Skip to main content

Mister Size prezervatīvi Francijā

Pēc tam, kad pirms kāda laika mums izdevās iegūt dažus mūsu prezervatīvu tirgotājus Francijā, mūsu franču tīmekļa vietne tagad ir pieejama arī tiešsaistē. Tagad varat uzzināt vairāk par Mister Size tieši franču valodā: www.mistersize.fr.

Prezervatīvi pazinēju zemē

Francija ir "Le savoir vivre" jeb baudas, dzīvesprieka, stila un elegances zeme. Protams, Mister Size ir jūsu izvēlētie prezervatīvi. Jo ar Mister Size īpaši plānajiem prezervatīviem jūs izjutīsiet tīras sajūtas. Priekšplānā ir jūsu patīkamā seksualitāte un jautrība. Ar mūsu Francijas mazumtirgotājiem un jauno Francijas tīmekļa vietni mēs vēlamies veicināt to, lai ikviens francūzis arī varētu izbaudīt Mister Size bezrūpīgo un vienkārši piemēroto sajūtu.

Mister Size mazumtirgotāji Francijā

Ja vēlaties izmēģināt Mister Size uzreiz, mūsu Mister Size prezervatīvus jau tagad varat iegādāties pie šādiem mazumtirgotājiem:

Ja esat Francijas mazumtirgotājs un vēlaties iekļaut Mister Size un gūt labumu no lieliska produkta ar TOP atsauksmēm, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu īpašo mazumtirgotāju lapu.

 

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām pareizais veids, kā panākt vienlīdzību seksā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants - lai sekss izdotos kā pa pulksteņa rādītājiem

Lasīt tagad