatīva izmēru. Tāpēc vienkārši izmēriet un nolasiet prezervatīva izmēru tieši, nepārrēķinot.

Kur var iegādāties prezervatīvu mērītāju?

Mūsu prezervatīvu mērītājs ir pieejams arvien vairāk veikalos, piemēram, pašlaik to var pasūtīt šeit:

Mūsu prezervatīvu stiprinātājs ir daudzfunkcionāls

Papildus tam, ka mūsu prezervatīva mērītājs ir paredzēts ne tikai tam, lai atvieglotu prezervatīva izmēra noteikšanu, bet piedāvā arī vairākas citas izmantošanas iespējas.

Jautra dāvana

Protams, jūs varat izmantot Condom Sizer ne tikai sev, tā ir arī jautra un neparasta dāvana, kas noteikti paliks atmiņā, galu galā ikvienam ir jāzina sava prezervatīva izmērs, lai, lietojot prezervatīvus, būtu optimāli aizsargāts.

Avārijas ledus skrāpis

Mūsu kalipera mērītājs ir izgatavots no izturīgas plastmasas un spēj izturēt daudz. Tāpēc, ja pēkšņi iestājas sals un jūsu automašīna ir aizsalusi, ledus skrāpis atkal var pazust, kā tas bieži gadās. Pat ja tas varbūt ir nedaudz mazs, avārijas gadījumā jūs varat izmantot arī mūsu Kondomu dzirnaviņas.

Skrāpējumiem no ruberoīniem vai etiķešu noņemšanai.

Ne vienmēr tas attiecas tikai uz monētām, mūsu Condom Sizer, protams, var izmantot arī ruberoīdu nokasīšanai. Tas ir pietiekami izturīgs. Mūsu izturīgā plastmasas karte var palīdzēt arī ar etiķetēm, kas ir nedaudz stingrākas. Vienkārši novietojiet malu uz etiķetes un nospiediet, lai atbrīvotu etiķeti.

Pudeļu atvērējs

Pateicoties izturīgajai konstrukcijai, mūsu skavas mērītāju ar nelielu praksi var izmantot arī kā pudeļu atvērēju. Vienkārši pamēģiniet, tas, protams, nav ideāli, taču ārkārtas situācijās tas darbojas.

Mister Size
Vairāk rakstu

MISTER SIZE stāsts - ideāla prezervatīva vīzija

Lasīt tagad

Pareiza prezervatīva izmēra noteikšana 4 vienkāršos soļos

Lasīt tagad

Mister Size komanda

Lasīt tagad