Skip to main content

Prezervatīvi attiecībās - iekāres slepkava vai obligāts piederums?

Varbūt jūs zināt, kā tas ir: pēc saspringtas dienas beidzot sasniedzat brīdi, kad varat uz brīdi atstāt ikdienas dzīvi. Jūs tuvojaties - varbūt jūs pat esat to padarījuši mazliet romantisku ar sveču gaismu un mūziku. (Vai jebkas cits, kas jums rada noskaņojumu.) Viss jūtas labi, garnēts ar to gaidāmo tirpšanu. Un ar ļaunsirdīgu skatienu jūs tagad varētu pilnībā pāriet pie karstākās vakara daļas... ja vien nebūtu tā kaitinošā pārtraukuma, lai uzvilktu prezervatīvu .....

Prezervatīvi parasti tiek uzskatīti par iekāres slepkavu. Arī un jo īpaši attiecībās, kur bažas par inficēšanos kādā brīdī ir beigušās un nozīme ir tikai kontracepcijai. Tad kāpēc gan bez tiem vienkārši neiztikt, lai padarītu seksu patīkamāku? Tas ir vienkārši: tāpēc, ka bieži vien ir labi iemesli, kādēļ prezervatīvi noteikti būtu jāņem vērā. Un sekss ar prezervatīviem var būt tikpat lielisks, ja jūs to darāt pareizi. Šeit jūs varat uzzināt vairāk, veltot tikai dažas minūtes sava lasīšanas laika:

Kad attiecībās ir noderīgi prezervatīvi?

Protams, bez prezervatīva parasti ir vieglāk un patīkamāk, ja nav iemesla to lietot. Taču daudzās situācijās prezervatīviem patiešām ir jēga un tā ir labākā alternatīva. Piemēram, šādos četros gadījumos:

Ja vēlaties izvairīties no hormonālās kontracepcijas.

Ja viņa lieto tabletes vai citu hormonālo kontracepcijas līdzekli, prezervatīvi, protams, nav nepieciešami - ja vien arī tu vēlies spēlēt drošu spēli. Taču ir pamatoti iemesli, lai izvairītos no hormoniem vispār. Daudzām sievietēm tabletes agri vai vēlu izraisa spēcīgas blakusparādības, un arī vēlme pēc seksa var ievērojami samazināties. Šādos gadījumos prezervatīvi ir lielisks veids, kā atkal izbaudīt kopā pavadītos mirkļus. Un tie ir labākais veids, kā patiešām uzņemties atbildību par kontracepciju kā komandai. (Starp citu, tas darbojas arī kombinācijā ar NFP. Tad jūs varat atstāt prezervatīvus malā, vismaz uz kādu laiku).

Aizsardzība pret slimībām

Ja vēlaties būt drošībā attiecībā uz slimībām, prezervatīvi piedāvā vislabāko aizsardzību. Tas attiecas uz daudzām seksuāli transmisīvajām slimībām, kā arī uz urīnpūšļa vai prostatas infekcijām, lai jūs viens otru neinficētu.

Anālā seksa laikā

Ja jums ir anālais sekss, neaizmirstiet lietot prezervatīvu. Pretējā gadījumā vīrietim var būt diezgan nepatīkami, ja baktērijas nokļūst urīnizvadkanālā un izraisa urīnpūšļa un/vai prostatas infekciju. Tāpēc diez vai ir labāks iemesls, lai attiecībās lietotu prezervatīvus.

Ja jūs nevēlaties, lai jūs "neķertos pie kārumiem".

Prezervatīviem ir milzīga priekšrocība, par kuru bieži vien aizmirst: Tie padara seksu daudz "tīrāku". Tāpēc, ja vēlaties saglabāt jauno dīvānu vai automašīnas sēdekļus, vislabākais veids ir izmantot prezervatīvu. Protams, tas pats attiecas arī uz gadījumiem, ja jums pēkšņi rodas vēlme nodarboties ar seksu ārpus telpām, kamēr esat ārā.

Man šķita, ka man nav prezervatīva.

Pasūtiet degustācijas iepakojumu

Kāpēc nevajadzētu pēkšņi pārtraukt lietot prezervatīvus savās attiecībās

Attiecībās bieži gadās, ka kādā brīdī prezervatīvus vienkārši izlaižam. Galu galā, mēs jau daudz labāk pazīstam viens otru, un bažas par slimībām u. tml. ātri vien ir noņemtas no galda. Taču esiet uzmanīgi: tas, ka jūs uzticaties viens otram, automātiski nenozīmē, ka esat drošībā. Tāpēc vislabāk ir kopā veikt testu (piemēram, HIV), lai pārliecinātos. Tad jums abiem būs labāka sajūta un jūs vēl varēsiet izlemt, vai vēlaties lietot prezervatīvus citu iemeslu dēļ vai nē.

Vai prezervatīvi patiešām ir iekāres slepkava?

Vai prezervatīvi patiešām ir iekāres slepkava? Ikviens, kuram jebkad ir bijusi slikta pieredze ar prezervatīviem, protams, uzreiz atbildēs: jā, noteikti! Bet pagaidiet: vairumā gadījumu tas nav prezervatīvs, kas ir iekāres slepkava, tas vienkārši tiek padarīts par biedēkli, bet patiesībā iemesli slēpjas citur. Trīs lielākie iekāres slepkavas patiesībā ir šādi:

1. prezervatīvs neder. Ja prezervatīvs ir pārāk mazs vai pārāk liels, to uzvelkot ātri vien rodas sajūta, it kā ar dūraiņiem uz rokām mēģinātu izvilkt diegu caur adatas aci. Nav brīnums, ka karstās sajūtas ātri beidzas. Tāpēc pārliecinieties, ka iegādājaties pareizā izmēra prezervatīvus. Vislabākais veids, kā to izdarīt, ir iepriekš izmērīt un/vai pasūtīt pareizo izmēģinājuma iepakojumu.

2. nepareiza prezervatīva uzvilkšanas tehnika Būsim godīgi: kurš no mums seksa izglītības stundās patiešām mācījās, kā uzvilkt prezervatīvu ar perfektu tehniku? Tā ir viena no tām lietām, ko mums vienkārši nekad nav mācīts pareizi. Tāpēc ir pilnīgi normāli, ka personīgā tehnika ir mazliet nepilnīga un ka bēdīgi slavenais "prezervatīva uzvilkšanas brīdis" kļūst par kaitinošu traucēkli. Taču neuztraucieties: mūsu blogā jūs atradīsiet detalizētas instrukcijas ar foršiem padomiem. Un, izvēloties pareizo izmēru, tas patiešām ir pavisam vienkārši un paveicams dažu sekunžu laikā.

3. Jūsu galva ir uzglabājusi prezervatīvu kā iekāres slepkavu. Mūsu prātam seksa laikā ir liela nozīme, un negatīvas domas var sabojāt labākos mirkļus. Tāpēc ir svarīgi, lai tu pats izlemtu, vai kaut kas ir labs vai slikts. Tā vietā, lai prezervatīvu uzskatītu par baudas slepkavu, domājiet par to kā par līdzekli, kas sniedz jums drošu sajūtu. Un līdz ar to arī iespēju seksa laikā pilnībā ļauties sev. Šādā veidā tā uzvilkšana kļūst par kaut ko skaistu, kas drīzāk palielina jūsu baudu.

Kad būsiet novērsis šos trīs iekāres slepkavas, prezervatīvs ātri kļūs par dabisku jūsu seksuālās dzīves biedru. Pēc kāda laika jūs, iespējams, to gandrīz nepamanīsiet - jo pareizs prezervatīvs lieliski pieguļ un ir grūti pamanāms, ja vien jūs uz to nekoncentrējaties. Un mazais pārtraukums drīz vairs nebūs jūtams kā pārtraukums. Tas būs kā brīdis, kad sekss kļūs vēl intensīvāks ;-)

Izbaudiet seksu - arī un jo īpaši ar prezervatīvu.

Kā redzat, prezervatīvi nav prieka slepkavas, par kādiem tos bieži vien dēvē. Gluži pretēji, tie padara seksu vēl labāku un vieglāku, ja tos pareizi lietojat. Tāpēc vienkārši izlemiet, vai vēlaties savās attiecībās izmantot prezervatīvus un kādu iemeslu dēļ. Un tad ļaujiet tam vaļu! Jūs varat spert vēl vienu soli tālāk, padarot prezervatīva uzlikšanu par kopīgu rituālu. Atzīmējiet šo brīdi un izmantojiet to, lai viens otru uzkarsētu. Piemēram, uzvelciet prezervatīvu pavedinošā veidā - varbūt pat ar viņas muti. Jūs redzēsiet: Ar pozitīvu attieksmi sekss ar prezervatīvu turpmāk būs daudz patīkamāks!

 

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām vienlīdzīgas tiesības seksa laikā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants: šādi sekss notiek kā pulksteņa mehānismā

Lasīt tagad