Skip to main content

Pavasara atmoda: 5 padomi neaizmirstamiem orgasmiem

Kam nepatīk intensīvi orgasmi? Dažreiz mūsu seksuālajā dzīvē iestājas rutīna, kad seksuālā bauda samazinās - šeit ir pieci padomi, kā šopavasar piedzīvot labākus orgasmus.

Vairāk masturbējiet

Jā, jūs dzirdējāt pareizi - vairāk masturbācijas izraisa intensīvākus orgasmus. Pētot savu intīmo zonu, jūs ne tikai labāk apzināties savu ķermeni, bet arī varat atklāt jaunas un dažādas patīkamas sajūtas un izjūtas, kas palielina seksuālo baudu un sniedz jums iekšējas zināšanas, ar kurām nākamreiz dalīties ar partneri. Ja ciešat no priekšlaicīgas ejakulācijas vai orgasmiem, kas iestājas pārāk ātri, ar masturbācijas palīdzību varat apmācīt savu ķermeni nogaidīt nedaudz ilgāk. To var izdarīt, piemēram, uz 30 sekundēm apstājoties, kad jūtat, ka tuvojaties kulminācijai. Jo ilgāk jūs pauzēsiet un iemācīsieties nesteigties, jo ilgāk jūs varēsiet izturēt, līdz sasniegsiet baudas virsotni, kas novedīs jūs pie galīgā orgasma.

Nepasteidzieties ar priekšspēli

Mēs zinām, ka var būt kārdinoši izlaist priekšspēli un uzreiz pāriet pie dzimumakta, īpaši, ja jums nav daudz laika vai enerģijas. Tomēr, ja izlaidīsiet priekšspēli, jūs palaidīsiet garām veselu virkni seksuālo baudu, pirms sasniegsiet orgasmu. Priekšspēles laikā organismā izdalās vairāki labsajūtu veicinoši hormoni, kas palīdz palielināt baudu kulminācijas laikā. Dopamīns, neirotransmiters, kas ir atbildīgs par prieka un atalgojuma gūšanu, izdalās priekšspēles laikā un izraisa lielāku baudas un gaidīšanas sajūtu, savukārt oksitocīns, "apskāvienu hormons", palīdz stiprināt saikni un intimitāti starp jums un jūsu partneri. Turklāt priekšspēle palīdz sagatavot ķermeni dzimumakta uzsākšanai, stimulējot erogēnās zonas, palielinot asins plūsmu uz dzimumorgāniem, padarot jūs "slapju" un sasprindzinot muskuļus intensīvākam orgasmam. Tāpēc, ja pēdējā laikā esat izlaidis priekšspēli, ir pienācis laiks to atgriezt savā seksuālajā dzīvē - jūs brīnīsieties, kā jūs kādreiz dzīvojāt bez tās!

Pagariniet savu seksuālo dzīvi ar jaunām pozām

Atzīsim, ka ir viegli iekrist seksuālajā rutīnā, īpaši, ja esat ar partneri jau ilgu laiku. Iespējams, mēs katru reizi, kad nodarbojamies ar seksu, izlemjam par savām iecienītākajām pozām, visticamāk, tās ir vai nu misionārais, kovārieša vai suņa stils. Taču Kamasūtras grāmatā ir vairāk nekā 64 pozīcijas, tāpēc ir ļoti daudz pozīciju un paņēmienu, par kuriem jūs, iespējams, neesat dzirdējuši un kuri var palielināt intensīvāku un patīkamāku orgasmu iespēju. Turklāt jaunas iecienītākās pozas atrašana var būt lielisks veids, kā veidot ciešāku saikni ar partneri un izklaidēties, vienlaikus mazinot seksuālo garlaicību. Piemēram, ja nekad neesat piedzīvojis vaginālo orgasmu, pozu maiņa, lai stimulētu G punktu, var radīt lielāku seksuālo baudu un intensīvāku orgasmu.

Apgūstiet pareizu elpošanas tehniku

Tantriskā elpošana ir tehnika, kas var palielināt seksuālo baudu un novest pie intensīvāka orgasma, palielinot jutīgumu, apzināšanos un seksuālo enerģiju mūsu ķermenī. To panāk, koncentrējoties uz lēnu, dziļu elpošanu, vienlaikus iztēlojoties seksuālās enerģijas plūsmu, kas iet caur ķermeni dzimumakta laikā. Tiek uzskatīts, ka šī tehnika palielina asins plūsmu un jutīgumu dzimumorgānu rajonā, tādējādi izraisot lielāku uzbudinājumu un seksuālo baudu. Tāpēc, ja vēlaties piedzīvot intensīvākus orgasmus, izmēģiniet šo tehniku.

  • Lēni un dziļi ieelpojiet caur degunu apmēram 5 sekundes.
  • Ieelpojot vajadzētu sajust, kā paceļas vēders - to sauc par diafragmatisko elpošanu, un tā var palīdzēt palielināt un kontrolēt seksuālo uzbudinājumu.
  • Aizturiet elpu uz 1-2 sekundēm.
  • Lēnām izelpojiet caur degunu apmēram 5 sekundes.

Jo vairāk praktizēsiet šo tehniku, jo vieglāk būs sasniegt garākus un intensīvākus orgasmus.

Pārliecinieties, ka izmantojat pareizā izmēra prezervatīvus

Viens no lielākajiem mītiem ir tas, ka prezervatīvi nav ērti - un šis mīts nevar būt tālāk no patiesības. Iemesls, kāpēc dažiem cilvēkiem nepatīk prezervatīvi, ir tas, ka viņi lieto nepareiza izmēra prezervatīvus, kas mazina seksuālo baudu un vienlaikus kaitē drošībai. Pārāk liels prezervatīvs var izslīdēt dzimumakta laikā un samazināt stimulāciju un berzi, ja tas nav cieši piestiprināts pie dzimumlocekļa, savukārt pārāk ciešs prezervatīvs var saspiest kātu, radot diskomfortu vai samazinot asinsriti. Ja, valkājot prezervatīvu, jūs vairāk uztrauc pats prezervatīvs vai tas jums ir neērts, jūs varat mazāk koncentrēties uz seksuālo pieredzi un mazāk izbaudīt dzimumaktu. Lai palielinātu intensīvāka orgasma izredzes, pārliecinieties, ka izmantojat pareizā izmēra prezervatīvu. Izmantojiet iespēju tagad un ātri un vienkārši nosakiet sev piemērotu prezervatīva izmēru.

Nosakiet prezervatīva izmēru tagad

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad