Skip to main content

Prezervatīvs 12 populārākajās citās valodās

Vasaras brīvdienas var nākt, ar mūsu sarakstu jūs esat lieliski sagatavojies katram karstam flirtam pat brīvdienās.

Jūsu brīvdienas var pienākt!

Vasara vienmēr ir populārs ceļošanas laiks. Karstās temperatūras ne tikai rada labu garastāvokli, bet arī veicina brīvdienu flirtu vai divus. Lai izšķirošajā brīdī jums neaizlāptu mēle un jūs varētu domāt par drošību pat tad, kad ēnā ir vairāk nekā 30 grādu, esam jums iztulkojuši vārdu prezervatīvs 12 populārākajās valodās:

 1. Franču valodā - préservatif: Mīlestības valodā jums, protams, vienmēr jābūt gataviem visiem iespējamiem gadījumiem, neatkarīgi no tā, vai esat devušies brīvdienās iekšzemē, Vidusjūras vai Atlantijas okeāna piekrastē!
 2. Spāņu valodā - condón: Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Maljorkas naktsdzīvē vai Barselonas pludmalē, jums jābūt līdzi prezervatīviem vai arī jābūt iespējai tos iegādāties Spānijā, kad situācija kļūst karsta.
 3. Grieķu valodā - προφυλακτικό (profylaktikó): Lai būtu vislabāk sagatavojušies visām situācijām Grieķijas atvaļinājuma laikā, jums vajadzētu iepazīties ar šo vārdu. Tad nekas nebūs šķērslis brīvdienu flirtam zem Grieķijas saules!
 4. Horvātu valodā - kondom: Horvātijas Adrijas jūra ir fantastiski skaista, un brīvdienu iepazīšanās ātri vien ir iespējama! Tāpēc ātri apgūstiet pareizo vārdu krājumu!
 5. Zviedru valodā - kondom: daudzskaitlī ir "kondomer". Tāpēc vārdu krājumu nav grūti atcerēties pat skandināvu brīvdienās.
 6. Dāņu valodā - kondom: Arī ziemeļos var būt karsti, un arī šo vārdu krājumu nav grūti atcerēties!
 7. Holandiešu valodā - condoom: Holandē dažkārt ir pat īpaši veikali, kas specializējas prezervatīvu pārdošanā, tāpēc tagad nekas netraucē iegādāties prezervatīvus.
 8. Taizemiešu - ถุงยาง (T̄hung yāng): Pat tropu klimatiskajos apstākļos drošībai vienmēr jābūt pirmajā vietā, tāpēc papildus tam, ka iegādājaties prezervatīvus uz vietas, jūs, protams, varat paņemt līdzi arī atbilstošus prezervatīvus, kamēr esat uz vietas!
 9. Turku valodā - prezervatif: karsts piedzīvojums Bosforā vai Vidusjūrā? Jūsu svešvalodu zināšanas nebūs šķērslis!
 10. Ungāru - Óvszer: Jūs varat izbaudīt savu atpūtu arī pie Balatona ezera, un, ja jums pietrūks prezervatīvu, varat iegādāties vēl.
 11. Bulgāru valodā - презерватив (prezervativ): Melnā jūra ir karstā vieta! Taču savu drošību nedrīkst atstāt novārtā.
 12. Angļu valodā - condom: angļu valodā saprot daudzviet pasaulē. Tāpēc ar "Condom" jūs varat sev palīdzēt gandrīz visur.

Ja vēlaties iegādāties Mister Size prezervatīvus savā brīvdienu valstī, atbilstošos veikalus varat atrast attiecīgo valstu lapās. Diemžēl Mister Size ne vienmēr ir pieejams uz vietas, tāpēc, ja vēlaties būt drošībā, paņemiet līdzi uz atvaļinājumu iepakojumu ar prezervatīviem.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad