Skip to main content

Bezmaksas prezervatīvi studentiem

Bezmaksas prezervatīvi visiem? Daudzās valstīs tas jau ilgu laiku ir norma. Arī Francija nesen nolēma, ka ikviens, kas jaunāks par 26 gadiem, aptiekās var saņemt prezervatīvus bez maksas. Viens no šāda politiska lēmuma iemesliem ir strauji pieaugošais seksuāli transmisīvo slimību gadījumu skaits.

Mēs, MISTER SIZE, esam šausmināti par šo statistiku un kopā ar Spondoms vēlamies pievērst uzmanību tam, cik svarīga ir kontracepcija ar prezervatīviem.

"Pēdējos gados Vācijā ir strauji pieauguši daudzu seksuāli transmisīvo slimību inficēšanās rādītāji. Mēs par to esam ļoti nobažījušies un vēlamies kaut ko darīt," saka Luis Gunga, viens no Spondoms dibinātājiem.

Tāpēc mēs tagad strādājam kopā, lai atvieglotu jauniešiem Vācijā iepazīšanos ar prezervatīviem un drošu kontracepciju. Tāpēc dažu universitāšu un koledžu studenti kopš pagājušās nedēļas (3. nedēļa / 2023) saņem bezmaksas MISTER SIZE prezervatīvus. Kampaņa sākās Reinas-Mainas Lietišķo zinātņu universitātes pilsētiņā Vīsbādenē, kur tika atklāts pirmais prezervatīvu automāts, ar kuru var palīdzēt ikviens students. Šonedēļ Leuphana universitātē Līneburgā un TH Köln Ķelnes Deutz universitātē tika uzstādīti citi dozatori ar MISTER SIZE prezervatīviem.

Tā kā prezervatīvs pienācīgi aizsargā tikai tad, ja tas ne plīst, ne noslīd, minētajā dozatorā ir pārstāvēti visi 7 MISTER SIZE izmēri. Turklāt tur ir Mister Size mērlente, ar kuras palīdzību varat ātri un viegli izmērīt, kurš prezervatīva izmērs vislabāk atbilst jūsu izmēram. No vienas puses, tas palielina kontracepcijas drošību, un, no otras puses, prezervatīvi tiks valkāti biežāk, ja tie būs ērti piemēroti.

Kopumā skolēni projektu uztvēra ļoti pozitīvi. "Mēs ceram, ka projekts tiks ļoti labi uzņemts un tiks labi izmantots, īpaši daudzajos mūsu AStA pasākumos," par projektu saka Makss no Līneburgas Universitātes AStA. Studenti ir īpaši gandarīti, ka MISTER SIZE prezervatīvi ir pieejami dažādos izmēros, kas nākotnē samazinās nelaimes gadījumu skaitu.

Mēs priecājamies par studentu lieliskajām atsauksmēm par mūsu MISTER SIZE prezervatīviem un pateicamies Spondoms par aizraujošo sadarbību.

Visiem tiem, kuri savā augstskolā nesaņem pareizos prezervatīvus, bet tomēr vēlas droši lietot pareizos prezervatīvus, ir pieejami mūsu lētie Mister Size izmēģinājuma iepakojumi, kas palīdzēs jums sākt.

Atklājiet Mister Size izmēģinājuma iepakojumus tagad

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad