Skip to main content

Kā padarīt Valentīna dienu par atceres dienu

Valentīna diena ir pavisam tuvu. Gatavojieties daudzām sarunām par mīlestību, attiecībām un seksu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties Valentīna dienu pavadīt mājās vai svinēt iecienītajā restorānā, vienmēr ir jauni veidi, kā padarīt šo vakaru īpaši īpašu. Mēs zinām, ka ideāla vakara plānošana bieži vien var šķist biedējoša, tāpēc mēs cenšamies jūs atbalstīt, lai jūsu vakars būtu neaizmirstams. Esam apkopojuši dažus padomus, kā padarīt Valentīndienu neaizmirstamu.

Esi gatavs

Nav nejaušība, ka Valentīna diena tiek svinēta 14. februārī vienlaikus ar Prezervatīvu dienu, jo tā ir lieliska iespēja atgādināt, cik svarīgi ir lietot prezervatīvus, lai nodarbotos ar drošu seksu. Mēs zinām, ka nav nekā sliktāka par to, ja tajā brīdī saproti, ka tev ir beidzies pareizais prezervatīvs vai ka neesi uzvilcis pareizā izmēra prezervatīvu. Tāpēc ir svarīgi būt gataviem, lai Valentīna diena kļūtu par neaizmirstamu brīdi.

Ja ir pagājis ilgs laiks, kopš esat mērījis savu dzimumlocekli, lai noteiktu pareizo prezervatīva izmēru, vai ja nekad neesat pārmērījis un parasti ķeraties pie "parastajiem prezervatīviem" un cerat uz labāko - tagad ir īstais laiks to darīt. Viens prezervatīva izmērs nav piemērots visiem! Ja lietojat nepareiza izmēra prezervatīvu, tas var radīt veselu virkni problēmu, sākot no tā izslīdēšanas, pārplīsuma un beidzot ar sasprēgšanas un neērtības sajūtu - tas viss var novest pie mazāk apmierinošas seksuālās dzīves un lielāka riska inficēties ar seksuāli transmisīvām infekcijām vai iestāties grūtniecības stāvoklī. Tāpēc mēs piedāvājam septiņus dažādus izmērus, lai jūs varētu izmantot pareizā izmēra prezervatīvus bezrūpīgai un drošai seksuālajai dzīvei. Galu galā pareizs prezervatīva izmērs ir atslēga uz lielisku seksuālo pieredzi.

Nosakiet prezervatīva izmēru tagad

Valentīna diena ir prezervatīva diena

2009. gadā ASV AIDS Veselības aprūpes fonds (AIDS Healthcare Foundation) iedibināja Prezervatīvu dienu, lai informētu cilvēkus par prezervatīvu nozīmi, uzlabotu izglītību un veicinātu prezervatīvu lietošanu. Kampaņas mērķis ir veicināt izpratni par drošu seksu un tādējādi samazināt HIV izplatību.

Kopš 2009. gada Prezervatīvu diena tiek rīkota katru gadu vienlaikus ar Valentīna dienu, kas ir 14. februārī.

Sagatavošanās mājās

Neaizmirstams Valentīna dienas vakars ir atkarīgs no apkārtējās vides - tā ne tikai rada pareizo noskaņu, bet arī var pārvērst pavisam parastu vakaru par patiesi neaizmirstamu mirkli. Tāpēc jums vajadzētu padomāt par to, kā vēlaties atcerēties šo vakaru un ko jūsu partneris novērtēs. Lūk, daži no visbiežāk izmantotajiem veidiem, kā radīt romantisku vakaru:

  • Valentīna dienā parūpējieties par to, lai guļamistabā būtu mājīga un relaksējoša atmosfēra - tas var nozīmēt, ka jāiztīra vai jānovāc veļa, kas var sākt krāties uz kumodes.
  • Ja zināt, ka jūsu partnerim ir, piemēram, mīļākā aromātiskā svece, iegādājieties to iepriekš, lai tā būtu gatava romantiskam vakaram.
  • Uzturiet kārtībā: pārliecinieties, ka viss, ko gatavojaties izmantot, ir pa rokai, neatkarīgi no tā, vai tā ir pareizā izmēra masāžas eļļa, lubrikants vai prezervatīvs - jūs taču nevēlaties, lai romantika tiktu pārtraukta, jo vēl meklējat kaut ko svarīgu.
  • Pārliecinieties, ka nekas netraucē. Neļaujiet guļamistabā ienākt telefoniem - jūs nevēlaties, lai seksuālās baudas laikā sāk zvanīt tālrunis. Iespējams, jums ir arī mājdzīvnieki, un tos vajadzētu turēt ārpus guļamistabas - lai kas tas arī nebūtu, iepriekš padomājiet par iespējamiem traucēkļiem, lai vakars būtu pēc iespējas neaizmirstamāks.

Padariet to rotaļīgu

Kaislība, iekāre un rotaļīgums - trīs vārdi, kas raksturo jebkuru seksuālo dzīvi. Tomēr mēs zinām, ka var būt pārāk viegli iekrist seksuālā rutīnā, kas zaudējusi rotaļīgumu. Ja tas attiecas arī uz jūsu pašreizējo seksuālo dzīvi, varbūt ir pienācis laiks atkal iedegt šo maģisko dzirksti. Lūk, daži veidi, kā padarīt seksu rotaļīgāku Valentīna dienā.

Pievienojiet lubrikantu

Lubrikants ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā padarīt seksu rotaļīgāku. Tas ne tikai novērš seksa neveiklības sajūtu, ja tur lejā ir mazliet sausi, bet arī var uzlabot dažādas pozas, to var izmantot kopā ar seksa rotaļlietām un prezervatīviem, kā arī radīt jaunas un patīkamas sajūtas.

Atklājiet lubrikantu tagad

Izmēģiniet jaunas pozas

Ja jums šķiet, ka savā seksuālajā dzīvē atkal un atkal veicat vienu un to pašu pozu, varbūt ir pienācis laiks eksperimentēt ar kaut ko jaunu. Simtiem seksa pozīciju, no kurām izvēlēties, jums būs jāpielūdz, lai radītu neaizmirstamus mirkļus. Jūs ne tikai izjutīsiet lielāku seksuālo baudu, bet arī būs daudz jautrāk, manevrējot visdažādākajās pozās un leņķos. Dažas no mūsu iecienītākajām pozīcijām ir šādas: Apgrieztā govs meitene, klusā bumba un karotes pozīcija.

Draiskošanās

Neaizmirstamu mirkļu un apmierinošas seksuālās dzīves sastāvdaļa ir gaidīšana un uzbudinājums, kam vajadzētu būt pirms orgasma. Kārdināšana ir viena no labākajām priekšspēles tehnikām, ko varat izmantot - tā ne tikai vairo spriedzi un uzbudinājumu, bet arī palielina saikni un intimitāti, kā arī veicina eksperimentēšanu ar otra erogēnajām zonām. Ir daudz dažādu veidu, kā kairināt savu partneri. Ja kairināšana jums ir jaunums, kāpēc gan to neizmēģināt šajā Valentīndienā?

Sāciet ar lēnu partnera kakla glāstīšanu un skūpstīšanu un vērojiet, kā viņš reaģēs. Jūs varat izmantot arī aizsietas acis, lai pastiprinātu uztraukumu un pieredzi. Jūsu partneris nezinās, kuras vietas jūs grasāties glāstīt, un būs pilns uztraukuma un gaidīšanas. Pēc tam lēnām virzieties lejup pa ķermeni, izmantojot muti, mēli un elpu, lai pieskartos dažādām ķermeņa vietām un tās saviļņotu vai glāstītu, un vērojiet, kā partneris sasprindzinās, sajūtot, ka jūs ejat arvien dziļāk un dziļāk, līdz nonākat pie dzimumorgāniem. Šeit varat lēnām sākt stimulēt dzimumorgānus ar muti - ja vēlaties palielināt sasprindzinājumu un stimulāciju, varat apstāties īsi pirms partnera orgasma sasniegšanas un uz brīdi izmēģināt ko citu, lai vēl vairāk aizkavētu kulmināciju un saglabātu augstu sasprindzinājumu ilgāku laiku.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad