Skip to main content

Pārdošanas uzsākšana Apvienotajā Karalistē un jauna tīmekļa vietne angļu valodā

Ar prieku paziņojam, ka Pasante Healthcare kā izplatītājs Lielbritānijā ir uzsācis pārdošanu un ir pieejams visiem dīleriem Apvienotajā Karalistē. Tas iezīmē arī angļu valodas tīmekļa vietnes kā MISTER SIZE informācijas un pārdošanas platformas uzsākšanu salā. Atklājiet mūsu jauno tīmekļa vietni un visu informāciju par iegādes iespējām www.mistersize.co.uk.

Prezervatīvi Lielbritānijā

Lai gan Lielbritānijā dažus prezervatīvus var saņemt bez maksas no NHS, tie ir standarta prezervatīvi. Ar Mister Size jūs varat izvēlēties starp 7 prezervatīvu izmēriem un iegūt savu ideālo prezervatīvu. Turklāt Mister Size ir īpaši plāni, tāpēc tie ir precīzi, bet tikpat droši kā standarta prezervatīvi. Perfekts izmērs var pat padarīt to drošāku, jo prezervatīvs neslīdēs, ja tas būs pārāk liels. Ja prezervatīvs ir pārāk mazs, tas sašaurina jūsu dzimumlocekli, jūs mazāk jūtat un prezervatīvs vieglāk plīst. Tāpēc ir vērts lietot Mister Size prezervatīvus, jūs sajutīsiet atšķirību.

Kur iegādāties Mister Size prezervatīvus?

Mister Size pārdošanas uzsākšanas brīdī Apvienotajā Karalistē būs pieejami šādi veikali:

Sazinieties ar mazumtirgotājiem

Jūs esat mazumtirgotājs Apvienotajā Karalistē un vēlaties saņemt mūsu Mister Size prezervatīvus bez muitas nodokļa un ātri. Tad, lūdzu, sazinieties tieši ar mūsu izplatītāju Apvienotajā Karalistē:

ABS Holdings

Spring Lane
Forest Gate
Ringwood, UK BH24 3FH
United Kingdom
+44 (0) 1202 868 511

https://www.absholdings.com/brand/mister-size

 

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad