Skip to main content

12 labākie flirta padomi vasarai

Vasara ir labākais laiks flirtam. Dienas ir garākas, naktis īsākas, un cilvēki kopumā ir brīvāki un uzbudinātāki. Tāpēc, ja meklējat flirtu, esat nonācis īstajā vietā. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar jums 12 labākajiem flirta padomiem vasarā. Izmantojot šos padomus, jūs garantēti gūsiet panākumus un jautri pavadīsiet laiku.

Neatkarīgi no tā, vai esat neprecējies, vai esat partnerattiecībās.

No pirmā acu uzmetiena mūsu flirta padomi vasarai var šķist interesanti vientuļniekiem, kuri meklē jaunu paziņu, taču no tiem var gūt labumu arī pāri. Izmantojot dažus padomus, jūsu partneris noteikti priecāsies, ja jūs tos piemērosiet un mazliet ar viņu flirtēsiet, kas uzturēs jūsu attiecības svaigas un aizraujošas:

 1. Atbilstošs apģērbs: ģērbieties vasarīgi un ikdienišķi, bet uzmanieties, lai apģērbs nebūtu pārāk atklāts.
 2. Smaidiet un nodibiniet acu kontaktu: Uzsmaidiet daudz un uzturiet acu kontaktu, kad ar kādu runājat.
 3. Ķermeņa valoda: Pievērsiet uzmanību savai ķermeņa valodai un centieties izskatīties atklāti un draudzīgi. Parādiet, cik ļoti jums patīk vasara.
 4. Saruna: uzturiet sarunu dzīvu un interesantu, bet izvairieties runāt pārāk daudz par sevi vai tikai par sevi.
 5. Izrādiet interesi: Izrādiet interesi par otru personu un pajautājiet viņai par viņas hobijiem un interesēm.
 6. Izsakiet komplimentus: Izsakiet komplimentus otrai personai, bet esiet uzmanīgi, lai nepārspīlētu.
 7. Humors: Esiet smieklīgi un mēģiniet otru personu uzjautrināt.
 8. Izmēģiniet kaut ko jaunu: Jūs vienmēr esat vēlējies doties ekskursijā ar kvadraciklu vai izmēģināt jaunu sporta veidu? Jaunu lietu izmēģināšana, piemēram, sportā vai akcijās, ir lielisks veids, kā iegūt jaunus draugus! Bieži vien ir viegli atrast iespēju mazliet flirtēt.
 9. Palieciet uzticīgs sev: Ir svarīgi, lai jūs vienmēr paliktu pats par sevi un neizliktos. Nevienam nepatīk izlikšanās vai meli. Esi godīgs un autentisks, tad laba saruna ar īsto cilvēku parasti notiks pati no sevis.
 10. Palieciet neaizmirstams: Iepazīstieties ar savu vārdu, tādējādi radīsiet tuvību un uzticību un nebūsiet vienkārši jebkurš. Turklāt jūs var atcerēties, un no tā iznāks vairāk.
 11. Atveriet acis: Atveriet acis: Izmantojiet vasaras priekšrocības un, atrodoties ārpus mājas, turiet acis atvērtas, lai satiktu jaunus interesantus cilvēkus, ar kuriem flirtēt. Centieties veidot kontaktu tikai ar acīm, jo bieži vien pietiek ar dziļu skatienu, kam seko smaids, lai piesaistītu uzmanību. Pētījumi liecina, ka acu kontakts jāuztur vismaz 2 sekundes, lai otrs cilvēks varētu saprast jūsu nodomus.
 12. Nezaudējiet dūšu: Pat tad, ja viss neizdodas, nezaudējiet drosmi. Flirts ir spēle, un tai nav jāpārvēršas par lielu mīlas romānu. Ne katrs mēģinājums būs trāpīgs. Tāpēc neļaujiet tam sabojāt jūsu labo garastāvokli un izbaudiet vasaru.

Izmantojot mūsu padomus, jūs noteikti viegli pārdzīvosiet flirta vasaru. Taču vienmēr atcerieties: ja vēlaties padziļināt pazīšanos, tad vienmēr pievērsiet uzmanību savai drošībai un atcerieties, ka jums vienmēr līdzi jābūt pareizajiem prezervatīviem.

Iegādājieties prezervatīvus tagad

Mister Size
Vairāk rakstu

Labam seksam nav jābūt nevainojamam

Lasīt tagad

Tabletes - patiešām pareizais veids, kā panākt vienlīdzību seksā?

Lasīt tagad

Prezervatīvi un lubrikants - lai sekss izdotos kā pa pulksteņa rādītājiem

Lasīt tagad