Skip to main content

Pareiza rīcība ar prezervatīviem - visaptveroša rokasgrāmata par ilgtspējīgu rīcību

Vai esat gatavs uzzināt vairāk par to, kā pareizi atbrīvoties no prezervatīviem un vienlaikus palīdzēt aizsargāt vidi? Mūsdienu pasaulē, kurā ilgtspējība un atbildība kļūst arvien svarīgāka, ir svarīgi rīkoties videi draudzīgi pat intīmos brīžos. Tāpēc atbildīga prezervatīvu lietošana ietver arī pareizu izmešanu, lai jums nebūtu jācieš no tādām problēmām kā aizsērējusi tualete vai vides problēmas. Šeit jūs varat uzzināt visu, kas jums jāzina, lai pareizi atbrīvotos no izlietotajiem prezervatīviem.

Kāpēc ir svarīga pareiza iznīcināšana?

Bieži vien pastāv uzskats, ka izlietotos prezervatīvus var vienkārši ietīt salvetē un pēc tam noskalot tualetē. Tomēr tas bieži vien rada problēmas, jo atšķirībā no tualetes papīra gan prezervatīvs, gan salvetes nešķīst un tādējādi vai nu aizsprosto jūsu tualeti, vai, iespējams, arī kanalizācijas sistēmu vai jūsu pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Tāpēc tualetē kļūdaini izmesti prezervatīvi var izraisīt nopietnus aizsprostojumus. Taču jūs varat izvairīties no santehniķa apmeklējuma, ja pareizi atbrīvosieties no prezervatīviem.

Izlietoti prezervatīvi pieder pie pārpalikumu atkritumiem, nevis tualetē, ne dabā vai organiskajos atkritumos un ne atkritumu konteinerā. Bet kāpēc tas ir tik svarīgi? Papildus acīmredzamai higiēnas nepieciešamībai pareiza izmešana atlikušajos atkritumos novērš notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un ūdenstilpju piesārņošanu. Pareiza izmešana aizsargā arī savvaļas dzīvniekus, jo prezervatīvi var kļūt bīstami savvaļas dzīvniekiem, ja tie tajos iekrīt vai nejauši tos apēd.

Padomi praktiskai īstenošanai

  • Noņemiet prezervatīvu no dzimumlocekļa: Pēc dzimumakta beigām pārliecinieties, ka esat savlaicīgi izvilcis dzimumlocekli, pirms tas ir nokaltis. Izvelkot to, turiet prezervatīvu pie dzimumlocekļa pamatnes, lai tas nevarētu noslīdēt. Pēc tam uzmanīgi noņemiet prezervatīvu no dzimumlocekļa, lai tas nevarētu noplūst. Bieži vien palīdz arī turēt prezervatīvu pie rezervuāra un slīdēt to uz leju.
  • Ievelciet mezglu: Pirms izlietotā prezervatīva izmešanas sasieniet to mezglā atvērtajā galā. Tas novērš ķermeņa šķidrumu noplūdi un padara izmešanu higiēniskāku. Lai to izdarītu, turiet prezervatīvu ar rezervuāru uz leju, pēc tam kondomu augšējā daļā viegli sasieniet mezglu kā balonu, neļaujot tam noplūst.
  • Saglabājiet diskrētumu: Lai aizsargātu savu privātumu un ievērotu cieņu pret citiem, ieteicams ietīt prezervatīvu tualetes papīrā vai salvetē.
  • Izmest atkritumos: Izlietoto un ietīto prezervatīvu izmetiet atkritumos.
  • Izmetiet atsevišķi: Folijai līdzīgo plombu uz prezervatīva var izmest atkritumu tvertnē vai Vācijā - dzeltenajā maisiņā. Dažās valstīs tas arī jāizmet atlikušajos atkritumos, jo šeit vēl nav izveidotas piemērotas pārstrādes sistēmas. Pievienotās lietošanas instrukcijas, kas izgatavotas no papīra un kartona iepakojuma, vislabāk izmest papīra atkritumos vai otrreizējai pārstrādei paredzētajā atkritumu tvertnē atkarībā no valsts un jūsu reģionā spēkā esošajiem kartona/papīra noteikumiem.

Vides aspekts

Lai gan prezervatīvi ir būtiski seksuālajai veselībai, to sastāva un iznīcināšanas problēmu dēļ tie rada problēmas videi. Lielākā daļa prezervatīvu ir izgatavoti no lateksa - dabiska materiāla, kas ir bioloģiski noārdāms, taču tikai optimālos apstākļos, kas dabā ir reti sastopami. Tāpēc tā sadalīšanās organiskajos atkritumos aizņemtu pārāk ilgu laiku, un tādēļ to būtu jāturpina šķirot, radot lielus izdevumus. Pat ja prezervatīvi dzīves cikla beigās tomēr nonāk atkritumos, jūs varat palīdzēt samazināt ietekmi uz vidi, pareizi tos utilizējot. Piemēram, ja jums regulāri ir nepieciešami prezervatīvi, varat iegādāties lielu iepakojumu, piemēram, mūsu MISTER SIZE 36 iepakojumus, lai, no vienas puses, samazinātu izlietotā iepakojuma daudzumu un, protams, daudzos transporta maršrutus, ja iegādājaties vairākus mazākus iepakojumus, no otras puses.

Ja jums ir bijis sekss ceļā

Pat tad, ja prezervatīvu izmantojat ārpus savām četrām sienām, jārūpējas, lai tas tiktu pareizi izmests. Nekādā gadījumā to nekādā gadījumā nedrīkst vienkārši izmest dabā, jo, kā minēts iepriekš, tas, no vienas puses, var apdraudēt dzīvniekus, un, no otras puses, jūs noteikti nevēlaties atrast izlietotu prezervatīvu paši, kad esat izgājuši ārpus mājas. Arī tualete nav piemērota vieta, kad atrodaties dabā; problēmas, kas no tā izriet, galu galā ir jāuzņemas visiem mūsu līdzcilvēkiem. Tāpēc, atrodoties ārpus mājas, izmetiet prezervatīvu atkritumos, tāpat kā to darītu mājās. Ietiniet to salvetē un izmetiet atkritumu tvertnē. Kā alternatīva ir arī mazi higiēnas maisiņi ceļošanai, kuros jūs varat viegli paņemt tos līdzi uz mājām un pēc tam tos pienācīgi izmest.

Secinājums

Prezervatīvu izmešana var būt mazs mūsu ikdienas dzīves aspekts, taču, ja ar to rīkojas pareizi, tā būtiski veicina vides un veselības aizsardzību. Atbildīgi atbrīvojoties no izlietotajiem prezervatīviem, jūs sniedzat nozīmīgu ieguldījumu higiēnas un vides aizsardzībā. Atcerieties, ka katram mazam solim ir nozīme, un jūsu izvēle var kaut ko mainīt. Esiet informēti, rīkojieties atbildīgi un rādiet piemēru ilgtspējīgākai nākotnei.

Mister Size
Vairāk rakstu

MISTER SIZE stāsts - ideāla prezervatīva vīzija

Lasīt tagad

Pareiza prezervatīva izmēra noteikšana 4 vienkāršos soļos

Lasīt tagad

Mister Size komanda

Lasīt tagad