Skip to main content

Itālijas Mister Size mājas lapa tiešsaistē

Arī Itālijā Mister Size prezervatīvus var iegādāties aizvien vairāk veikalos, tāpēc tagad esam pievienojuši mūsu sortimentam arī Itālijas tīmekļa vietni. Visu informāciju par mūsu prezervatīviem un vietējiem piegādes avotiem itāļu valodā lasiet tagad: www.mistersize.it.

Prezervatīvi Itālijā

Itālija ar saviem 60 miljoniem iedzīvotāju ir kultūras, laba ēdiena un dzīvesprieka simbols. Tagad jūs varat izbaudīt neviltotu sajūtu, ko sniedz prezervatīvi Itālijā. Tā kā kurpes nav tikai viena vai divu izmēru, jūsu Mister Size prezervatīvi ir pieejami 7 dažādos prezervatīvu izmēros. Tātad jūsu izmērs noteikti būs iekļauts. Papildus lielākām sajūtām dzimumakta laikā tas nodrošina arī optimālu drošību, lietojot prezervatīvus; jūsu prezervatīvs neslīdēs, ja tas pieguļ, un neaizspiedīsies. Tieši tā darbojas patīkams sekss ar MISTER SIZE prezervatīviem!

Veikali ar Mister Size Itālijā

Itālijā Mister Size jau var iegādāties šādos veikalos:

Informācija tirgotājiem

Jūs esat komerciāls tirgotājs un esat ieinteresēts paplašināt savu sortimentu ar mūsu produktiem. Lūdzu, sazinieties ar kādu no mūsu vairumtirgotājiem Itālijā vai sazinieties ar mums tieši, izmantojot mūsu tirgotāju lapu. Tur jūs atradīsiet arī plašu attēlu un mārketinga materiālu tiešai lejupielādei. Izvēlieties Mister Size prezervatīvus jau tagad un piedāvājiet saviem klientiem augstas kvalitātes produktu, ko klienti ir novērtējuši ļoti augstu.

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad