Skip to main content

Kas notiek, ja esi nepareiza izmēra: 12 smieklīgi Ziemassvētku vecīša stāsti

Kas notiek, ja jums ir nepareizs izmērs? Uzziniet, kāpēc nepareiza izmēra valkāšana var izraisīt haosu un diskomfortu, un 12 smieklīgos Ziemassvētku vecīša stāstos uzziniet, kāpēc Mister Size prezervatīvs patiešām ir labākā dāvana, ko varat saņemt šajos Ziemassvētkos.

Pirmais Ziemassvētku stāsts

Pastāstīšu jums stāstu: pirms dažiem gadsimtiem viens no maniem elfiem, vārdā Marija, bija salauzis savus vītņpapēžu kurpes un aizmirsis dabūt rezerves pāri. Tā kā viņai nebija laika tos salabot, viņai nācās valkāt vecu lielu pāri, ko viņa bija atradusi apraktu darbnīcā. Viņa iebāza savas mazās pēdiņas šajās lielajās zaļajās čībiņās un visu dienu staigāja ar neērtiem apaviem, paklupdama ik uz soļa. Neskatoties uz visām pūlēm, nabaga Marija nebija apmierināta ne ar vienu no darbiem, ko viņa vēlējās paveikt šajā dienā. Kopš tās dienas Marija vienmēr pārliecinās, ka valkā pareizā izmēra apavus, un nēsā līdzi rezerves pāri..... gadījumam, ja tās saplīst.

Otrais Ziemassvētku stāsts

Reiz es ierados šajā savdabīgajā salmu namiņā nelielā ciematā Anglijas dienvidos. Kad nonācu pie sniegotā skursteņa pakājē, ieraudzīju, ka virs kamīna karājas divas bērnu zeķes. Viens no bērniem bija uzkarinājis sarkanu zeķeni, kas bija pārāk liela, tāpēc tā karājās zemu pie skursteņa - cerot uz vairāk dāvanām, nodomāju sevī. Bet, kad es gāju izņemt dāvanu no sarkanā Ziemassvētku maisiņa, pagriezos un ieraudzīju, ka garais sarkanais zeķotājs bija aizdedzies! Man izdevās nodzēst ugunsgrēku, bet kas zina, kas varēja notikt, ja manis tur nebūtu bijis? Kopš tās dienas es cenšos atgādināt cilvēkiem, lai viņi piekarina pareizā izmēra zeķes, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ko var sagādāt pārāk garas zeķes.

Trešais Ziemassvētku stāsts

Pagājušajos Ziemassvētkos elfi bija sarūpējuši tik daudz dāvanu, ka man bija jāuztraucas, kā tās visas nogādāt. Lai ietaupītu laiku, es izdomāju, ka varētu visas dāvanas ielikt savā vidēja izmēra dzeltenajā maisā, kas jau gulēja sagatavots. Tas bija grūts darbs, un es stenēju un ar pūlēm centos maisā iebāzt arvien vairāk un vairāk dāvanu. Man šķita, ka man tas ir izdevies, un es biju diezgan apmierināta ar sevi, līdz es sāku piegādāt dāvanas, un maiss saplīsa..... un dāvanas izkaisījās visur. Šodien es vienmēr pārliecinos, ka rūķi man ir iedevuši pareizā izmēra maisu.

Ceturtais Ziemassvētku stāsts

Reiz es tikko gatavojos atstāt savu darbnīcu Ziemassvētku vakarā. Dāvanas bija kamanās, ziemeļbrieži bija paēduši un apkaisīti ar burvju feju putekļiem, un es biju uzvilcis savu lielo sarkano tērpu. Es sēdēju savā sēdeklī, rokās turēju stūres un gatavojos doties ceļā, kad dzirdēju aiz sevis skaļu trāpījumu. Es pagriezos un pamanīju, ka manās ragavās ir liels caurums. Brīdī pie mums piesteidzās elfi un atveda mūsu rezerves ragavas - visas dāvanas bija pārkrautas, ziemeļbrieži piekabināti pie jaunajām ragavām -, taču mēs pamanījām lielu problēmu. Kamanas bija pārāk mazas lielajam dāvanu daudzumam, maiss aizvien slīdēja no kamanām. Tad es sapratu, cik svarīgas ir manas ideāla izmēra ragavas, un es nekad vairs nespēju iedomāties, ka varētu izmantot nepareiza izmēra ragavas.

Piektais Ziemassvētku stāsts

Kad es gatavojos nolaisties uz vecas Viktorijas laikmeta mājas jumta, es paskatījos lejā un ieraudzīju vīrieti, kurš sēdēja viens pats pie sava pusdienu galda ar nazi un dakšiņu rokās - gatavs ēst Ziemassvētku vakariņas. Kad paskatījos tuvāk, pamanīju, ka Ziemassvētku cepure, ko viņš nesen bija saņēmis un tagad uzlicis uz galvas, bija pārāk liela un bija noslīdējusi viņam pāri acīm, neļaujot ēst ēdienu. Ak, kā es priecājos! Viņš mēģināja ēst Ziemassvētku vakariņas ar aizsietām acīm. Ho Ho Ho Ho!

Sestais Ziemassvētku stāsts

Vai esat dzirdējuši, kā es reiz iestrēgu skurstenī? Es biju apēdis pārāk daudz garšīgu saldumu, un mans lielais apaļais vēders bija pārāk liels, lai izkļūtu caur skursteni - es jutos tā, it kā grasījos saplīst. Mana bārda bija melna, man visur bija sodrēji, un arī deguns tirpstēja. Kopš tā brīža es vienmēr atceros, ka ir briesmīgi neērti iet caur skursteni ar nepareizu izmēru - tas daudz neatšķiras no nepareiza izmēra prezervatīva valkāšanas.

Septītais Ziemassvētku stāsts

Vai esmu jums kādreiz stāstījis par to, kā es biju universālveikalā? Mana palīdze bija atvainojusies, un mani lūdza viņu aizvietot. Veikals bija skaisti izgaismots ar mirgojošām Ziemassvētku lampiņām, un visi bija ļoti jautri un priecīgi, bet bērni sēdēja man klēpī un stāstīja, ko viņi vēlas Ziemassvētkos. Kad viens tēvs sēdēja man klēpī ar savu bērnu, es paskatījos uz augšu un pamanīju, ka viņa zaļais Ziemassvētku džemperis bija par mazu, tāpēc viņam bija redzams vēders - tas izskatījās briesmīgi šaurs. Es ķiķinājos, sakratīju savu lielo apaļo vēderu un pajautāju bērnam, vai man vajadzētu nosūtīt viņa tēvam Ziemassvētku džemperi, kas patiešām derētu? Es ceru, ka tas būs vienīgais, kas šajos Ziemassvētkos nederēs! Ho Ho Ho Ho.

Astotais Ziemassvētku stāsts

Kādus Ziemassvētkus mēs ar elfiem darbnīcā iesaiņojām atlikušās Ziemassvētku dāvanas, lai nākamajā dienā tās nogādātu, kad pēkšņi dzirdējām, kā viens no elfiem sāka neapmierināti kliegt. Kad mēs pieskrējām, lai paskatītos, kas notiek, ieraudzījām uz galda kvadrātveida kastīti, kurā bija tikai ļoti mazs iesaiņojuma papīra gabaliņš - elfa iesaiņojuma papīrs bija pārāk mazs. Viņš nebija pareizi izmērījis savu dāvanu un mēģināja to iesaiņot ar mazo papīru. Es teicu elfam, lai pirms dāvanas iesaiņošanas viņš vienmēr mēra, lai tā perfekti ietilptu.

Devītais Ziemassvētku stāsts

Reiz Ziemassvētkos es biju liecinieks tam, kā kāda ģimene mēģināja iespiest tītaru, kas, viņuprāt, bija ideāla izmēra, pārāk mazā krāsnī. Viņi domāja, ka viņiem tas izdosies, un viņi stūma un iespieda šo tītaru krāsnī, bet vai tas turējās? Durtiņas varēja aizvērt, bet tītars bija tik saspiests, ka nevarēja kārtīgi izcepties, izplūda sulas, un Ziemassvētku vakariņas bija sabojātas. Stāsta secinājums? Vienmēr jābūt gatavam ar pareizā izmēra cepeškrāsni.

Desmitais Ziemassvētku stāsts

Reiz es biju liecinieks patiešām muļķīgai kļūdai, rotājot Ziemassvētku eglīti. Kāda ģimene bija iegādājusies vidēja izmēra eglīti un gatavojās to rotāt. Kad viņi izņēma no kastes pasaku gaismiņas un sāka tās aptīt ap eglīti, viņi drīz vien saprata, ka nav izmērījuši pareizo garumu, tāpēc pasaku gaismiņas varēja aptīt tikai ap eglītes augšdaļu, un - lūk, tās pat nevarēja iespraust kontaktligzdā, jo vads bija pārāk īss! Es jutos tik slikti, ka nosūtīju viņiem pareizā izmēra gaismiņas ar padomu, ka pirms pirkšanas vienmēr jāmēra.

Vienpadsmitais Ziemassvētku stāsts

Atceraties stāstu par vīru, kurš devās uz universālveikalu, valkājot mazo Ziemassvētku džemperīti, kas viņam nederēja? Nākamajā gadā tas pats vīrietis atnāca atkal - un atveda līdzi savu bērnu. Viņš bija nopircis jaunu Ziemassvētku džemperi, bet šis izskatījās sliktāk nekā tas, ko viņš bija valkājis pagājušajā gadā, - tas bija par diviem izmēriem par lielu, un visur karājās audums. Nabaga vīrietis - pirms pirkšanas viņš bija tikai nojautis pareizo izmēru, tāpēc neviens džemperis viņam nederēja. Es aizgāju kopā ar viņu uz Ziemassvētku džemperu nodaļu un pārliecinājos, ka viņa izmērs ir noteikts un viņš nopirka pareizo izmēru - ja nemēra, kā var zināt, kāds izmērs ir pareizais?

Divpadsmitais Ziemassvētku stāsts

Pirms ilgiem laikiem manu sievu lūdza uzstāties ar Ziemassvētku runu par svētkiem Ziemeļpolā. Šim notikumam viņa bija uzadījusi sev sarkanbaltsarkanas zeķes, lai viņai būtu silti un mājīgi. Taču runas laikā zeķes turpināja slīdēt uz leju, un viņai tās bija atkal un atkal jāvelk uz augšu. Manai sievai bija ļoti neērti - viņa tās bija adījusi par vienu izmēru lielākas. Tajā brīdī viņa saprata, ka nav nekā sliktāka par nepareiza izmēra zeķu valkāšanu, tāpēc, adot sev jaunas zeķes, viņa vienmēr divreiz pārbauda, vai tās perfekti pieguļ.

Divpadsmit Ziemassvētku stāstos varēja redzēt, kas notiek, ja jums ir nepareizs izmērs. Atklāsim jums noslēpumu, kas jums būs kā Ziemassvētku dāvana: Ar Mister Size prezervatīvu Jums vairs nebūs jāuztraucas par to, ka valkāts prezervatīvs, kas ir pārāk mazs un jebkurā brīdī var plīst, vai prezervatīvs, kas ir pārāk liels un neaizsargā Jūs pilnībā, jo jebkurā brīdī var izslīdēt. Septiņu dažādu izmēru prezervatīvu klāstā patiešām ir piemērots ikvienam. Prezervatīvs, kas der un ir ideāla izmēra, ir īsta dāvana ikvienam!

Atrodiet savu ideālo prezervatīva izmēru tagad

Atklājiet mūsu veikalā pieejamos prezervatīvu izmērus:

Dodieties tieši uz veikalu

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad