Skip to main content

Starptautiskā sieviešu diena: Vai jūsu partneris valkā pareizā izmēra prezervatīvus?

Trešdien, 8. martā, visā pasaulē atzīmē Starptautisko sieviešu dienu, lai atzīmētu sieviešu sociālos, ekonomiskos, kultūras un politiskos sasniegumus. Atzīmējot šo notikumu, mēs esam domājuši par to, kā jūs kā sieviete varat atgūt kontroli pār savu seksuālo veselību, kad runa ir par seksu un kontracepciju. Viens no šiem veidiem ir pārliecināties, ka jūsu partneris lieto pareizā izmēra prezervatīvus, lai nodrošinātu drošāku seksu.

Mēs taču nepērkam jaunu kurpju pāri, nenomērījuši tos, bet daudzi cilvēki tikai nojauš savu prezervatīvu izmēru un bieži vien valkā nepareizo izmēru, kas ir vai nu pārāk liels, vai arī ir pārāk ciešs, kas var radīt seksuāli transmisīvo infekciju, HIV vai grūtniecības risku.

Kāpēc ir svarīgi, lai arī sievietēm būtu pareizais prezervatīvu izmērs vīriešiem?

Vai esat kādreiz gājis pa eju lielveikalā vai aptiekā ar prezervatīviem vai pircis prezervatīvus tiešsaistē un vienkārši izvēlējies pirmo redzēto? Patiesībā nepajautājot sev, vai tie ir piemēroti jūsu partnerim? - Tad jūs neesat viens.

Taču, ja jūs riskējat, lietojot prezervatīvus, jūs riskējat arī ar savu seksuālo veselību. Prezervatīvs darbojas kā fiziska barjera starp dzimumlocekli un maksti, novēršot seksuālā šķidruma pārnesi. Tāpēc, ja jūsu partneris nelieto pareizā izmēra prezervatīvu, tas var nozīmēt, ka jūsu partnera prezervatīvs ir vai nu pārāk liels un var noslīdēt, vai arī pārāk ciešs prezervatīvs var saplīst, tādējādi pakļaujot jūs ne tikai seksuāli transmisīvo infekciju un HIV, bet arī grūtniecības riskam. Ja jūsu partneris nelieto pareizā izmēra prezervatīvu, tas var radīt neērtības sajūtu un samazināt jutīgumu, tādējādi radot diskomfortu dzimumakta laikā, kas savukārt var ietekmēt jūsu mīlas dzīvi.

Tāpēc ne tikai šī gada Starptautiskajā sieviešu dienā pārliecinieties, ka jūsu partneris valkā pareizā izmēra prezervatīvu, lai sekss būtu ne tikai jautrāks, bet arī drošāks.

Vai prezervatīvus ir grūti uzvilkt?

Nē. Prezervatīvus nekad nedrīkst būt grūti uzvilkt. Ja prezervatīvu ir grūti uzvilkt vai tas ir pārāk ciešs, jūs valkāat nepareiza izmēra prezervatīvu, kas palielina risku, ka tas seksa laikā var saplīst vai izslīdēt. Prezervatīviem jābūt ērtiem, bet drošiem - ja jums vai jūsu partnerim šķiet, ka prezervatīvs ir pārāk ciešs, iespējams, jums ir jāpalielina izmērs. Lai praktizētu drošu seksu, ir svarīgi lietot pareizā izmēra prezervatīvus.

Kā zināt, kāda izmēra prezervatīvu iegādāties?

Labākais veids, kā noskaidrot, vai lietojat pareizo prezervatīva izmēru, ir izmērīt sava erekcionētā dzimumlocekļa platumu. Dzimumlocekļa garums parasti nav svarīgs, jo prezervatīvu var elastīgi izlocīt garumā, lai tas nosegtu visu dzimumlocekli. Platums ietekmē to, cik labi prezervatīvs turas, lai jūs un jūsu partneris varētu nodarboties ar drošu seksu.

Starptautiskajā sieviešu dienā izmantojiet kādu no šiem dažādajiem veidiem, kā izmērīt partnera dzimumlocekli:

  1. Nosakiet prezervatīva izmēru, izmantojot mūsu mērīšanas lietotni.
  2. Izdrukājiet mūsu ērto PDF mērlenti - vienkārši izdrukājiet to un izmēriet partnera dzimumlocekli tieši.
  3. Pasūtiet praktisko prezervatīvu mērierīci tieši uz mājām.
  4. Vai arī varat to darīt vecmodīgi un izmantot lineālu vai mērlenti. Lai izmērītu platumu, aptiniet mērlenti ap partnera erekcionēto dzimumlocekli, lai iegūtu dzimumlocekļa apkārtmēru mm. Pēc tam to var pārvērst prezervatīva izmērā, izmantojot mūsu izmēru tabulu. Vienkārši izmēriet diametru ar lineālu un pēc tam apskatiet attiecīgo vietu tabulā.

Tāpat kā ar jaunu apavu pāri, jums vajadzētu izmēģināt vairākus prezervatīvus, lai atrastu ideāli piemērotu. Piemēram, izmantojot mūsu testa komplektus, varat sākt, pasūtot tikai vienu iepakojumu no trim un noskaidrot, kurš prezervatīvs ir visērtākais.

Kā runāt ar partneri par drošu seksu

Mēs zinām, ka dažkārt var šķist grūti runāt ar partneri par drošu seksu, taču tā ir svarīga saruna, lai jūs un jūsu partneris būtu pasargāti no seksuāli transmisīvām infekcijām, HIV un grūtniecības riska. Lūk, trīs veidi, kā Starptautiskajā sieviešu dienā varat runāt ar savu partneri par drošāku seksu:

  1. Pārliecinieties, ka saruna notiek īstajā laikā un vietā - bez uzmanības novēršanas vai pārtraukšanas.
  2. Esiet godīgi viens pret otru - atklāti runājiet ar partneri par savām bailēm, seksuālo vēsturi vai riskiem, ko esat riskējuši agrāk. Tas ne tikai vairo emocionālo saikni un intimitāti, bet arī ļauj jums abiem seksa laikā justies brīvāk.
  3. Runājiet par dažādām kontracepcijas metodēm. Ir daudz dažādu metožu, ko varat izmēģināt, taču prezervatīvi nodrošina dubultu aizsardzību, kas nozīmē, ka esat pasargāti gan no seksuāli transmisīvām infekcijām, gan grūtniecības.

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad